Синеморец 2021/2022 г.

  • 17 656
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 197
Да свободната зона е изнесена доста в страни,но има достатъчно място.Има много хора днес.Аз съм по средата на платената зона ,опитах се да направя снимка ,с увеличение за да придобиете представа.

# 31
  • София
  • Мнения: 187
Много благодаря.

# 32
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Не съм била в Синеморец. Но го обмислям . От прочетеното и видяното на снимката,оставам с впечатление,че е много тясна плажната ивица и много пренаселена. Така ли е реално? Каква е ширината долу-горе? Само свободната зона ме интересува.Чудя се струва ли си пътя,който не е малко..

# 33
  • Мнения: 856
Синеморец има 3 плажа и нито един от тях не е с тясна плажна ивица. Пуснете си Google maps и може да се ориентирате достатъчно добре. Най-голяма е свободната зона на плаж Велека, там има само 2 места с по десетина чадъра, всичко останало е свободна зона. На плаж Бутамята, платената зона е около 1/2 от плажа, свободната е в по-широката част на плажа. Т.е. може да сте далеч от морето, но место предполагам, че има дори във висок сезон. На Силистар, от където е снимката по-горе, има малка свободна зона в началото, после 2 бийч бара с много чадъри и в далечния край е по-голямата свободна зона. Там обаче плажанта ивица се стеснява постепенно. Иначе, вече е доста пълно и на трите плажа. До миналата седмица беше разкошно.

# 34
  • Мнения: 3 727
Аз за края на август си мисля,тогава как е,има ли много хора и има ли вятър?

# 35
  • Мнения: 856
Mиналото лято отидохме точно последните дни на август и селото преливаше от туристи. Колите по улиците бяха наредени като в централен софийски квартал, а по заведенията вечер трудно се намираха места без резервация. Съвсем други ми бяха спомените от последното ни ходене преди близо 15 год. Колкото до вятъра, трудно е да се прогнозира как ще  е тази година, миналата беше доста ветровито, но помня, че такова беше по цялото Черноморие по това време.
Пропуснах плаж Листи в миналия пост. Щом търсите неорганизиран плаж, може би този ще ви допадне най-много, стига да нямате против ходенето пеша, може би беше около 20 мин. Див е,  пътека за него тръгва от Бутамята.

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Препоръчайте място за обяд с прясна и готвена храна.

# 37
  • Мнения: 197
Аз за края на август си
мисля,тогава как е,има ли много хора и има ли вятър?

За вятъра е много относително.Посещавала съм Синеморец краят на юни и юли.През 2019 беше студено вечер налагаше се да се обличаме за вечеря.Тази година е безумно горещо,не помня някога да ми е били толкова горещо.Плажовете ако ставате рано няма е проблем да си намерите вашето място.Синеморец има избор на няколко плажа.Задължително си носете репелент за комари,вечер са на рояци.Селото е препълнено и като слушам в хотела резервации има до септември.Също така да знаете че второстепенните улички не са асфалтирани.

# 38
  • Мнения: 856
Препоръчайте място за обяд с прясна и готвена храна.
Скритият мъж. Обедното меню се готви за деня. Написано е в менюто кой ден от седмицата какво е, така че може да си знаете за следващите дни кога ви е по вкуса. Има 2 супи и 2 основни мисля. Всичко останало от менюто също е прясно и добре приготвено. В останалаите ресторанти обедното беше едно и също всеки ден, т.е. може и да не е точно в деня приготвено.

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 15:35 от Mur

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Препоръчайте място за обяд с прясна и готвена храна.
Скритият мъж. Обедното меню се готви за деня. Написано е в менюто кой ден от седмицата какво е, така че може да си знаете за следващите дни ви е по вкуса. Има 2 супи и 2 основни мисля. Всичко останало от менюто също е прясно и добре приготвено. В останалаите ресторанти обедното беше едно и също всеки ден, т.е. може и да не е точно в деня приготвено.
Благодаря! Не знаех, че правят обедни менюта. Миналата година ходихме една вечер там и останах разочарована. Два часа чакахме да приготвят поръчката и не беше това което очаквахме.

# 40
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Трета година ходим в Синеморец заради мъжа ми, който е рибар. Обикновено след 10 ти септември, но тази година ще сме малко по рано, дано има риба и по рано. Миналата година беше ветровито. Предишните години винаги е било хубаво времето.
Резервирахме в къща Каланджа понеже е много близко до скалите. На мен не ми пречи да ходя пеша до плажа.
Освен "Скрития мъж", други заведения ще препоръчате ли ?
Първата година бяхме ол инклузив, втората се наложи спешно да прекъснем почивката на втория ден и не сме запознати много със заведенията.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Синеморец има 3 плажа...
За мен Силистар не спада към плажовете на Синеморец. Иначе освен Велека и Бутамята има и плаж Липите, заради който ние ходим към Синеморец, но е неохраняем и не се достига до него с автомобил. След Липите има и Листи, но не съм ходила там.

# 42
  • Мнения: 856
dannyny, аз вечер не бих си го причинила. Препълнено с големи компании и силна музика, не е моето място. За обяд е Ок. Спокойно беше, поръчките идваха много бързо.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
dannyny, аз вечер не бих си го причинила. Препълнено с големи компании и силна музика, не е моето място. За обяд е Ок. Спокойно беше, поръчките идваха много бързо.
Напълно съм съгласна. Миналата година много ходихме след плаж на Талияна - на рибни менюта. Доволни останахме, но искаме и да разнообразим.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
На нас най-много ни хареса Синята акула, срещу супермаркета. Но и за там е желателно с резервации. Прясна и вкусна храна, бързо обслужване, усмихнат и любезен персонал. Останахме много разочаровани от Синеморскска среща -чакахме около час, за да разберем, че това което сме поръчали го няма. После поръчахме колкото да не си тръгнем гладни. Не ни хареса. Нито храната, нито обслужването

Общи условия

Активация на акаунт