Златни пясъци 2022 - мнения

  • 25 708
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 377
Някой с впечатления от Ривиера. Грифид са с почти двойни цени тази година, та ще ги пропуснем. Знам, че базата на Ривиера е старичка, но останалото как е и заслужава ли си.

# 91
  • Мнения: 5
Аз да си публикувам въпросът и тук от другата тема,тк май хотелите,които съм харесала са в Златни пясъци.
 Някой може ли да даде съвет за хотел на северното Черноморие с АИ, включен паркинг и чадъри и шезлонги на плажа. Искаме да отидем заедно със съпруга ми и родителите ни,но съм в голяма чуденка. Като изискване би било хубаво плажът да е плитък и чист и храната да е прилична. Изчетох последните 2 теми и малко се обърках вече. Като че ли за сега съм се спряла на Ривиера Бийч, Палас в слънчев ден и Хавана хотел в златни пясъци,като цената за Палас е най-висока. Видях доста коментари и за Ривиера и за Палас ,като в буукинг и по останалите сайтове Палас е с малко по-висок рейтинг. За Хавана не видях почти нищо писано по темите.Доста от момичетата тук споделиха,че не бяха платили редовната цената за Палас и това малко ме спира. Иска ми се  да отидем последната седмица на Август,надявам се да е малко по-спокойно и да избегнем тълпите. Ще се радвам на всякакви съвети и коментари.

# 92
  • Мнения: 32
julifis, по този въпрос не знам до колко бих могла да бъда полезна, тъй като нямаме дете. Нямам представа и кой е плаж Нестинарка. Ходихме предимно на частния плаж на хотела - Нирвана - за тогавашния период си беше чисто, но не е от най-плитките плажове, на които съм била. Имаше и някое друго дете тогава, може би ще е окей. Да не ви подведа, но сякаш централния на който бяхме веднъж (малко по на юг от Интернационал) е по-плитък. Отново казвам, че не мога да съм критерий от тази гледна точка, тъй като сме и високи и не ми прави особено впечатление, освен ако не е нещо супер фрапантно като дълбочина. Но в никакъв случай не е да вървиш навътре и водата да ти е до колената.

Извинявам се, имах предвид точно плаж Нирвана. Smiley Много ви благодаря за споделеното мнение.

# 93
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 469
Каква е разликата между Престиж и Престиж делукс?
Голяма.

# 94
  • Мнения: 9 776
Каква е разликата между Престиж и Престиж делукс?
Голяма.

В чия полза? Може ли повече информация?

# 95
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 469
Каква е разликата между Престиж и Престиж делукс?
Голяма.

В чия полза? Може ли повече информация?
Полина,Делукс е бившият Мак,но реновиран през 2018 год,бани,стаи,мебели,коридори,общи части,част от кухнята.
Долу стаите ги реновираха през пролетта на 2017- по- основно.
Предимствата на долния са,че е по- близо до морето,минавайки край Ерма и Адмирал.Басейна и атракциите за деца също са ок,и са добавени и нови през 2019.
Но някои стаи не са за предпочитане,гледат към кофите за боклук,към пътеката,където вървят хора.постоянно.
Ако искате на по- висок етаж резервирайте,да речем 513,515,- със спалня,и отделно диван разтегателен,две тоалетни,кухн.бокс...Коридорите са огромни,дълги и шумни ,освен на осми етаж.
Горе е по- тихо,за храната не знам.
Но долу,всеки ден се получават пресни плодове и зеленчуци.Сладкиши.

# 96
  • Мнения: 9 776
Аз бях в първият, затова ми стана интересно. Ходих горе един ден, за да видя как е, една идея по-спокойно беше. Но съвсем малко пространство. Оживлението е долу.
На нас ни хареса, с изключение на голямата навалица, но явно тази година навсякъде е така. Храната е доста разнообразна, бих казала. Стаята я сменихме два пъти преди да се настаним окончателно. Имахме пререкания с двете чистачки на етажа, но след сигнал всичко беше наред. Персоналът иначе е изключително любезен и ненатрапващ се. В ресторанта отсервират млади момичета и момчета. Запазих за там без да чета никакви отзиви, а като реших после да попрочета малко, се хванах за главата. Неоснователно. За цената, която платихме за двама възрастни и младеж на 12 години всичко беше екстра. Много румънци, много народ, много.

# 97
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте, някой има ли идея дали аквапарка в Златните работи? Звъня от сутринта на посочения телефон и все заето.....

# 98
  • Мнения: 32
Здравейте, направихме резервация за началото на август. Дали вече имате поглед за този хотел. Бихте ли споделили мнение?
Не, резервацията ни е от 26-ти юли. След това ще споделя. Дано всичко да е наред. Офертата изглежда много примамлива, но ще видим, като пристигнем.

Здравейте, надявам се че почивката ви е била прекрасна. Очаквам вашето мнение с нетърпение!

