Златни пясъци 2022 - мнения

  • 25 477
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 789
Да, аз писах, че всъщност никога не сме почивали на Златни пясъци и впечатленията ми са на база снимки на хотелите в Booking. Разбира се, разгледах и околността през Google Maps, така че вече ми се изясни картинката Grinning
Както и да е, благодаря Ви за коментара. Ние в крайна сметка се отказахме от Златните и ще почиваме във Варна поради ред причини.
Хубаво лято на всички! 🏖️🍹🌅

# 166
  • Мнения: 37
Здравейте, може ли някой да сподели мнение за ММЦ Сердика - Златни пясъци? Ще ми бъде полезна всякаква информация. Благодаря предварително!

# 167
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Здравейте .Включвам се с питане отнасно едно служебно пътуване .Ще сме настанени в Грифит Арабела -как е решен въпросът с паркиране в Златните (не съм ходила там от бала ми😂) попаднах на коментари в сайта че паркинга на Грифит Арабела е малък е недостатъчен за капацитета.

# 168
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 560
Ако няма места на паркинга пред хотела, поемат ангажимент да ви пренасочат към друг паркинг. Такава е политиката на Грифид веригата.

# 169
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Ако няма места на паркинга пред хотела, поемат ангажимент да ви пренасочат към друг паркинг. Такава е политиката на Грифид веригата.
ооо,супер.Благодараря за полезната информация

# 170
  • Мнения: 504
И паркинга е 20 лв

# 171
  • Мнения: 9
Здравейте, знаете ли колко ще бъди входа за плаж Ривиера тази година

# 172
  • Мнения: 427
Здравейте, знаете ли колко ще бъди входа за плаж Ривиера тази година

Звънях преди седмица - нямаха още инфо за цена на чадър и шезлонг, нито за цената на басейните и дали изобщо ще работят - басейните, за външни или само за гости на хотел Нимфа. Но цената на шатрите ще е като миналата година - 70 лв. на ден, което ме навежда на мисълта, че и чадър с два шезлонга на плажа ще са 30 като м.г.

# 173
  • Мнения: 159
Аз търся мнения за хотел Астория. Колебая се между  Астория, Моко Бийч и Вемара (бившата Калиакра). Моля, за мнения!

# 174
  • София
  • Мнения: 1 368
Ами то Вемара е от тази година, та мнения едва ли има. Миналата година бяхме в Моко, стаите тогава не бяха реновирани, та имаше какво да се желае. Тази година май са. Иначе към другото нямам никакви забележки.

# 175
  • Мнения: 504
Аз търся мнения за хотел Астория. Колебая се между  Астория, Моко Бийч и Вемара (бившата Калиакра). Моля, за мнения!

Определено Астория.
Били сме в Моко бийч като беше още Морско око, а доколкото знам сега, нищо че е към Грифид хотелите не е реновиран. В момента точно до него има строеж на хотел, направо е залепен за него.
В бившата Калиакра бяхме миналата година по велкиден, нищо особено не е хотела, храната е посредствена. Сега с новите собственици не знам как ще е. Но ако изберете него задължително стая изглед море. Стаите са хубави.
Тази година началото на май бяхме в Астория- за мен това е най-добрия хотел. И като стаи, и като обслужване и храна.

# 176
  • Мнения: 159
Благодаря, за кой хотел ти е мнението за гледка море и хубави стаи Вемара или Астория? Може ли малко повече информация за Астория?
Как е храната, напитки, има ли еспресо и наистина ли почти няма българи, а основно румънци?

# 177
  • Мнения: 504
Гледка море да изберете за Вемара, иначе отзад е паркинга и една бетонна стена. Не е приятна гледка.
Астория е скоро реновиран-2018 или 2019 беше. И по снимки се вижда че си е нов и хубав хотела. Повечето стаи са странично море. Храната е хубава и разнообразна. Добре аранжирана. Свинско, телешко, агнешко, пилешко, риба, акула....Салати разнообразни, а също и амюз буш - Simple Smile Има еспресо включено в ол инклузива. Азиатския ресторант не работеше/ началото на месеца, там бяха междинните хранения./ Но в сезона ще работи.
Не знам на какви цени резервирате, но според мен най си заслужава Астория. После Вемара и последно Моко.
Но пак казвам - това е само мое мнение, всеки си решава.

# 178
  • Мнения: 159
Добър ден! Аз за Астория да попитам и двете сгради ли са нови и коя е за предпочитане?

# 179
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 444
И двете сгради са нови на Астория.

Общи условия

Активация на акаунт