Слънчев бряг - 2021

  • 43 577
  • 416
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 193
С мнение за Бургас Бийч - как е плажа,басейна обслужване , центъра далеч ли и въобще с мнение .

# 46
  • Мнения: 19 485
Аз почивах в хотел в близост до  Бургас бийч. Плажът му е ок, гледката е супер, четох отзиви за храната и стаите че били добре. Но недалеч от  него има един изключително досаден и шумен плажен бар - Хидън, който в една от нощите пускаше чудовищни децибели и продължи до седем сутринта. Това ми отрови почивката. Обикновено  се случва в събота и неделя, но е нон стоп. То Сънито с това е известен де, някои може това да търсят, но аз лично не.

# 47
  • Мнения: 3 589
Day Dream, препоръчвам Нептун. Всякакви забавления за младежи има около него и хотелът е хубав.

Ох, "има ли плаж без камънаци", "има ли медицински център", "по-чисти местенца търсим" и "плаж напомнящ на Влас". Дали има аптека забравихте да питате. Вие Слънчев бряг много добре си го спомняте, 😵Ина-мина. Що не си ходите на Влас или Дюни????

# 48
  • Мнения: 2 025
А, някой май не си е пил хапчетата ми се струва. Joy
В настроение съм и няма да Ви падам на нивото, но добронамереният ми съвет е да си пестите нервите за по- смислени неща. За щастие, има и услужливи дами в темата, които ако могат и имат желание да ми отговорят, ще го направят. След като не сте сред тях, не виждам абсолютно никакъв смисъл от пост като Вашия, освен проява на лошо възпитание.

# 49
  • Мнения: 226
Вчера се прибрахме от Сл. бряг. В сравнение с миналата година има много повече хора в курорта. Пълно е с чужденци, основно румънци, поляци и украинци. Бяхме отседнали в Диамант - доволни сме от хотела като цяло. Малко е далеч от плажа.
На самия плаж е спокойно. Децата са големи и не държим вече на 1-2 линия, та чадъри по-назад си намирахме лесно. Цените на плажа, който посещавахме /пред гранд хотела/ са 4.50 лв за шезлонг и толкова за чадър. Свободната зона е почти празна. Места на платената винаги има.
Да се чуди човек къде ходят на плаж толкова много почиващи.

Последна редакция: вт, 13 юли 2021, 11:32 от мама_на_двама

# 50
  • Мнения: 47 982
Почиващите изглеждат много на главната, но много хотели са затворени.
От вчера има и повече туристи Simple Smile Края на световното ли чакаха, не знам Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 327
Марлин или хотел Жерави?
Цената е близка за нашите дати. Детето си хареса Слънчев бряг, имам впечатления само от плажа там, не от хотелите.
Благодаря за отговорите!

