На море в Поморие 2021 г.

  • 49 321
  • 830
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 539
Важното е да не спирате на жълти линии. Ние намерихме паркомясто в посока Новия град.

Къде в Поморие има избор на декоративна козметика?

# 586
  • Мнения: 4 589
Важното е да не спирате на жълти линии. Ние намерихме паркомясто в посока Новия град.

Къде в Поморие има избор на декоративна козметика?
В самото Поморие по центъра има магазинчета..Аз лично много пазарувам в супермаркет Жанет, не само козметика, почти всичко има там, на втория етаж има обособен козметичен щанд..Намира се преди входа на Несебър, с колата по новия път за 10мин съм там..

# 587
  • Мнения: 6 586
На общинския платен паркинг до Общината намират ли се места?

# 588
  • Мнения: 9 481


Къде в Поморие има избор на декоративна козметика?

Зад пощата (или по-скоро с/у, леко по диагонал, защото входа ѝ е на гърба на главната).  Случайно попаднах на него - много приятно изненадана бях от големия избор, който имаше.

# 589
  • Мнения: 4 529

Къде в Поморие има избор на декоративна козметика?

Магазин "Християна", до ресторант-клуб 24.

# 590
  • Мнения: 1 539
На общинския платен паркинг до Общината намират ли се места?
Не 🙄
Благодаря за отговорите, момичета, днес ще прегледам.
Снощи вечеряхме в "Козият рог", засега ни е фаворит, само гледка няма.

# 591
  • Мнения: 384
Здравейте!
И аз обмислям почивка в Поморие, но не сме били досега там и ми е абсолютно непознато. Един от вариантите, на който съм се спряла е студио, за което пише че е до каменния плаж...та се зачудих какъв ще да е този каменен плаж Grinning Някой би ли включил с разяснение? Мерси!

# 592
  • Мнения: 3 589
Бряг с камъни без плаж. Няколко страници назад се коментираше дали въобще става за къпане.

# 593
  • Мнения: 17 982
Отзиви за ресторант Омар- качество, цени...

# 594
  • Мнения: 4 529
Здравейте!
И аз обмислям почивка в Поморие, но не сме били досега там и ми е абсолютно непознато. Един от вариантите, на който съм се спряла е студио, за което пише че е до каменния плаж...та се зачудих какъв ще да е този каменен плаж Grinning Някой би ли включил с разяснение? Мерси!

Това, което наричат каменен плаж, всъщност, е алея за разходка. Някои го ползват за плаж, като си опъват кърпите на бетонните пейки. Има стълбички, по които се влиза в морето. Там няма полегат бряг, а изведнъж е дълбоко почти до гърдите.

# 595
  • Sofia
  • Мнения: 310


Къде в Поморие има избор на декоративна козметика?

Зад пощата (или по-скоро с/у, леко по диагонал, защото входа ѝ е на гърба на главната).  Случайно попаднах на него - много приятно изненадана бях от големия избор, който имаше.

И аз препоръчвам същото магазинче, според мен се пада на гърба на ресторант 24. Търсих нещо дето само там го намерих.

# 596
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Отзиви за ресторант Омар- качество, цени...

За цени-не знам как е в момента, но първата вечер като бяхме на море, всички маси бяха запазени още от обед.

# 597
  • Мнения: 4 589
То какво излезна, никъде няма места, всичко е фул, а после ресторантьорите протестират и искат помощи от държавата че нямали работа заради ковида...голямо нахалство е това..

# 598
  • Мнения: 17 982
То какво излезна, никъде няма места, всичко е фул, а после ресторантьорите протестират и искат помощи от държавата че нямали работа заради ковида...голямо нахалство е това..

А чадъри и шезлонги удрят тавана тази година

# 599
  • столицата
  • Мнения: 3 793
бяха по 5лв всеки като първа линия беше ВИП с маса общо за 20лв. Как са сега?

Общи условия

Активация на акаунт