На море в Китен сезон 2021

  • 20 420
  • 277
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
Били сме в хотел Хармани без изхранване. Близо е до Атлиман. Има малък басейн.

# 31
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ще го погледна. Благодаря!
Не става. До северния плаж е на 1,1 км. Това въобще не е близо. Отпада.

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 10:40 от Русалка_1

# 32
  • Мнения: 4
Здравейте! Търся препоръки за хотел/къща за гости максимално близо до Атлиман. Предпочитам по-малки хотелчета с двор, защото сме с малко дете. Били сме в Кремиковци и Атлиман бийч, огледах и Парк 1. Хармани бях набелязала, но цените тази година са завишени с по 20 лв на нощувка и на този етап се отказах. 🙂

# 33
  • Мнения: 631
Ние години наред сме в хотел Мария, има ресторант със сутрешно, обедно и вечерно меню, ако желаете, иначе си плащате само нощувка между 20 и 30 лв, има паркинг, вътрешен двор с люлки за деца, и батут май има, на пет минути е от Атлиман, просто пресичаш Приморско шосе и си на плажа. Е, малко ниско бюджетен е, но нас ни устройва, не търсим лукс  - дограмата е сменена, обзавеждането е ново, има климатици, но почти не се налага да се пускат. Има и новопостроено крило, не зная дали ще го пуснат тази година, миналата година довършваха.

# 34
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Ще го погледна. Благодаря!
Не става. До северния плаж е на 1,1 км. Това въобще не е близо. Отпада.
къде го видя този 1 км до плажа ??? да не би да е в Приморско ? Simple Smile
цялото градче е по-късо от 1 км.

# 35
  • Мнения: 2 084
Здравейте, някой дали има впечатления от хотел Морски легенди? Плюсове,които виждам са близостта до плажа и закуска, та поне това да не мислим за детето,но от снимките стаите ми изглеждат доста малки Rolling Eyes

# 36
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
"легендите" не ги знам. но пък знам, че плажовете са все в близост и закуски има на всеки ъгъл.

# 37
  • Мнения: 2 084
Бонго,за закуските на всеки ъгъл ясно,но детето е на няма и 2г. и не ми се иска да закусва мазни банички ,та затова предлагането на закуска в самия хотел ми се струва по-добра опция.

# 38
  • Мнения: 474
Ние имаме резервация в хотел Елица до Атлиман. С включена закуска и вечеря сме, въпреки че и аз исках без изхранване. Има басейн и паркинг до изчерпване. За пръв път ще ходим в Китен и нямам никакви впечатления.
И ние си направихме резервация за този хотел. Досега никога не сме били в Китен. Хотелът ни го препоръча наше приятелско семейство. Майката на мъжа е работила миналото лято в хотела и е споделяла, че храната е качествена и подбрана, в стаите било чисто и поддържано. Дано да ни хареса и да останем доволни.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Радвам се да прочета това. Децата вече нямат търпение.

# 40
  • Мнения: 124

Тази година ще бъдем за пореден път в Кооп Китен. Трудно е да се даде еднозначно мнение за него, защото хотелът разполага с няколко корпуса, които са доста различни. Ние сме били два пъти в корпус 3. Бих казал, че предлагането отговаря на категорията на хотела и цената. В някои отношения дори е по-добро - южният плаж на Китен е съвсем близо и не е пренаселен, дворът е просторен, басейн, има етска площадка и огромен паркинг, много близо е до центъра и т.н.

Закуската с малки изключения винаги е била добра, но ако слезеш 15 мин. преди затваряне на ресторанта, липсва разнообразие. Wi-Fi имаше само в района на корпус 1.

Тази година сме в корпус 1. Казват, че апартаментите там са по-добри. Ще видим Simple Smile

Много добър избор Simple Smile

Минала година за първи път бяхме там за седмица ,настанени в студио на 4-5етаж, май беше.
Тази година резервирах за 10 нощувки същото студио.Много ни хареса гледката, условията,  голямото студио, ъгловата тераса, закуската, липсата на проблеми с паркиране и най-вече разнообразието на флората. Имат цели 32 дървесни вида. Знаели са къде да строят кооперативите. Simple Smile  Не бих се заврял в центъра за почивка , в теснотията, шум и пазенето на парко места с бидони. Grinning

Дано времето да е с нас!

Живи и здрави може да се засечем. Вие кога сте там?
















# 41
  • Мнения: 5
Здравейте, от дете не съм била в Китен, но тази година решихме да сме там.
Някакви отзиви за хотел Съни Парадайз? Също така за трудно подвижни хора, кой плаж е най-удобен, с дървена пътека по пясъка и без стълби?
Предварително благодаря, 😊

# 42
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
като му гледам местоположението на хотела, това е едно от най-отдалечените места до плажовете.
за трудно подвижен човек разстоянието е голямо. по-близък е северният плаж (южната му част).
мисля че няма стълби там. до южният плаж (северната му част) може да се стигне и с автомобил, и
след това по дървените пътеки по плажа.
мисля че на мапса се виждат подходите към плажовете.

# 43
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Някой знае ли колко ще е цената на чадър/шезлонг на Атлиман тази година?

# 44
  • Мнения: 294
Здравейте! Да попитам на плаж Атлиман (платена зона) допускат ли малки кучета?

Общи условия

Активация на акаунт