Слънчев бряг - 2021

  • 43 470
  • 416
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 516
Здравейте,да ми препоръчате апартаменти с кухненски бокс,близо до плажа?

# 76
  • Мнения: 2 485
Дали мога да видя някъде в интернет менюто на ресторанта?

В отзивите на Google за мястото има няколко снимки от менюто, но мисля, че някои от снимките са стари.
Скрит текст:
https://maps.app.goo.gl/jfsk46QvbC32AdJUA
Ето тук има снимки на менюто.

# 77
  • София
  • Мнения: 157
Какъв е маршрута на влакчето тръгващо от Хелена? Че на табелата виждам няколко маршрута и не се ориентирах.
До Кубан е влакчето.

# 78
  • Мнения: 77
Някакви отзиви за хотел Несебър бийч?

# 79
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте някой тази година дали е ходил в Хевън?

# 80
  • Мнения: 267
Бурно ли е морето през септември на Слънчев бряг,студена ли е водата,става ли за къпане.
Преди 15 септември ми се иска да отидем ,харесала съм си Слънчев бряг.

# 81
  • Мнения: 527
Някой, който е в момента в Слънчев бряг, може ли да каже има ли на плажа парасейлинг и каква е цената за двама? През уикенда ще сме там и много искаме да пробваме цялото семейство 2х2. В грабо има добра оферта, но е за Равда... Та се чудя, ако разликата в цената не е голяма, дали си заслужава да ходим до там (кола, бензин, паркинг, време:)))

# 82
  • София
  • Мнения: 4 443
Има парасейлинг пред Бедрум. Цената е 130 лв. за двама.

# 83
  • Мнения: 527
Благодаря, magicjo!

# 84
  • Мнения: 506
Бурно ли е морето през септември на Слънчев бряг,студена ли е водата,става ли за къпане.
Преди 15 септември ми се иска да отидем ,харесала съм си Слънчев бряг.
Ходим вече няколко години подред в началото на септември и е много приятно.И времето е много хубаво, и водата е топла, не сме уцелвали да е бурно морето, но това си зависи от климата, няма как да се предвиди.Едната година в южната част на плажа имаше много водорасли, но за ден и после морето се изчисти.
Аз съм много доволна от септемврийското море- курорта не е така препълнен, всичко все още си работи, времето е топло без да е горещо........, а първата година тръгнах много скептично настроена.Сега не пропускам да отскоча поне за уикенд.

# 85
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Моля ви, давайте някоя двойна срая или студио в кв. Стадиона, близл до хотел Гренада.

# 86
  • BG
  • Мнения: 4 456
Здравейте, има ли някой в момента в курорта да каже как е положението на плажа- има ли недостиг на чадъри и шезлонги, както е в някои други курорти?

# 87
  • София
  • Мнения: 4 443
Мога да кажа за Какао и Бедрум. На Какао до 10.30-11.00 все още могат да се намерят свободни жезлонги и чадъри в края на плажната ивица. На Бедрум се заемат до към 10 ч. На първа линия трябва да се отиде много по-рано.

# 88
  • Мнения: 3
Здравейте,
Може ли някой да сподели за платени паркинги в курорта тази година? Каква е цената за 24 и къде да ги търсим? В хотела ми искат 20
Лв/ ден което ми се вижда много. Ние сме в частта която е към Влас, където е Империал Палас хотела.

# 89
  • Мнения: 1 516
Мнение за хотел Бест  Уестърн  Премиум ин в Слънчев бряг?

Общи условия

Активация на акаунт