На море в Поморие 2021 г.

  • 49 351
  • 830
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 731
А на Южния плаж как е положението?

# 571
  • Мнения: 4 604
Здравейте, резервирахме си почивка от 9 август във Феста Виа Понтика.
Ще ви бъда много благодарна, ако някой може да ми даде мнение за хотела, плажа пред него и храната. За първи път отиваме в Поморие и нямам никаква представа от града.
Намира се на южния плаж в новия град / съвсем в началото, още като влезнете в Поморие, отдясно на пътя/...Ако искате да отидете до стария град за разходка или плаж, трябва с кола.

# 572
  • София
  • Мнения: 3 778
Tigar_123, много благодаря.
 А нещо за самия хотел? Плажът, храната - изобщо всичко, което се сетите

# 573
  • Мнения: 4 604
Tigar_123, много благодаря.
 А нещо за самия хотел? Плажът, храната - изобщо всичко, което се сетите
Аз не съм го посещавала, само знам къде е..Имаше писано за този хотел, ама в предната тема ли беше...Ще се включи някой предполагам...Плажът там, лично на мен не ми допада, защото обичаме по- диви и естествени плажове, ходим на източните плажове към хотел Гардения, не е толкова застроени, но всеки си има своите предпочитания..На източните плажове има доста повече вятър, но то зависи от времето как ще е, ако е горещо, вятърът е бонус...Като се разходите там на място, ще прецените къде ви харесва..

# 574
  • Мнения: 2 418
На плажа пред Софарма е фул.Днес в 9.30 нямаше места нито в платената зона,нито в свободната.Утре рано ще потърся и ако е така ще сменям дестинацията.Днес пристигнахме към 9.00 и не съм очарована от лудницата😑(повече е спрямо предни години)

# 575
  • Мнения: 14
И ние сме от 3 дни тук. В неделя беше ужас, пълно с калайдисаните "братя", явно дошли за уикенда. Няма никакво място за паркиране. Такова чудо не е било предните години. За съжаление си резервирахме квартирата преди 20 дни и не знаех че ще е такава гмеж.
Ако до другата година българите не се изметат към Гърция на море, ще се откажем от Поморие. Руснаците са много по за предпочитане пред нашенските селяндури. Просто въздуха е друг, когато беше пълно с руснаци, но с възпитание и висок стандарт.

# 576
  • Мнения: 4 604
И ние сме от 3 дни тук. В неделя беше ужас, пълно с калайдисаните "братя", явно дошли за уикенда. Няма никакво място за паркиране. Такова чудо не е било предните години. За съжаление си резервирахме квартирата преди 20 дни и не знаех че ще е такава гмеж.
Ако до другата година българите не се изметат към Гърция на море, ще се откажем от Поморие. Руснаците са много по за предпочитане пред нашенските селяндури. Просто въздуха е друг, когато беше пълно с руснаци, но с възпитание и висок стандарт.
Ох, как ме разсмя с "калайдисаните братя"..Добре де, те какво правят там, на плажа ли ги видя?

# 577
  • Мнения: 14
Да, на източния плаж пред Гранд хотела. Най-много ме изненада присъствието им там, цели семейства. Докато преди знам че те винаги предпочитаха южния плаж. А за южния не знам как е в момента, не ми се мисли.

# 578
  • Мнения: 1 149
Направо ме отчайвате като ви чета Simple Smile И ние след седмица пътуваме за Поморие. Ще сме близо до хотел Съни бей. Жалко, че плажът ще ни е на една крачка, ама едва ли ще се доредим за места, понеже сме поспаливи. Ако някой ме насочи къде в Поморие има по-безлюден плаж, ще съм благодарна. Може и неохранявам. Чадър и шезлонги не ме вълнуват. Доколкото разбрах около Гардения не е пренаселено. Къде другаде?

# 579
  • Мнения: 4 604
Направо ме отчайвате като ви чета Simple Smile И ние след седмица пътуваме за Поморие. Ще сме близо до хотел Съни бей. Жалко, че плажът ще ни е на една крачка, ама едва ли ще се доредим за места, понеже сме поспаливи. Ако някой ме насочи къде в Поморие има по-безлюден плаж, ще съм благодарна. Може и неохранявам. Чадър и шезлонги не ме вълнуват. Доколкото разбрах около Гардения не е пренаселено. Къде другаде?
Там е спокойно, но не в пика на сезона/ от средата на юли и целия август  си е пълно/ ние рядко ходим в силен сезон, имало е винаги доста хора и на Гардения, плажът там е тесен и не побира много хора...Даже имало дни да си лежа на шезлонга на терасата и си гледам морето, без изобщо да ходя на самия плаж и даже и тогава ме дразнеха виковете от плажа...Може да пробвате и по-надолу след бунгалата, ама там си става доста диво, оглеждайте се за водни змии...

# 580
  • Мнения: 4 954
На мен миналата година ми се стори лудница, с паркирането и запазване на шезлонги.. само мога да си представям какво е сега.

Но миналата година, понеже сме от раннобудните, пиейки си кафето и разхождайки се по плажа..Хващахме човека, който подготвяше плажа. Имаше вече резервирани и предплатени места за Ла Хабана бийч бар, но имаше и свободни. Много любимо място ми е..и денем и нощем Simple Smile

# 581
  • Мнения: 3 589
Селяните и мангалите бяха напаст цялото минало лято, по всички плажчета. Може да е ковид явление, но не е от тази година. Както и бруталният вятър. И колкото и да се пише по всички платформи, все ще има хора които четат без разбиране, отиват и после се  "изненадват".

# 582
  • Мнения: 23
Ние тръгваме в понеделник за 5 дена на Поморие. Дано през седмицата има една идея по-малко хора Simple Smile Надеждата умира последна.

# 583
  • Мнения: 6 587
Дано, дано, но едва ли🙂

И ние август сме замислили второ море в Поморие, но ме притеснява факта, че дори и на платените паркинги трудно се намират места, а рядко се предлагат апартаменти с парко място. Първият път уцелихме, но сега все греди.

# 584
  • Мнения: 23
И нашия хотел е без парко места... Трябва да намеря място и 5 дена няма да мръдне колата от там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт