Златни пясъци 2022 - мнения

  • 25 597
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • Русе
  • Мнения: 680
Здравейте! За първи път ще почиваме на Златни пясъци. Направихме резервация в апартхотел Голдън лайн и в букинг прочетох хубави коментари. Някой има ли лични наблюдения от този хотел и другото което ме интересува е паркинга. Пред хотела има паркинг, но е 25лв на ден има ли възможност да паркираме на друг платен паркинг да речем за 15,20лв на ден. Благодаря на отзовалите се.
На паркинга зад комплекс Ревиера има много места и поне предните години беше по-евтино от останалите паркинги в комплекса.

# 196
  • Мнения: 765
Здравейте! Някой има ли наблюдения за хотел Сентидо? Запазихме там заради аквапарка Simple Smile

# 197
  • София
  • Мнения: 1 374
Здравейте! Някой има ли наблюдения за хотел Сентидо? Запазихме там заради аквапарка Simple Smile
Ние сме в Сентидо в момента. Много сме доволни. Питайте какво ви интересува. Аквапаркъг в хотела  обаче е само за много малки дечица.

# 198
  • Мнения: 765
Здравейте! Някой има ли наблюдения за хотел Сентидо? Запазихме там заради аквапарка Simple Smile
Ние сме в Сентидо в момента. Много сме доволни. Питайте какво ви интересува. Аквапаркъг в хотела  обаче е само за много малки дечица.
На 10 г е племенникът ми, поне една пързалка няма ли за него Simple Smile И другото, което ме интересува, естествено е храната и плажа Simple Smile Пишеше, че той е малък, но предполагам, че басейните са на ниво Simple Smile Благодаря Ви Flowers Hibiscus

# 199
  • София
  • Мнения: 1 374
На Сентидо аквапарка е за деца около 5-6. Болеро, доколкото знам има пързалки за по-големи. Иначе плажа е разкош. Има чадъри, шезлонги и шалтета за всички по всяко време. Има бар на плажа, много удобен, има нова релакс зона с люлки, хамаци и други плажни мебели до бара. Басейн има един голям към хотела без пързалки, много чист и добре поддържан. Не е много голям, но не е пренаселен никога. Има и един вътрешен. Храната е много, разнообразна и вкусна. Персоналът е много и са винаги усмихнати и отзивчив навсякъде. Чистотата в хотела е на ниво, включително общите части.

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 15:05 от Лонита

# 200
  • Мнения: 765
На Сентидо, аквапарка е за деца около 5-6. Болеро, доколкото знам има пързалки за по-големи. Иначе плажа е разкош. Има чадъри, шезлонги и шалтета за всички по всяко време. Има бар на плажа, много удобен, има нова релакс зона с люлки, хамаци и други плажни мебели до бара. Басейн има един голям към басейна без пързалки, много чист и добре поддържан. Не е много голям, но не е пренаселен никога. Има и един вътрешен. Храната е много, разнообразна и вкусна. Персоналът е много и са винаги усмихнати и отзивчив навсякъде. Чистотата в хотела у на ниво, включително общите части.
Благодаря за изчерпателната информация. Ще намерим местенцето си Simple Smile Приятен престой Ви желая Simple Smile

# 201
  • Мнения: 532
Здравейте,
Тази година мислим да почиваме в Грифид Метропол. Моля за мнения, интересуват ме две неща.
1. На плажа запазват ли се шезлонги, някой следи ли за тези неща?
2. Има ли късна програма, музика вечер/нощем? Като цяло тихо ли е през нощта.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт