Созопол 2021/2022 г. - мнения, впечатления и препоръки

  • 55 346
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 861
Малката нещо покашля. Къде можа да я заведа да и чуят гърдичките?

Ако е заведете ще дадете ли отзив за цената на прегледа и дали сте доволна?
Посетихме я. Много любезна. Прегледа беше 40 лв

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 1 109
Малката нещо покашля. Къде можа да я заведа да и чуят гърдичките?

Ако е заведете ще дадете ли отзив за цената на прегледа и дали сте доволна?
Посетихме я. Много любезна. Прегледа беше 40 лв
Изключително много Ви благодаря за отзива, силно се надявам да не ми трябва,но е успокоение когато знам че има на кой да разчитам по време на почивката ни.

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте, мисля да резервирам стая за уикенда в къща за гости Русалка, която е на първа линия. Звъннах да попитам как стои въпросът с паркирането и жената обясни, че ще ни пуснат за половин час да оставим багаж, а после най-изгодно било на общинския паркинг. Той далеч ли е много?

Резервният ми вариант е хотел Филланд. В неговия район как е положението с паркирането?

От 2007г не съм ходила в Созопол, а ми е толкова любим ☺️

# 723
  • Мнения: 1 613
Здравейте, мисля да резервирам стая за уикенда в къща за гости Русалка, която е на първа линия. Звъннах да попитам как стои въпросът с паркирането и жената обясни, че ще ни пуснат за половин час да оставим багаж, а после най-изгодно било на общинския паркинг. Той далеч ли е много?

Резервният ми вариант е хотел Филланд. В неговия район как е положението с паркирането?

От 2007г не съм ходила в Созопол, а ми е толкова любим ☺
Близо е. Проверете за всеки случай каква е тарифата за дългосрочен престой.

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Последно резервирах в къща за гости Деника 😁 Дано съм сполучила с избора.

# 725
  • Мнения: 704
Здравейте ако някой тази година е пътувал с кораб - комета до Бургас, Несебър  или другаде дя ми доде повече информация 😉

# 726
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Някой с пресни-пресни впечатления от цените по заведенията?
Племенникът ми е там сега с компания и ме стресира, че адски скъпо било.

# 727
  • Мнения: 6 333
Ами скъпо е. Синът ми се върна сега в събота от Созопол. Беше с младежка компания, която основно е стояла на плаж Смокиня и вечер из града. За 8 дни почти 2000 лв. похарчени. Вярно е, че те са ходели по клубове, но и по заведенията за хранене си е било цифра. Иначе нощуват евтино за 30 лв. на човек в по-старите къщи на улиците с имена на планини, като наемат цяла къща с осигурени паркоместа. Ходели са и до Приморско на кръчма и до Клуб 35 на плаж Нестинарка и там си е било цифра. Каза че минум 30 - 40 лв. на човек е яденето на обяд без твърд алкохол, вечерите доста повече.  Зависи разбира се и от човека и от това как е свикнил да почива. Т.е. може и с по-малко, но цените са си високи.

# 728
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Последно 2020-та бяхме в Созопол, беше поносимо. Пак по-скъпо от София, но поносимо. Сестра ми са на Несебър сега и казва, че са прилични цените там.

# 729
  • Сф
  • Мнения: 10 720
Последно 2020-та бяхме в Созопол, беше поносимо. Пак по-скъпо от София, но поносимо. Сестра ми са на Несебър сега и казва, че са прилични цените там.
Гита, а на колко е племенника? Щото и моето се върна вчера от Несебър и каза,че е адски скъпо. Явно зависи кой къде яде и как харчи. Сестра ти може би съобразява къде да седне, като разумен голям човек 😜. Моето е на 14 и беше с по- големи и всички са останали без една стотинка. Като имаш предвид,че с тях имаше и местни деца 18+ от Бургас,така че едва ли са се набили по най- скъпите ресторанти и места. Обаче две са яли дюнер от Слънчев бряг и са се скъсали от повръщане. Мойто вика, добре че не си взех. Знам за следните цени - шопска 10 лв, калмари 18, кола 3 лв. Е , верно в стария град Несебър, нооо. Скъпо е навсякъде според моето. Тук в Сф ходим на много места, има поглед. Наложи се да пращам пари допълнително. А беше с изхранване в хотел , но било як буламач, едвам по един път са яли по малко. Всичко друго - навън из Несебър, по към старата част, защото там им бяха репетициите по цял ден.
Предполагам и в Созопол традиционно няма как да е евтино. Моята равносметка- по 60 лв на ден и на косъм. При осигурено спане и ядене, ама както казах, било е буламач. Естествено без алкохол, дискотеки, особени забавления, че не са имали време. И за плаж даже почти. Има една гривничка и една малка татуировка:)
Даже първоначално като тръгваше от Сф, вика , защо толкова много пари ми даваш? Не е като да не е била по лагери.

# 730
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
На 21 е. Работи в Хепи и има представа от цени/количества. Даже акъл ми дава да гледам грамажа за цената, която плащам Simple Smile

# 731
  • Сф
  • Мнения: 10 720
На 21 е. Работи в Хепи и има представа от цени/количества. Даже акъл ми дава да гледам грамажа за цената, която плащам Simple Smile
Ами значи е прав : ) че са високи цените, мерси и за мен беше полезно. Сестра ти да продължава да внимава в Несебър 😂

# 732
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Според него не толкова са вдигнали цените, колкото са намалили яко грамажа.
Той е с компания там и си пазаруват в Лидл и готвят, основния им харч е по дискотеките Simple Smile. Аз това не го броя за почивка, ако ще готвя.
Офф, на 13-ти, живот и здраве, отиваме. Да видим колко кожи ще паднат.

# 733
  • Сф
  • Мнения: 10 720
Гита, и ние сме около 15 ти. Но май ще бягам по по- непопулярни дестинации, че ..не ми се мисли колко ще хвръкнат. Тая година, заради матурите не запазих нищо,даже нямам идея..Добре ,че не сме обвързани с отпуски поне, но до септември не ни се чака . И ще си платим за удоволствието " море в топ сезон, 3 ма възрастни" . А така обичам Златна рибка плажа ... И аз няма да готвя, ама не ми се дават и по ресторанти безбожни цени ,ще видим как ще го измисля. Дано само не ме завладее това състояние " е, какво пък, един път се ходи на море " 😂

# 734
  • Мнения: 75
Някой има ли отзиви за Мирамар Созопол?

Общи условия

Активация на акаунт