Черноморец 2021/2022

  • 23 403
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 178
Влизам да се отчета както обещах.. Ходих да си прибера част от децата. По принцип бяха на кемпер, трябваше да са 6 деца заедно, но на едните не им е допаднало къмпингуването. Кемпер за 200 лева на ден, те искаха да са на плажа, ама и да са сами.
Та две от децата /рийн на по 18 де/, са отишли в Роял Бийч, настанили са ги на 4 етаж, уж ОИ, не са доволни, стаята им няма нищо общо със сайта, сама я видях...
Храната им е била ужасна, но на Градина кебапче по 5 лева вече и на мен ми дойде много.
Ние миналата година бяхме 1 седмица на бунгалата на Градина, супер доволна, лукс, почистване... Но правехме скара или отскачахме до Созопол, Черноморец, Бургас, Краиморие-там каква скрита кръчма има 🤪, но сме мобилни с коли. А децата ни бяха сами сега и са ограничени.
Та за 5 нощувки са ги одрусали по 400 на калпак, а те недоволни. Идеята бе сами да са, но те си казаха никога вече...
Моята мрънка докато се прибирахме, че ако ще и на 50 години да е, винаги ще е с мен 🤣🤣🤣.
Сега ми е смешно, но децата са се видели в приключения, защото са били сами.
Не им позволих да шофират сами, нямам им доверие, качих ги на автобуса, понеже са без кола и за да ходят на дискотека добри пари са дали за такси.. 🥴
Фрапе 7.40, кола 5 лева.. на мен някак си ми дойдоха цените в повече, говоря за Градина. В Созопол на плажа цените не са така, нито в Черноморец..
Като ми се обади детето, че е без пари, а пътя е платен и нощувките, дали сме и 500 лева за 6 дни, е косите ми се изправиха и запалих колата да си ги прибера.
Всъщност, добре са харчили за дискотеки, за такси, но децата не са доволни като цяло. От сега се пазарят догодина да сме заедно 🤣.
Не са плащали чадър и шезлонг, а аз не обърнах внимание за цените, стигнах късно, бях уморена и не гледах, съжалявам.
Ако нещо друго ви интересува, ще отговоря.

# 46
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Влизам да се отчета както обещах.. Ходих да си прибера част от децата. По принцип бяха на кемпер, трябваше да са 6 деца заедно, но на едните не им е допаднало къмпингуването. Кемпер за 200 лева на ден, те искаха да са на плажа, ама и да са сами.
Та две от децата /рийн на по 18 де/, са отишли в Роял Бийч, настанили са ги на 4 етаж, уж ОИ, не са доволни, стаята им няма нищо общо със сайта, сама я видях...
Храната им е била ужасна, но на Градина кебапче по 5 лева вече и на мен ми дойде много.
Ние миналата година бяхме 1 седмица на бунгалата на Градина, супер доволна, лукс, почистване... Но правехме скара или отскачахме до Созопол, Черноморец, Бургас, Краиморие-там каква скрита кръчма има 🤪, но сме мобилни с коли. А децата ни бяха сами сега и са ограничени.
Та за 5 нощувки са ги одрусали по 400 на калпак, а те недоволни. Идеята бе сами да са, но те си казаха никога вече...
Моята мрънка докато се прибирахме, че ако ще и на 50 години да е, винаги ще е с мен 🤣🤣🤣.
Сега ми е смешно, но децата са се видели в приключения, защото са били сами.
Не им позволих да шофират сами, нямам им доверие, качих ги на автобуса, понеже са без кола и за да ходят на дискотека добри пари са дали за такси.. 🥴
Фрапе 7.40, кола 5 лева.. на мен някак си ми дойдоха цените в повече, говоря за Градина. В Созопол на плажа цените не са така, нито в Черноморец..
Като ми се обади детето, че е без пари, а пътя е платен и нощувките, дали сме и 500 лева за 6 дни, е косите ми се изправиха и запалих колата да си ги прибера.
Всъщност, добре са харчили за дискотеки, за такси, но децата не са доволни като цяло. От сега се пазарят догодина да сме заедно 🤣.
Не са плащали чадър и шезлонг, а аз не обърнах внимание за цените, стигнах късно, бях уморена и не гледах, съжалявам.
Ако нещо друго ви интересува, ще отговоря.
Абе "децата" друг път да си резервират стаички в градчето и да си пресмятат разходите! Много деца си изкарват парите като работят лятото на морето!

