Черноморец 2021/2022

  • 23 348
  • 257
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 960
От години ходим в Черноморец. Вече децата са големички и взе да им доскучава, но само и единствено Градина ни задържа там.
На централния плаж не сме ходили никога. С кола на Градина.
Свободната зона от миналата година са я постеснили, но когато и да отидем винаги има места. Е, ние ходим към 9.30-10ч и по-рядко има на първа линия.От входа на къмпинга хващаме в ляво. Там е по-плитко морето отколкото при караваните. Не си представям по другите градове къде може да намерим такова местенце. Миналото лято се опитахме да отскочим до Созопол-голяма грешка. Колоната от автомобили беше на 2км извън града. Влязохме, обърнахме и се прибрахме .

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Възрастни приятели и дъщеря ми сега са на Градина. Чадър и шезлонги пред Аполония ризорт са 24 лв. Миналата година бяха 10 лв. Голямото заведение на плажа след тополите е станало Рафи. Пред Кохи бара чадърите вече не са сламени, а от плат.

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 10:58 от мама САННЯ

# 32
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Обмислям кратко море след почивката ни на планина в средата на август,макар и да не ни е на път. Били сме в Черноморец преди 3 г и плажувахме на Тополите. Миналата година бяхме в Созопол, но пак част от дните бяхме на този плаж.
Тъй като се пада в силен сезон, а ние досега сме били на море все юни/ началото на юли или септември, се чудя дали няма да е лудница в града и на плажовете извън града. Чудя се дали да резервирам до плажа - Аполония ризорт, Св Никола и под. и да не бутаме колата или в града и да ходим с колата на плаж? В Гугъл обаче за всички хотели покрай плажа отзивите не са съвсем ок и ще ме яд да дам над 100 лв за нощувка и нещо да не е наред. Друг вариант е на квартира във Вилната зона, но там изборът на квартири е ограничен. Не искам и много пеша да ходя, защото се възстановявам от контузия на крака.
Ще се радвам на пресни отзиви на място подходящо за 2+2 ,децата да на 13 и 8

# 33
  • Мнения: 960
Ходим само август месец на море.
Движението от Черноморец към Градина е натоварено на моменти , но никога не е имало задръствания.
На квартира сме винаги в покрайнините на града, около автогарата и спокойно тръгваме и се прибираме от плажа.С кола разбира се. На Градина задължително платен паркинг-5лв за деня. Една година отрязаха доста гърнета заради платината в тях. Паркингът е една нивичка с огромно дърво ,близо до входа на къмпинга.
Но по паважа към центъра на градчето е страхотия. Улицата е тясна и когато паркират  от двете страни , няма преминаване. Тихо и спокойно е вечер. Някоя друга заря и толкоз.

# 34
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Мари77, благодаря. Сподели къде отсядате. Ние бяхме на ул. Братислава, но сега не знам дали ще има там места. Приятели почиват често в къща Янакиев на ул. Ал. Пушкин, но много далече е от центъра и заведенията покрай плажа.

# 35
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Догодина ще е готова, и мисля там да отседна.Grinning

# 36
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Догодина ще е готова, и мисля там да отседна.Grinning
Вътре в колата ли Smiley Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 1 176
Бяхме в частна къща, не се предлага в Интернет, защото се дава само на познати. По принцип ходим на Градина, но тази година сме без децата които поискаха да ходят сами 😁. Затова бяхме на централния плаж, нямаше хора никакви и беше чисто. Е камъни има, ама ги преживях, ходехме само сутрин, защото беше адска жега.
Децата в петък заминават на Градина, но ще са на кемпер, тогава ще мога да ви кажа там как е.

# 38
  • Мнения: 497
Здравейте!
Някой с пресни впечатления от хотел "Роза" от тази година? Чета доста смесени коментари, а мисля, че с деца ще е удобен.
Ако ли не да препоръчате, но не много скъп.

# 39
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Здравейте!
Някой с пресни впечатления от хотел "Роза" от тази година? Чета доста смесени коментари, а мисля, че с деца ще е удобен.
Ако ли не да препоръчате, но не много скъп.
Бих ви препоръчал семеен хотел "Малибу":http://malibu-bg.com/

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 09:02 от emokey

# 40
  • Мнения: 43
Здравейте!
Някой с пресни впечатления от хотел "Роза" от тази година? Чета доста смесени коментари, а мисля, че с деца ще е удобен.
Ако ли не да препоръчате, но не много скъп.
Аз бих препоръчала 'Ния' много удобна локация и страхотен собственик

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Здравейте, някой има ли телефони на рецепция на комплекс Св.Никола - Градина? Телефоните, които имам от минали години не са актуални.

# 42
  • Трявна
  • Мнения: 174
Здравейте, някой има ли телефони на рецепция на комплекс Св.Никола - Градина? Телефоните, които имам от минали години не са актуални.
По информация от преди две седмици, комплексът е с прекъснати ток и вода.Един от собствениците ми съобщи, че инвеститора/който притежавал част от апартаментите/ не е плащал сметките си и в резултат целия комплекс е необитаем...Явно наистина е вярно,защото втората собственичка с която разговарях /има апартаменти в Съни Айлънд и Атия Ризорт /, ми каза същото.
Жалко,защото комплекса е с отлична локация-много близо до плаж Градина.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 07:30 от Sarlita

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
[....
Жалко,защото комплекса е с отлична локация-много близо до плаж Градина.
Благодаря за информацията, ясно защо телефоните са закрити...наистина жалко за прекрасния комплекс..

# 44
  • Мнения: 2 298
И аз имам същата инфо от мой познат брокер в района. В допълнение на казаното и руснаците не си плащат таксата поддръжка, защото не могат да си ползват имотите, Дружеството за управление фалирало.... В комплекса светят 2 апартамента. Масово се продават апартаменти в Св. Никола.

Общи условия

Активация на акаунт