Созопол 2021/2022 г. - мнения, впечатления и препоръки

  • 55 342
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19 525
По последни данни в темата - 10лв чадър/шезлонг на Каваци. 25лв мисля беше комплекта два чадъра и шезлонг.
Капанчета на Каваци има евтини, има и по-скъпи.
Иначе ние отсядаме в Green life, защото харесваме комплекса. Но трябва да се внимава там дали наемаш апартамент от комплекса или частен собственик, условията са различни, включително за паркирането.
Как стои въпросът с паркирането в Грийн лайф? В смисъл как е по-удобно да се резервира - от собственик или от комплекса така че това да е безпроблемно?

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
В момента не знам как стои въпроса с паркинга, ако се наеме от комплекса, попитайте.
Ние наемаме от частен собственик, който осигурява паркинг, но вероятно вече е резервиран изцяло за август.

# 707
  • Мнения: 1 613
Преди време наши познати запазили през комплекса казаха, че паркирането е безплатно, но мръдне ли се после трудно се намира място. С две думи не е съвсем безпроблемно. Бяха много доволни от закуската, настаняването и въобще от комплекса.

Последна редакция: сб, 23 юли 2022, 16:21 от Мъфин

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Пак да кажа, че условията за паркиране са различни  Някои собственици осигуряват паркинг точно до комплекса, без проблем да излизаш.

# 709
  • Мнения: 1 613
Пак да кажа, че условията за паркиране са различни  Някои собственици осигуряват паркинг точно до комплекса, без проблем да излизаш.
Ще удебеля (в предния ми пост), че не става дума за частните апартаменти.

Последна редакция: сб, 23 юли 2022, 16:25 от Мъфин

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Благодаря, аз също не съм се изразила съвсем правилно. Имах предвид не само, че е различно през кого наемаш, а и че всяка година е различно. Миналата година имаше построени допълнителни паркинги до комплекса, откъдето нямаше проблем да се излиза. По-миналата не можеше да се излиза и при частни собственици.
Та по-скоро идеята ми беше да питате преди всяка резервация какви са текущите условия за паркиране.

# 711
  • Мнения: 861
Къде може да су поръча торта за рожденичка?

# 712
# 713
  • Бургас
  • Мнения: 16 429
Залива Каваци


# 714
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 773
Любим плаж. И колко е спокойно морето. Обикновено по това време на годината вече има доста вълни. Как как казва хотелът, karzz и доволна ли си? Все отдалече го гледам. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 1 613
По-скоро през август са вълните. През по-голямата част от юли е спокойно. Точно там морето е разкошно.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 16 429
Лолита,морето става бурно и с вълни през август. Сега е много тихо и спокойно.
Не е хотел.  Комплекс със апартаменти от собственици. Резервации само през Букинг. 
Комплекса е ,,Пясъчна лилия,, и е последният по залива. Много е красив,но е скъпичко. Но пък си точно на пясъка.

# 717
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 773
То евтино вече има ли изобщо. Blush благодаря за информацията. Ще го разгледам. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 861
Малката нещо покашля. Къде можа да я заведа да и чуят гърдичките?

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 1 109
Малката нещо покашля. Къде можа да я заведа да и чуят гърдичките?

Ако е заведете ще дадете ли отзив за цената на прегледа и дали сте доволна?

Общи условия

Активация на акаунт