Моля за кураж.Плацента перкрета

  • 10 914
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Натам съм се насочила.Дано е правилният избор.След около 10 дни влизам за наблюдение и за определяне на точната дата.

# 46
  • Мнения: 18 524
Стискаме палци!

# 47
  • Мнения: 35
Бианка,благодаря ти.И навсички включили се по темата.Пращайте ми по някоя положителна мисъл след 19ти.

# 48
  • Мнения: 6
4ерешка, как си? Мина ли всичко? Бебчето роди ли се?

# 49
  • Мнения: 35
Момичета, добре съм.Бебето също, операцията беше на 22ри ,а ни изписаха на 28ми,имало е доста сраствания с матката и пикочния мехур и реално изобщо не са махнали нищо от плацентата,защото е било с голям риск за кръвоизлив.Направих терапия с метотрексат и сега започва борбата.Надеждите са плацентата да изсъхне и на се отдели с хистероскопия.Като цяло нещата за сега са добре.Ще пиша пак за развитието,но финала ще е след месец, два.Благодаря на всички ви за подкрепата.

# 50
  • Мнения: 18 524
Честито бебче! Да сте живи и здрави и само хубави новини да ни пишеш Simple Smile

# 51
  • Мнения: 802
Черешка, живи и здрави бъдете и се радвайте на детенцето си. Успех на теб и дано съвсем скоро всички притеснения да останат в миналото. Дръж ни в течение как си Simple Smile

# 52
  • Мнения: 35
Искрено благодаря на всички ви:kissing_smiling_eyes: Ще,пиша как са нещата по-натам.Дано съм от полза и на други жени с подобни проблеми.

# 53
  • Мнения: 6
Череша честито бебче! Да расте здраво! Стискам палци да изсъхне плацентата сега и всичко да протече по план. За да ти вдъхна още малко позитивизъм, само ще ти кажа че моето парче плацента вече не се вижда, което значи че най-вероятно вече е изсъхнала. Поздрави и се пазете

# 54
  • Мнения: 35
Иренс, благодаря ти,дано имам и аз такъв късмет.

# 55
  • Мнения: 35
Момичета, да ви напиша развръзката.В крайна сметка след засилено кървене и контракции(ама брутални) плацентата излезе, цялата наведнъж.Лежах една нощ в болницата,под наблюдение.На сутринта кървене нямаше ,нямаше и плацента в матката.Smiley
Общо взето нещата приключиха доста добре,иначе ме бяха планирали за кюретаж на другата сутрин,но през нощта всичко приключи.То си е почти като раждане ,но по-бързичко.Матката ми се свива добре.Това е общо взето.Дано съм полезна на някоя жена в подобна ситуация.Аз се радвам ,че ми спасиха матката и нещата са наред вече,да чукна на дърво.

# 56
  • Мнения: 802
Черешка, прекрасно е, че всичко вече приключи и си добре. Оттук нататък само хубави моменти ти пожелавам. Радвай се на бебчо и бъди спокойна Blush

# 57
  • Мнения: 1 459
Браво, много се радвам! Живи и здрави!

# 58
  • Мнения: 35
Благодаря на всички за пожеланията.И аз искрено ви желая най-вече здеаве!

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте, ще споделя и аз накратко за моята плацента. Аз също бях с плацента превия тоталис и перкрета. Лежах през цялото време и успяхме да закрепим нещата до 34 г.с. Родих в Майчин дом. За мен не беше проблем да ми махнат матката, защото ми беше трето раждане. Благодарна съм на всички доктори, които през цялото време се грижа за мен.

Общи условия

Активация на акаунт