За покупките от Секс Шоп

  • 15 537
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167

да бе, мен ме чете целия род!
остава и да си ги покажа Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 837
Ще се престраши ли някой да снима  Grinning
Обаче не ми се гледат снимки и линкове към секс-магазини. Снимки в натурална обстановка искам... Grinning

# 17
  • Мнения: 5 299
Ще се престраши ли някой да снима  Grinning
Обаче не ми се гледат снимки и линкове към секс-магазини. Снимки в натурална обстановка искам... Grinning
нямам фото вмомента - сори Grinning мара обаче има една много хубава снимка на фона на бг-мама Joy

# 18
  • Мнения: 2 309
Твоя Панаьот много як Mr. Green
Има ли приятел?Да ме запознаеш Sunglasses

Кейси,ти как мислиш,дали ще има такива публикации? newsm78

# 19
  • Мнения: 2 550
Аз моя го снимах даже на фона на Бг-мамма...дала съм своя принос за културното развитие на форума  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 299
Твоя Панаьот много як Mr. Green
Има ли приятел?Да ме запознаеш Sunglasses


Има, КОоолкото  … 72;шШ Mr. Green..ниски, високи, слаби, дебели, черноОки...

# 21
  • Мнения: 1 186
Ти нали нямаше вече да питаш "такива" неща?!?!  Wink   bouquet
Ти пък недей ме издава дееее..... EmbarassedАми айде - hahaha това е последно и повече и да искате -Не пускам такива теми Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 186
Твоя Панаьот много як Mr. Green
Има ли приятел?Да ме запознаеш Sunglasses


Има, КОоолкото искашШ Mr. Green..ниски, високи, слаби, дебели, черноОки...
Я ме светни.....как става поръчването и най-вече,доставката....казват уж че е дискретно  newsm78

# 23
  • Мнения: 7 837
Разбира се, чее дискретно. Да не мислиш, че идва в прозрачна опаковка, или че на пакета пише с червени букви - съдържа голям, гумен ...  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 361
все още нямам такива глезотийки,имах мерак на вагинални топчета  Crazy

# 25
  • Мнения: 2 498
БейбИту , твоя Панайот негро ми хвана окото.....че и високичък Embarassed-щото има и по-ниски....ама така де, като ще е гарга да е рошава....може и скоро да се снабдя с близнака на Панайотчо...

# 26
  • София
  • Мнения: 938
А я за гелчета и други стимуланти дайте повече инфо, препоръчайте един вид нещо за радост и на другите участници, не само за солови изяви. Въобще играчки и спомоществувателни средства, дето няма да стресират партньора (Щото при вида на Панайотчо повечето мъже така ще се комплексират, че ще са импонентни поне за седмица)

# 27
  • Мнения: 5 299
БейбИту , твоя Панайот негро ми хвана окото.....че и високичък Embarassed-щото има и по-ниски....ама така де, като ще е гарга да е рошава....може и скоро да се снабдя с близнака на Панайотчо...
Признавам си, че малко съм прекалила с размерите, но честно казно хич и не ги гледах като го поръчвах. ПО-важно беше да вибрира Wink Все пак е афро-американец Mr. Green

Разбира се, чее дискретно. Да не мислиш, че идва в прозрачна опаковка, или че на пакета пише с червени букви - съдържа голям, гумен ...  Mr. Green
Joy Така е.  Peace
http://get.bg/catalog/index.php, naj-otgore си пише как се поръчва. Даваш тел. за връзка. Те ще ти кажат за  колко време ще пристигне. В деня на доставката ще ти се обадят да питат има ли някой на адреса и така. На мен ми го доставиха за 2 дена.  Grinning Има и онлайн въпроси по кюто.

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 18:34 от БейбИту

# 28
  • Мнения: 2 550
Я някой ако е ползвал вагинални топчета да каже готино ли е....нещо ме привличат  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 407
Жартиери, да прелъстя един мъж.

Общи условия

Активация на акаунт