На море в Поморие 2021 г.

  • 49 355
  • 830
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 68 668
То какво излезна, никъде няма места, всичко е фул, а после ресторантьорите протестират и искат помощи от държавата че нямали работа заради ковида...голямо нахалство е това..

А чадъри и шезлонги удрят тавана тази година

В Приморско са по 7 лева - тоест 21 лева за два шезлонга с чадър на първа линия.

# 601
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Пренаселен ли е новия град и южният плаж?

# 602
  • Мнения: 2 090
Докато бяхме в Поморие още началото на юли си беше предизвикателство да намерим свободен шезлонг към 9.30 сутринта.  Един вид обикаляме сума време за да намеря как да си дам 20-те лв за шезлонг Grinning последния ден отидохме до Сл. Бряг, ми там шезлонг да искаш и си плащаш само 13.50 за комплект с масичка. Поморие много ми хареса,но смятам следващата година направо на Сл. Бряг да ходим на плаж

# 603
  • Мнения: 731
От къде мога да купя бенгалски огън в Поморие?

# 604
  • Мнения: 2 419
И ние се преместихме от Поморие.В 7.00 едвам хващаш чадър,има предплатена зона,но човекът "звезда" категорично отказва да резервира места,кара се с хората снимали го,писнало му и т.н.Е решихме,че няма смисъл от нерви и се озовахме в Обзор.Доста спокойно и най-важното в 8.30-9.00 има чадъри,шезлонги и т.н.(15лв)Отделно няма разминаване вечер по главната в Поморие,няма маски в магазина,за храната няма какво да кажа,все пак се изнизахме скорострелно.

# 605
  • Мнения: 4 604
Хубаво сте направили, за какво да търпиш такова положение...Отделно е пламнала заразата с короновируса / то е неизбежно при толкова много туристи/..Казаха и писаха в пресата, че отворили отново ковид отделението в МБАЛ Поморие и приемат пациенти..

# 606
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
И ние се преместихме от Поморие.В 7.00 едвам хващаш чадър,има предплатена зона,но човекът "звезда" категорично отказва да резервира места,кара се с хората снимали го,писнало му и т.н.Е решихме,че няма смисъл от нерви и се озовахме в Обзор.Доста спокойно и най-важното в 8.30-9.00 има чадъри,шезлонги и т.н.(15лв)Отделно няма разминаване вечер по главната в Поморие,няма маски в магазина,за храната няма какво да кажа,все пак се изнизахме скорострелно.
Днес в другата тема за Обзор пишат, че е ужас, запазване на шезлонги и там.

# 607
  • Мнения: 19 490
Народът изтрещя с това море. Нали Гърция беше по-доброто място?

# 608
  • Мнения: 4 604
Народът изтрещя с това море. Нали Гърция беше по-доброто място?
Август да отидеш в Гърция, трябва да си луд...На Тасос е 38 градуса, в южна Гърция е  41 градуса, направо е убийствено, нито може да се печеш, нито да се разхождаш, а само да се затвориш на климатик..Simple Smile

# 609
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте. Утре планираме плаж пред Гранд х., та знаете ли дали има тоалетни там😊.

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Днес пристигнахме в Поморие по обяд.
Веднага си намерихме място на свободна зона на плажа пред хотел Роза Гардън.
Миналата година бяхме в апартамент зад хотел Регата и ходихме на плаж пред Софарма. Определено тук където сме в момента е по спокойно, по широка ивица и по голяма свободна зона.
И апартамента ни е върха. Много чист и просторен. Намерих от фб групата почивка в Поморие. Очарована съм и от хазаина. Имаме и парко място.

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Здравейте. Утре планираме плаж пред Гранд х., та знаете ли дали има тоалетни там😊.
Да, има Simple Smile

# 612
  • Мнения: 3 505
Народът изтрещя с това море. Нали Гърция беше по-доброто място?
Беше и вероятно все още е, но много хора си останаха в България заради короната. Като прибавим и това, че всички са се юрнали в края на юли и август, играта на прескочи кобила е гарантирана.

# 613
  • Мнения: 3 096
Ние вече две години пропускаме Гърция, заради вируса най-вече. Освен това сме и с малко дете, което не обича да се вози в колата, та не ни се рискуваше заради евентуално чакане на границата. Иначе и тук не е зле, но аз в нашето море не мога да плувам - медузи, щипалки и водорасли, очите са ми на 4 и постоанно си гледам в краката. За влизане по-навътре и дума не може да става, ужасно ме е страх от медузи.

# 614
  • Мнения: 23
Здравейте. Утре планираме плаж пред Гранд х., та знаете ли дали има тоалетни там😊.
Да, има Simple Smile
Нали не е само там тоалетната по цялата плажна ивица? 😀

Общи условия

Активация на акаунт