Професионални серии за коса 148

  • 54 838
  • 785
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 024
Casual, Имаш ли някакви нови попадения?
Аня на тема Джойко съм Simple Smile сдобих се с цялата серия K-Pak в голям размер , благодарение на още една "пострадала" от топ коафьор коса на една приятелка с която си делихме големите количества. Първо с Реконструктора и Хидратора, които и преди съм  съм ползвала, новото е Сийлъра и изчистващия шампоан. Ако трябва да съм честна не виждам голяма разлика с и без Cuticle sealer-а , но още не съм го използвала с измиващите продукти от серията. Пробвах и тестер на K-PAK COLOR THERAPY също много допадна на моята коса, чак в последствие прочетох, че може да се ползва като преуош и смятам да се сдобия и с този продукт в по-голям размер в бъдеще.

Използвах при последното боядисване на корени и K-PAK H.K.P. - още не мога да изкажа сигурно мнение дали предпазва , защото бях оставила ваканция на косата си 2 месеца без боя и тези 4 см корени бяха "девствени" Wink

Вчера се върнах към Дрийм-а на WOW и получих комплименти за блясъка в косите си Simple Smile така, че най-вероятно ще го подновя и него.

Искрица с нито една от тези бои нямам опит, но Кидра е една от тези които искам да пробвам. Имам няколко познати дами , които я използват и са доволни и на мен ми харесва резултата им.

# 76
  • Мнения: 170
Здравейте момичета ,
някой от Бургас дали може да съдейства с информация откъде мога да купя професионална боя за коса като изключим Златна Рибка ,защото ми е доста далеч ,а се оказа и спешно и нямам време да изчаквам поръчка от сайт .

Благодаря Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 640
Здравейте!
Търся си ново олио за коса. Използвам го предимно за финиш. За термозащита използвам Kerastase Discipline.
Спряла съм се на тези:
1. https://www.zlatnaribka.com/oright/za-boyadisana-i-iztoshtena-ko … purple-rose-10-ml
2. https://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/olio-i-spreyov … l-treatment-30-ml
3. Ако кажете, че това е много хубаво, ще финансирам в него:
https://www.zlatnaribka.com/kerastase/elixir-ultime--eliksir-ult … erski-chay-125-ml

До сега използвам олиото на Мароканойл и съм много доволна. От о'райт изхабих и лекото олио с роза и пак бях много доволна.
Косата ми е дълга, гъста и сравнително лесно се омазнява от тежки олиа. Моля за съвет. Simple Smile)

# 78
  • Мнения: 3 711
Anastasiya.glam,

Има го в рибите и струва 24 лв.

Кори,
Добри продукти си избрала за малката русалка.

Casual,
Дано с натрупване на повече опит резултатът да е положителен. Ще следя за отзиви.

# 79
  • Мнения: 3 640
Аня, защо ми препоръчаш това? Дай малко повече инфо, моля. 😊

# 80
  • Мнения: 422
Здравейте момичета ,
някой от Бургас дали може да съдейства с информация откъде мога да купя професионална боя за коса като изключим Златна Рибка ,защото ми е доста далеч ,а се оказа и спешно и нямам време да изчаквам поръчка от сайт .

Благодаря Simple Smile
Ако още не сте намерили ,в Бургас ул.Васил Левски 16 ,на центъра зад ДМ ,има магазинче за професионална козметика.

# 81
  • Мнения: 5 398
Аня, защо ми препоръчаш това? Дай малко повече инфо, моля. 😊
Ми, защото е хубаво и право същото като горните, а е два пъти по-евтино. Ползвала съм много и в различни ценови класове. Втора опаковка от Алфапарф взимам.

# 82
  • Мнения: 9 266
Аз толкова много съм пробвала ...но..винаги се връщам на Марокан. За мен е №1

# 83
  • Мнения: 1 352
Момичета, какви/кои продукти задължително взимате със себе си на морска почивка?

# 84
  • Мнения: 4 343
Анастасия, аз ти препоръчвам на Наши арган олиото. Ухае страхотно и се отразява супер на косата! Heart Eyes

# 85
  • Марс
  • Мнения: 619
Anastasiya.glam ,  от посочените олиа, имам само розовото - Ултим. На моята тънка, чуплива коса е ок. Не става на клечки. Усещам го като силно хидратиращо(не знам дали няма и силикони). Не мога да кажа, че е някаква панацея, защото нямам много с какво да го сравня(от горепосочените), за сега си го ползвам, мирише приятно.

# 86
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте, момичета.
Нещо съм изпаднала в зимен сън и не съм купувала нищо ново от месец и половина, та по същество. 😄 Косата ми взе много да капе, имам си и причините - твърде много стрес и смяната на сезона, та реших да се върна към натуралния вид за известно време - по-скоро къдрава коса, като на места стои просто чуплива, и да боря косопада. Та бих била благодарна да ми препоръчате активатор за къдрици, а също така и нещо, което ги фиксира. Отворена съм към предложения, защото този тип продукти не са ми познати. 💐

# 87
  • Мнения: 1 666
Мога да ти споделя моя опит с къдриците, като още не съм намерила пянацеята за великолепни къдрици Grinning
И да споделя, че моята коса не е точно къдрава, а е чуплива с тук таме някой масур.
Та имам:
 Активаторът на O'raight - прави хубави къдрици и има фиксация, ако се прекали с количеството обаче  клечкосва косата.
Крем за къдрици на Moroccanoil - прави хубави къдрици, но няма фиксация и при мен косата клепва само с него, за това добавям и пяна за коса на Олиосета.
Лилавата топка за обем на Тиги също създава прилични къдрици и ги запазва.
Вчера получих стилизанта за къдрици на Оуей. Не съм го пробвала още, обаче. Като  го направя, ще пиша пак.

# 88
  • Мнения: 416
Здравейте!
Търся си ново олио за коса. Използвам го предимно за финиш. За термозащита използвам Kerastase Discipline.
Спряла съм се на тези:
1. https://www.zlatnaribka.com/oright/za-boyadisana-i-iztoshtena-ko … purple-rose-10-ml
2. https://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/olio-i-spreyov … l-treatment-30-ml
3. Ако кажете, че това е много хубаво, ще финансирам в него:
https://www.zlatnaribka.com/kerastase/elixir-ultime--eliksir-ult … erski-chay-125-ml

До сега използвам олиото на Мароканойл и съм много доволна. От о'райт изхабих и лекото олио с роза и пак бях много доволна.
Косата ми е дълга, гъста и сравнително лесно се омазнява от тежки олиа. Моля за съвет. Simple Smile)
Аз ползвам макадамията и въпреки, че косата ми е гъста, с плътен косъм и жадна, ми идва тежко. Наскоро си взех олиото на Олиосета за руса коса, доста по-леко е, мирише много хубаво и на първо четене ми харесва. На Лореал митично олио също много ми допада - него ползвала ли си?
CoCo`Milk, имала съм маската. Страхотен аромат, но много лека за мен и кой знае какъв блясък не видях... Иначе за коси в добро състояние ще е окей. В момента ползвам зелената за възстановяване на Алфапарф и е супер, ако има значение Simple Smile.

Последна редакция: чт, 17 юни 2021, 22:08 от Mini Me

# 89
  • Мнения: 6 930
В момента ползвам това Mythic oil  на Лореал и съм доста доволна!

Общи условия

Активация на акаунт