Синеморец 2021/2022 г.

  • 17 645
  • 150
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 108
миналото лято запазвахме в Албатрос по телефона, от обяд за вечеря. Ами там няма толкова комари, може да си имат поставени  ленти, или онези "печки" за комарите, но не са ни яли (принципно на мъж ми налитат яко, налетят ли на мен -значи са много зли и  градни Simple Smile ) при Гогов  също не са ни яли комари.

# 61
  • Мнения: 6 558
Има ли някой със скорошни впечатления от Аполония Палас? Има ли я още тази практика със запазването на шезлонги на Бутамята с хавлии?

# 62
  • Мнения: 9 108
Има ли някой със скорошни впечатления от Аполония Палас? Има ли я още тази практика със запазването на шезлонги на Бутамята с хавлии?
На цялото черноморие е така

# 63
  • Мнения: 6 558
Ох, миналата година имаше такива разправии всяка сутрин - някой преместил на друг хавлиите, обиди, псувни. Концесионерът е виновен и го толерира това - касиерът идваше в 7 часа и почваше голямото запазване, но от бързане често дублираше номерата на чадърите, а после хората се изтрепваха. Ние ходехме рано, децата стават в 5:30-6, към 7:30-8 сме на плажа и само празни шезлонги с хавлии. А стоим до 10-11, някои резервации още не бяха пристигнали. Накрая се отказахме от Бутамята. Явно и тази година ще е така...

# 64
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Началото на юли на Бутамята нямаше изобщо проблем - и празни чадъри имаше бол. Е, не на първа линия, ама имаше.

# 65
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Имате ли наблюдения върху плажа на Резово? Намира ли се място за 1 чадър или предвид, че е миниатюрен - е винаги фраш? Чист ли е? Нещо концесия? Варианти за хранене?

# 66
  • Мнения: 197
Имате ли наблюдения върху плажа на Резово? Намира ли се място за 1 чадър или предвид, че е миниатюрен - е винаги фраш? Чист ли е? Нещо концесия? Варианти за хранене?
Плажа на Резово е много малък и е безплатен.На мен лично не ми харесва.Заведение имаше на плажа ,но какво предлага не знам.
Препоръчвам ви плажа на Силистар.

# 67
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Плажа на Резово е много малък и е безплатен.На мен лично не ми харесва.Заведение имаше на плажа ,но какво предлага не знам.
Препоръчвам ви плажа на Силистар.
Благодаря. Всички плажове в района ще обиколя. Просто ми се иска с едно отиване до Резово - хем разходка, хем плаж.

# 68
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Това, което видяхме ние при разходката в Резово, беше съвсем миниатюрно плажче точно на центъра. Но морето беше каменисто, не знам дали е единственият резовски плаж. И нямаше никой на него. Но то и селото изглеждаше измряло...

# 69
  • Някъде там
  • Мнения: 16 066
Точно до границата също имаше малки местенца за плаж. Имаше хора там ние като ходихме на разходка.
Аз така или иначе ще ставам с рибаря, дано стигам преди тези с хавлиите.🙂
Нямам търпение вече.
Набелязах си и заведения от посочените.

# 70
  • Мнения: 6 558
Включвам се директно Blush На Бутамята има някои малки промени от миналата година. Навалицата е основно в частта от Бела Виста до Бътерфлая, като 1 и 2 линия чадъри са заети от рано сутринта, има и предплатени за дни напред, които момчетата от плажа пазят със собствени хавлии. Шатрите на Бътерфлая са леко обновени. На свободната зона е прилично, а платената след Бътерфлай се запълва чак след 10 часа. Всъщност то и навалицата по плажа се заформя към 10.30 -11.

# 71
  • Мнения: 56
Ехооо.никой ли няма на Синеморец?Пишете бе хора ,някои тапърва ще почиваме ,дайте информация как е това лято!По телевизията ни плашат ,че било пълно с почиващи и голяма скъпотия,вярно ли е или слухове?

# 72
  • Мнения: 6 558
Не знам какво точно те интересува. Хората са по-малко от миналата година, намират се свободни места и на платената, и на свободната зона. Чадъри и шезлонги х 5 лева, шатра - 40 лева. Сладолед на плажа - 1.50 - 4 лева, кафе - 2 лева, мин. вода голяма - 3 лева, готвено - 3 - 8 лева/ порцията, пици - 8 - 13 лева. Супермаркетът е с цени като Била и Фантастико.

# 73
  • Мнения: 1 173
Да, питайте конкретно. Селото е доста пълно, почти няма места за спане. Заведенията, които досега посетихме, са супер като обслужване и вкус на храната (Тръстиките, Хоризонт, Скритият мъж). Цените са нормални за на морето, тоест салати 7-8лв, сафрид 12-13 лв, чернокоп 15-16. Барчето на Силистар прави хубаво фрапе, но иначе храната е много скъпа и хич не ни хареса, особено в еднократните чинии, в които се сервира.
Плажовете на Велека и Силистар са красиви, но Силистар беше доста мръсен, навсякъде фасове в пясъка. В интересн на истината най-чисто за мен в момента е на Бутамята. Тези дни морето е бурно навсякъде, на Силистар и Велека имаше и огромни вълни. Водорасли има навсякъде и то доста.

# 74
  • Мнения: 7
Има ли спасител на плаж Велека?

Общи условия

Активация на акаунт