Лято 2021/2022 в Ахтопол

  • 24 058
  • 219
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 331
А мен ме интересува скропида Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 895
Скорпида е от капана, който е в базата на бунгала Морски бриз.
Елказелка, на лични ще пиша за къщата за гости, за да не излезе като реклама.

# 32
  • Мнения: 252
Здравейте, какви са цените на чадър и шезлонг за сезон 2021? Също така ако може да ми препоръчате къща или семеен хотел с паркинг и гледка към морето.

# 33
  • Германия
  • Мнения: 79
До всички бунгала ли се стига до плажа по  по тези стръмни стъпала? Предложете бунгала удбни за преход с  малко дете на 2 г.

# 34
  • Мнения: 1 919
На 20 метра от стъпалата има една стръмнина през гората, моето я минаваше на 3.  В най- южната част на плажа има бунгала без стръмнина, ама трябва да видите на картата кои са.

# 35
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
До бунгала Дафина няма стъпала, на централен плаж са.

# 36
  • Мнения: 2 805
От апаратменти Дженезис до хубавата част на плажа колко време е пеш?
Гледам на картата, че в частта с пясък в близост са само бунгала, хотелите са около централната част на плажа.

# 37
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 60
Здравейте, някой да е отсядал в бунгалата на електротранспорт в Ахтопол. Предлагат ни да ходим там, но в интернет няма нито снимки, нито някаква информация. Не държим на лукс, само да е чисто, да има хладилник и нормални условия.

# 38
  • Мнения: 135
Здравейте, преди 4 години когато ходихме в Ахтопол, в началото на града имаше един стол в който готвеха много вкусно, и на народни  цени.Намира се в началото по пътя за плажа, до едни бунгала-не знам как се казват. Може ли някой да ми каже, дали столът пак работи?

# 39
  • София
  • Мнения: 746
Кое е началото на плажа?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 395
Ресторантът на хотел АТМ е с добри цени, каквито не бях виждала отдавна. Всеки ден имат обедно меню от 3-4 готвени ястия от типа пиле с картофи, пълнени чушки, свинско със зеле, шкембе чорба, спаначено суфле и подобни класики. Редуват ги на седмична база, тоест всеки понеделник това и това, вторник - други, сряда - трети и т.н., като в понеделник почват отначало. Кухнята е класическа българска, тоест салата Капрезе примерно няма, има шопска, Снежанка, зелена и други. Вкусно е. Най-много ми хареса език в масло, крехко, вкусно, голяма порция.

# 41
  • Мнения: 2
Здравейте, преди 4 години когато ходихме в Ахтопол, в началото на града имаше един стол в който готвеха много вкусно, и на народни  цени.Намира се в началото по пътя за плажа, до едни бунгала-не знам как се казват. Може ли някой да ми каже, дали столът пак работи?

Това сигурно е морско око  ако е то  си работи все още!

# 42
  • Мнения: 2 895
Преди 2-3 години имаше един стол след бунгала Котвата https://mob.pochivka.bg/bungala-v-pochivna-baza-kotvata-o10592 където имаше пресен сафрид и попчета. За съжаление от миналата година не работи.

# 43
  • Мнения: 135
Кое е началото на плажа?





Извинявам се. Не се изказах правилно. В началото на града има бензиностанция и лунапарк. Някъде там има улица, която води към плажа-стига се за 5 минути. Та, в началото на тая улица отляво имаше стол, където готвеха много вкусни ястия. Ние бяхме на квартира в къща за гости Здравец-на ул. Иван Вазов. Стола ни беше много наблизо. На връщане от плажа обядвахме там. Посещаваше се от много хора.Интересувам се дали тази година работи.

# 44
  • Мнения: 2
Кое е началото на плажа?





Извинявам се. Не се изказах правилно. В началото на града има бензиностанция и лунапарк. Някъде там има улица, която води към плажа-стига се за 5 минути. Та, в началото на тая улица отляво имаше стол, където готвеха много вкусни ястия. Ние бяхме на квартира в къща за гости Здравец-на ул. Иван Вазов. Стола ни беше много наблизо. На връщане от плажа обядвахме там. Посещаваше се от много хора.Интересувам се дали тази година работи.

https://prnt.sc/17oolww  ако е това  неделя съм там и ще ви кажа,но миналата година си работеше.

Общи условия

Активация на акаунт