# 47
  • Мнения: 2 298
На плажната ивица на Тополи - Градина.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 997
Здравейте, зная, че много пъти е задаван въпросът, но през първата половина на септември става ли за плаж? Досега все юли съм ходила и много се колебая дали си струва да резервирам второ море тогава.
Днес бяхме на Градина и пак ми се прииска още моренце. Simple Smile

# 49
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Здравейте, зная, че много пъти е задаван въпросът, но през първата половина на септември става ли за плаж? Досега все юли съм ходила и много се колебая дали си струва да резервирам второ море тогава.
Днес бяхме на Градина и пак ми се прииска още моренце. Simple Smile
Става. Ако сте след 06.09 ще е и по-празно и спокойно.

# 50
  • Мнения: 1 050
Здравейте, зная, че много пъти е задаван въпросът, но през първата половина на септември става ли за плаж? Досега все юли съм ходила и много се колебая дали си струва да резервирам второ море тогава.
Днес бяхме на Градина и пак ми се прииска още моренце. Simple Smile

Най- хубавото море е през септември...

# 51
  • София
  • Мнения: 7 997
Благодаря за мненията! Ще взема да се възползвам от още едно море преди училище, за мен Градина си остава един от най-добрите плажове.

# 52
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 784
милинка, би ли препоръчала място за отсядане?

# 53
  • София
  • Мнения: 7 997
Досега сме отсядали в хотел Велека, Деби мар и Белвю.
Последният е много хубав, но в центъра и с паркирането е ужас.
Деби мар също е близо до центъра, но в двора може да се паркира и не е такъв проблем да излизаш с колата.
От трите Велека ми хареса най-много, защото е в периферията на градчето, абсолютна тишина нощем, много удобен като отправна точка за Градина.

# 54
  • Мнения: 555
Здравейте, може ли да ми препоръчате, студиа или апартаменти в района на къмпинг Градина, никога не съм ходила там, 4 възрастни сме и бебе, търся чисто и спокойно място близо до плажа. Благодаря предварително.

# 55
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
милинка, би ли препоръчала място за отсядане?
Бих ви препоръчал семеен хотел "Малибу": http://malibu-bg.com/

# 56
  • Мнения: 142
милинка, би ли препоръчала място за отсядане?
Аз бих препоръчала Семеен хотелАкин.Намира се на спокойно място близо до център и плаж.Там отсядаме вече десет години.Собствениците са много точни и готих хора.
https://pochivka.bg/semeen-hotel-akin-o19055

# 57
  • Мнения: 43
Здравейте, може ли да ми препоръчате, студиа или апартаменти в района на къмпинг Градина, никога не съм ходила там, 4 възрастни сме и бебе, търся чисто и спокойно място близо до плажа. Благодаря предварително.
. Аклади, Брилиант, Villa Mare, Аполония, Garden beach, комплекс Градина, Black Sea Star и Черноморска Звезда също са близо, но откъм чистота не мога да гарантирам че ще ви допаднат.

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 512
Брилиант е най-чистият хотел, в който съм спала на Градина, за Аполония съвсем не мога да кажа същото. От Брилиант обаче си има 4 минути ходене до плажа, а Аполония действително е на първа линия.

# 59
  • Мнения: 555
Благодаря ви, след много търсене едва успях да намеря онзи ден 2 студиа в Брилянт, ако наистина са 4 минути няма проблем, може ли да ми кажете в близост има ли магазини и хубави заведения, а и нещо повече за хотела също ще ми е отполза, пътуваме на 16.08, благодаря предварително.
Брилиант е най-чистият хотел, в който съм спала на Градина, за Аполония съвсем не мога да кажа същото. От Брилиант обаче си има 4 минути ходене до плажа, а Аполония действително е на първа линия.

Общи условия

Активация на акаунт