# 52
  • Мнения: 577
Мнение за хотел Делфин?

# 53
  • София
  • Мнения: 8 646
Вчера следобед пристигнахме в Барсело(ще сме тук до неделя на обяд)
Персоналът е услужлив, макар и атмосферата да е малко суха и все едно са глътнали бастун(предполагам, че особено на рецепция ги задължават да са толкова сериозни).
Не сме се възползвали кой знае от какво, с две деца сме и няма отърване 🤣 Още не сме проверили как стои въпросът с детския център, видях го отдалеч.
Стаята е чиста, днес една камериерка ни попита дали искаме да изчисти и се възползвахме(снощи децата играха в морето и донесохме пясък). Из хотела има тук таме знаци за амортизация, но си личи, че се стараят за чистотата и подръжката.
Тихо е, няма много хора. Днес пристигнаха малко повече, предполагам, че утре ще е лудницата. Но все пак няма бой при хранене или шезлонзи. Особено при детския басейн днес преди обяд бяхме 3 семейства. Басейнът беше студен, но за мен е логично.
Храната е разнообразна, но имам някои забележки.
Всъщност снощи вечерята ми хареса, имаше разнообразие от ястия с морска храна. Стандартните меса бяха по-скоро кът. Различни разядки, салати. Децата не харесаха избраните десерти(аз самата не харесвам тези пастички, кремчета и изкуствени торти, но щом и децата не ги харесаха, дето омитат всичко сладко 🤣)
Закуската беше ок, бърканите яйца имаха странен леко нагарчащ вкус. Все едно бяха заляти с разбит жълтък.Имаха вкус леко като на суров жълтък. Та ще ги пропускам вече.
В обяда нямаше толкова морски дарове, честно казано преобладаваха пържените неща и то по-скоро полифабрикатни. Пак имаше какво да се избере, но панирано пилешко-някакви кръгли неща(като големи шницели) с оранжевееща панировка. Панирани хапки с корнфлейкс-нямаше една люспа корнфлейкс 🤣
Ние с мъжа ми не сме претенциозни, по-скоро харесваме разнообразието. Та тези локуми за храната ги пиша и разтягам по-скоро за хората, които се интересуват от подробности.
Кафето на закуска е потресаващо 🤣 А аз съм кафеен помияр и съм си пила спокойно буламачите из други хотели.
Ще пиша някакви по-пълни отзиви след 2 дни. За момента още ни мързи, нищо особено не сме правили.

Последна редакция: пт, 16 юли 2021, 17:28 от Дези.

# 54
  • Мнения: 267
Здравейте!Колебая се между няколко хотела в Слънчев бряг,след много разглеждане се спрях на Несебър Бийч,хотел Вянд и хотел Бургас Бийч.
Съпругът ми не харесва високи сгради и затова Бургас Бийч е последният вариант.
За около 1000лв има оферти за седем дневен ол инклузив и в трите хотела за двама възрастни с дете на 10години,за края на август , началото на септември.
Ще се радвам да прочета вашите мнения и препоръки за тези,а и за други хотели в този ценови диапазон.

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 12:02 от Vesbu

# 55
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Привет! Нахлувам в темата с малко по-специфичен въпрос. Избрахме хотел Тракия плаза, заради пързалките най-вече. Въпросът ми е, понеже един от гостите е в инвалидна количка, има ли близък плаж с дървена пътека по плжа, която стига поне до последния ред чадъри? Идеята е да не се влачи количката по пясъка,
И още един въпрос - какво не му харесвате на този хотел Чайка бийч, че е с толкова ниски оценки? Някой бил ли е в него тази година?

# 56
  • Мнения: 3 589
В Чайка ако не се храниш, нямаш против да паркираш далеч и да почиваш с още 2000 човека, не е толкова лошо. Асансьор разбирате трудно да се вредиш. Баровете са добре, стаите към морето също, басейните стават /понякога има пияни датчани, кресливи евреи или цигани с касетофон (не съм сигурна румънски или български). Анимацията е проформа, но като цяло персоналът са неопитни и леко невъзпитани младежи молдовци, чистачките са туркини. Тоест български малко от персонала говори. От храната имаше натравяния. От алкохола - не. За мен гледката от стаята, локацията и двата бара (без водния) са предимствата на хотела. Направете си сметката дали цената ви устройва ако се храните навън. Аааа, допълвам се: казанлъшките понички са върхъ - те стават за ядене 😉

# 57
  • Мнения: 47 982
На плаж Иракли има пътека доста дълга, но не чак до водата. За слънчев бряг може би на централния плаж?

# 58
  • Русе
  • Мнения: 5 347
🍀HAPPY 🍀 На Иракли има ли заведение? За вода, 🍺 и картофки - не очаквам гурме Wink
Не съм била от 8г.

# 59
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
На плаж Иракли има пътека доста дълга, но не чак до водата. За слънчев бряг може би на централния плаж?
Благодаря! Интересуваме да е поне до чадърите, пък колкото по-напред, по-добре. Чакам и инфо за Слънчев бряг, ако на някого му е направило впечатление изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт