Отговори
# 240
  • Мнения: 639
Момичета днес май бяхте се събрали доста голяма банда на Лучано Party
Ако има мамчета на който им се разхожда може да се разберем нещо.Аз като тръгна от Лучано минавам Младост 1а и отивам до градинката на Патиланци,разхождам се там извесно време и крагом обратно

# 241
  • Мнения: 138
Привет и от мен
За въпросния склад, ако имате повече инфо (акакво количество трябва да се купи и т.н.) моля ви да го споделите. А ако въобще може да се купи директно от тях и трябва количество съм за организирането на мамите

# 242
  • Мнения: 243
Момичета, доколкото знам няма ограничения в количеството Peace Аз лично не съм ходила още, но Веси доста често ходи и тя ми взе последния път памперси, и цялата информация е от нея.
Liubka1 , да може директно от тях да се пазарува, доколкото знам няма абсолютно никакви проблеми.
Но ако имате някакви други въпроси, най добре им звънете на телефоните дадени в сайта, защото Весето не влиза много често в темата, или пък аз да я питам и след това да ви предам....
gudza, като си била на Лучаното зашо не си се обадила да се запознаем? newsm78
Хайде ела утре да се запознаем, ние сме там след 10.30ч.
Момичета,какво ще кажете да си направим някакви отличителни знаци, та да се разпознаваме по улиците, нещо от сорта на лентичките "Не сте сами"??????

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 18:43 от Linet

# 243
  • Мнения: 138
Linet, мерси за инфото. Утре ще отида директно на място да си купя. На кое Лучано се срещате?

# 244
  • Мнения: 243
Liubka1, това което е на ХМС-то. То друго незнам дали има в квартала .newsm78 Но ако искаш заповядай в нашата компания Hug

# 245
  • Мнения: 138
Уфф мерси за поканата, но това ми е далечко. Аз съм в Младост 2.

# 246
  • София
  • Мнения: 888
Момичета, къде в Младост 1 има каси на Глобул. Още не съм научила къде се плащат сметките за ГЛобул тук,а утре ще ми спират телефона:(

# 247
  • София
  • Мнения: 12 294
  Аз плащам почти всичко през epay и съм много доволна. В Младост 1 незнам къде има офис...

# 248
  • Мнения: 639
Момичета, къде в Младост 1 има каси на Глобул. Още не съм научила къде се плащат сметките за ГЛобул тук,а утре ще ми спират телефона:(
аз го плащам в Кауфланд

Linet-Ще дойда да се запознаем разбира се Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 3 787
Момичета, къде в Младост 1 има каси на Глобул. Още не съм научила къде се плащат сметките за ГЛобул тук,а утре ще ми спират телефона:(
Има каса на Глобул по протежението на бл.507 и 508 в Младост 1 А.Това се пада малко след Скай кафе,преди Верона.

# 250
  • София
  • Мнения: 4 578
На Глобул се плащат и в Европа.

# 251
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте момичета Simple Smile

Преди време когато бях писала тук за съвет все още бяхме 2 в 1 Simple Smile
Е вече родих - на 14.12.2006 моята малка Нели Simple Smile

Сега се включвам с още един въпрос - можете ли да ми препоръчате ортопед за бебка в 25 п-ка. Дали има добър?

# 252
  • Мнения: 639
Здравей Verolina,честита ви малка принцеска Hug нека ви носи само радости
Аз вчера ходих на ортопед в Горна Бания и съм много доволна от него.Видя малката и после ни показа как да я учим да сяда по късно,обърна ни достатъчно внимание ако искахме да му задаваме въпроси.Прегледа е 20 лв.

тел.0889 238 190   д-р Алексиев               http://www.einet.bg/~alexiev/

# 253
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравей Веролина, да ти е живо и здраво  малкото слънце. МНого да ви радва. Имаше един ама да ти кажа не му помня името. Ние ходихме при Д-р Драганов в Медицинска поликлиника. Доволна съм от него, въпреки че има противоречиви мнения за него. Взимаш си напрвление от педиатъра и си те преглежда на ехографа.Трябва само да си запишеш час при него. Поне в нашата час почти всички мами са били при него.

# 254
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Веролина, честито бебче!  smile3522Само радост да ти носи!
На мен нещо не ми стана ясно - задължителен ли е прегледа при ортопед? Или препоръчителен - пишете че всички са ходили. Ние сме големи вече, не съм водила нито единия, нито другия, любопитно ми е да знам.

И сега моя въпрос: Днес ходих в едно шивашко ателие да питам за смяна на цип на якето на малката и ми казват 15 лв. - за цип 50 см (ципа си е от мен) Shocked . Та кажете къде има другаде шивач, да попитам и там. Само да ви кажа че Младост1 ми идва далеч и няма да се навия да отида чак дотам.
Въпросното ателие е в блок до Фантастико. И навсякъде ли са такива цените, аз ли нещо съм изостанала...?

Общи условия

Активация на акаунт