Отговори
# 60
  • Мнения: 1 881
Момичета, ако искате да се видим във вторник, пък може и през уикенда също. Къде и в колко часа предлагате да е срещата newsm78

Ние към 16 часа сме готови за подвизи....Или сутрин от към 10 до 12:30 часа Stop

# 61
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте от нас Hug
Ние се завърнахме след гостуването при баба и дядо.Изкарах си страхотно,голяма почивка Wink

За срещата-ЗАаааа Laughing.На нас през седмицата ни е по-удобно,от 10 до 12.30.Тази седмица тати няма да го има събота и неделя,така че може и тогава Peace
След вторник го дават да се оправя времето-19-20 градуса.Хич не ми се вярва,но ще е супер Laughing.

Пък може,нистина,да направим една среща през седмицата и една през уикенда.

Вторник на мен ми е удобно.Към 10-10.30.Само трябва да решим къде newsm78.Трябва да е някъде навън,времето няма да е лошо предполагам.

# 62
  • Мнения: 658
Резултатите от анкетата нищо не говорят за съжаление. Вторник и сряда дават да е хубаво времето и аз затова предлагам да е в един от тези дни. То понеделник вече си мина, така че за днес работата отече. Мисля, че е най-добре да обявите някакъв ден и час в ранния следобед, пък кой-дошъл, дошъл Mr. Green

# 63
  • Мнения: 243
Здравейте, Момичета! Hug
Относно срещата и аз съм за вторник, но най удобно според мен е към 10-10.30ч.  Имам предложение относно мястото Peace Мисля ако всички ще съгласни да е в градинката до Патиланци, ако пък случайно завали може да влезем в Патиланци. Ако някой друг има предложени е за място да казва. Laughing Дано да се съберем повечко за срещата утре. Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 38 912
Айде и аз съм за вторник между 10 и 12, градинката на Патиланци!

# 65
Здравейте,младоски мами  bouquet
Благодаря за пожелания  Embarassed,не съм влизала,че имах гости Laughing
За срещата и аз съм за по принцип,но сме болни..и се надявам да се стабилизираме,за да не се притеснявам за другите деца newsm78.
Като се уточните..на линия сме Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 243
Момичета, хайде сериозно да се разберем за утре ,че денят почти си отмина. Значи хайде утре вторник  към 10.30ч. в  началото на градинката до Патиланци, до първата катерушка.
Значи сега сме аз, Ками, Дилянка, Небесна. Kabiv, Veselka  вие съгласни ли сте за утре?

# 67
  • Мнения: 658
Мястото ме устройва, но часа ми е малко рано Confused Кърмим се в 10 часа и ни е невъзможно да дойдем в 10:30 в парка на Общината, защото пък и живея до Бизнес Парка. Затова аз ще се присъединя към вас не по-рано от 11:30. Съжалявам Confused

# 68
  • Мнения: 243
Kabiv,няма проблеми:) Ако искаш ще ти пратя мобилния си телефон на лични, та да можем да се намерим като дойдете:)

# 69
# 70
  • Мнения: 505
ейй от кога не съм влизала тук... а вие и срещи си уреждате..  но.. как да дойда като  ние от миналият четвъртък сме на ясла , та за сега съм без дете... в интервала в който ви е срещата, а още сме в преходен период и се взимаме в 12... та не знам дали ще успея да скокна да ви видя и без дете...  newsm78 че гледам да отхвърля НЕОТЛОЖНИ задачи, докато съм без дете...  #Crazy

е ако не ме видите в уреченият час,... значи пак съм се запиляла нейде из софийските сукаци и ви пожелавам весело изкарване с дечицата...

апропо на купона в СЛАВЯНИ на 18.11 ... някой от вас ще ходи ли.. че на мене ми се ходи, но няма с кой.... то не че съм уредила кой да гледа ДЕЦАТА  ... ама аз мога и с тях да КУПОНЯСВАм...  hahaha та ако някой ще ходи да свирка.. да се присъединим и ние... bowuu

# 71
  • Мнения: 455
Момичета, за съжаление утре сутринта ми се налага да ходя до центъра-обадиха ми се спешно от редакцията и имам уговорка за 11часа. Ще чакам момент, в който да се присъединя към вас.Нашето ходене до Пловдив отпадна, така че сме тук събота и неделя, ако се уговорите пак за друга среща. Целувки от нас и приятна среща!!!



WILY и аз си мислих да отида на купона, но никой не познавам. Ще ти пратя телефона си на лични, ако решим все пак....

# 72
  • София
  • Мнения: 38 912
Какво стана със срещата, че май нищо не разбрах.  #CrazyАз бях в градинката пред общината от 10.45 до 11.45, ама нещо никой не видях. Към 11.45 се появиха някакви мами с колички, но не знам дали сте били вие? newsm78 Габи беше с цикламено-розово яке. Ако някой ни е познал, да се обади! Laughing

# 73
  • Мнения: 243
Дилянка, ние горе долу към 10.45 бяхме там и си тръгнахме към 12.30ч. Бяхме пет мами. До нас имаше една жена с детенце ама не съм сигурна да ли сте били вие, че детето ми се стори по голямо newsm78. Но иначе срещата мина добре.  Peace
Ако искате пак можем да си организираме среща, че и без туй го дават цялата седмица да е хубаво времето.

# 74
  • София
  • Мнения: 38 912
Искам да се оплача! Не стига че всичко друго е трудно, ами и намирането на градина! Само обикалям като луда, подавам молби и нищо сигурно не се знае!

Общи условия

Активация на акаунт