# 99
  • Мнения: 1 179
В началото на юли бяхме в хотел Калиакра Палас и тъй като не е много популярен тук ще споделя моите впечатления. Първа линия, в най- спокойната част на курорта. Собствен плаж, включен към Ултра Ол Инклузива. Всички чадъри и шезлонги се запазват още в ранни зори. Аз ставам рано и  отивайки на разходка в 6 ч. виждам, че почти няма нищо свободно. Връщам се в стаята и също мятам хавлий, друг начин няма, при хотел пълен с румънци.
Храна - има много голямо разнообразие, но не беше вкусно приготвена. Хубави салати, много плодове. Хлебчетата се пекат на място и са уникални. Дерсертите също са много добри - баклавички, толумбички, пастички, рула и кекс. Каквото свърши веднага се изнася нова тава.
Ресторанта е терасовиден и цялата външна част е с разкошна гледка море. Още ми е пред очите тази панорама. Междинни закуски - пица, картофки/ пържени на нещо като фраер /бургери и много вкусен сладолед.
Алкохола е български, бялото вино ми хареса. Правят коктейли. Кафето от стандартните машини, удобство е, че сутрин много рано можеш да си вземеш, тъй като лоби бара работи нон стоп.
Персонал - много любезни и отзивчиви. Настаниха ни още в 9 сутринта и ни сложиха  гривните. Почистват добре, зареждат козметика. Кърпи хвърлени на земята се сменят ежедневно. Нямаме оплаквания откъм чистотата.
Аниматорите много се стараят. Всеки ден игри, волейбол, детска дискотека.
Паркинга е 20 лв. на ден, няма свободни места и е цяло чудо, че тъкмо пристигнахме и едно семейство си товареше багажа и ние им заехме мястото. Просто курорта не е пригоден за почиващи с лични автомобили.
Септември ще повторим за един дълъг уикенд.

# 100
  • Мнения: 35
Aз за Грифид резервирах от сайта им на промоция, но трябва да се дебне. Бързо свършват.

Интересува ме, ако някой знае разликата между RUI Astoria и Astoria Mare. Искам да запазя за средата на септември една втора почивка, но се чудя кой от двата, изглеждат абсолютно еднакви.

# 101
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 469
Aз за Грифид резервирах от сайта им на промоция, но трябва да се дебне. Бързо свършват.

Интересува ме, ако някой знае разликата между RUI Astoria и Astoria Mare. Искам да запазя за средата на септември една втора почивка, но се чудя кой от двата, изглеждат абсолютно еднакви.
Това е един хотел,Маре е името на тялото.

# 102
  • Мнения: 35
Aз за Грифид резервирах от сайта им на промоция, но трябва да се дебне. Бързо свършват.

Интересува ме, ако някой знае разликата между RUI Astoria и Astoria Mare. Искам да запазя за средата на септември една втора почивка, но се чудя кой от двата, изглеждат абсолютно еднакви.
Това е един хотел,Маре е името на тялото.

Meрси, в Букинг са различни, имат два сайта, две различни цени. Затова се зачудих.

# 103
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 469
Aз за Грифид резервирах от сайта им на промоция, но трябва да се дебне. Бързо свършват.

Интересува ме, ако някой знае разликата между RUI Astoria и Astoria Mare. Искам да запазя за средата на септември една втора почивка, но се чудя кой от двата, изглеждат абсолютно еднакви.
Това е един хотел,Маре е името на тялото.

Meрси, в Букинг са различни, имат два сайта, две различни цени. Затова се зачудих.
Има и добри стаи там.
Студия също.Но има много евтини,обаче ,направо на пътя към Аргищ,шумни.
Какъв тип стая предпочитате,ако ви остава желанието мога да дам съвет и за двете тела.

# 104
  • Мнения: 35
Aз за Грифид резервирах от сайта им на промоция, но трябва да се дебне. Бързо свършват.

Интересува ме, ако някой знае разликата между RUI Astoria и Astoria Mare. Искам да запазя за средата на септември една втора почивка, но се чудя кой от двата, изглеждат абсолютно еднакви.
Това е един хотел,Маре е името на тялото.

Meрси, в Букинг са различни, имат два сайта, две различни цени. Затова се зачудих.
Има и добри стаи там.
Студия също.Но има много евтини,обаче ,направо на пътя към Аргищ,шумни.
Какъв тип стая предпочитате,ако ви остава желанието мога да дам съвет и за двете тела.

Aми аз много се чудих, не искам да е към пътя. И мисля да взема към басейна, защото гледка море ми идва на цената на Грифид.....а вече бяхме в Енканто, сега ще ходим в Марея......а и нашите бяха в Енканто. И ми се иска да опитаме нещо ново като хотел.

В крайна сметка, обаче не искам да гледаме пътя, но реално наистина не знам кое от двете тела е по-добре, и къде са по-хубави стаите.

Общи условия

Активация на акаунт