Я да се преброим и да си дадем кураж. За тези, които карат шофьорските

  • 27 649
  • 611
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
Уж ще почвам от 30-ти. Чудо ще е, ако взема книжка, голяма паника съм.

И аз съм голяма паника, но вече е крайно време да се запиша. Мъжът ми ще си отдъхне малко, защото го ползвам като маршрутка.

# 16
  • Мнения: 1 205
Аз взех книжка преди месец, прясна прясна съм, но карам всеки ден. Взех и двата изпита от първия път, без проблеми, но инструктора ми беше супер.
Искам да пожелая късмет на изпитите и се опитайте да се абстахирате от това, че возите изпитващ и той непременно иска да ви скъса. Карайте си все едно сте с инструктора и без паника.
Успех  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
извинявам се, че в темата ви, но имам питанки.
Какво значи термина възстановяване на контролни точки  newsm78 Караш на ново курс и се явяваш на изпит ли???Изобщо каква е процедурата  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 861
извинявам се, че в темата ви, но имам питанки.
Какво значи термина възстановяване на контролни точки  newsm78 Караш на ново курс и се явяваш на изпит ли???Изобщо каква е процедурата  Thinking

Явяваш се на проверовъчен, ходиш на листовки и на градско май, не съм сигурна, но си плащаш и солени такси...Защо за себе си ли питаш???

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
извинявам се, че в темата ви, но имам питанки.
Какво значи термина възстановяване на контролни точки  newsm78 Караш на ново курс и се явяваш на изпит ли???Изобщо каква е процедурата  Thinking

Явяваш се на проверовъчен, ходиш на листовки и на градско май, не съм сигурна, но си плащаш и солени такси...Защо за себе си ли питаш???
Да беее, както съм я подкарала скоро няма да мога да карам  Mr. Green Embarassed

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз ще почвам този месец.Инструктор още не съм избрала, иска ми се да е жена Rolling Eyes
Засега разглеждам правилника и листовките, но пустия му регулировчик не мога и не мога да го запомня Embarassed

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
извинявам се, че в темата ви, но имам питанки.
Какво значи термина възстановяване на контролни точки  newsm78 Караш на ново курс и се явяваш на изпит ли???Изобщо каква е процедурата  Thinking

Явяваш се на проверовъчен, ходиш на листовки и на градско май, не съм сигурна, но си плащаш и солени такси...Защо за себе си ли питаш???

Колега на мъжа ми се яви миналата седмица, не е скъпо- 25 за листовки и 25 за градско. На листовките са им раздали на всичките верните отговори и са ги помолили поне една грешка да направят, че да не бие на очи.

# 22
  • Мнения: 1 492
И аз ще почвам този месец.Инструктор още не съм избрала, иска ми се да е жена Rolling Eyes
Засега разглеждам правилника и листовките, но пустия му регулировчик не мога и не мога да го запомня Embarassed
По мой спомен имаше само две положения на регулировчика, дето имаш право да тръгнеш.
1. Ако лявото му рамо е към теб, а дясната ръка е пред него - имаш право във всички посоки
2. Пак ляво рамо към теб и опъната ръка на дясно - можеш на право и на дясно.
При всички други случай е забранено.
Правилника не е пред мен, дано не говоря глупости. Провери ги, но мисля, че е това.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
камелия  bouquet
Дано да е толкова просто, после ще проверя...аз чета ли чета и ми е много объркващо, чак странно, че не мога да го запомня или поне наизустя Crazy

# 24
  • Мнения: 377
Наистина е просто, само трябва да си ги представиш визуално и да не се опитваш да няизустиш целия текст от правилника, а да запомниш кога и накъде имаш право да преминаваш.  Peace
камелия много добре го е обяснила, само да допълня, че за втория случай, може и двете ръце да са изпънати хоризонтално встрани, а и след подаване на сигнала регулировчика може да ги свали до тялото и пак имаш право да преминеш направо и надясно, ако си срещу лявото или дясното му рамо.

Сега като си чета написанато май пак е малко объркано, но като си го представиш визуално се запомня много лесно.

# 25
  • Мнения: 6 911
камелия  bouquet
Дано да е толкова просто, после ще проверя...аз чета ли чета и ми е много объркващо, чак странно, че не мога да го запомня или поне наизустя Crazy
Така е наистина. На мен регулировчикът ми беше много ясен. Ти ако не го разбираш сега го остави. Така или иначе като ходиш на теория пак ще ти го обяснят.

# 26
  • Мнения: 1 448
И аз, и аз  Party Засега съм на теория, но от тази седмица ще започвам и курмуването  ooooh! Миличкият ми бъдещ инструктор  Sad  Laughing

# 27
  • Мнения: 769
Я дайте малко координати за инструктори във Варна, че мъжо се е наканил да кара курса. Само аз съм шофьор (от 9г.) в семейството, ама трябва да станем двама, че то смешна работа направо.... Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 6 911
Я дайте малко координати за инструктори във Варна, че мъжо се е наканил да кара курса. Само аз съм шофьор (от 9г.) в семейството, ама трябва да станем двама, че то смешна работа направо.... Laughing Laughing
Аз ходих във Волан. Бях при Цвятков и карах на Тойота Ярис (от новите). Аз си търсех спокоен инструктор и този наистина беше такъв Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
камелия  bouquet
Дано да е толкова просто, после ще проверя...аз чета ли чета и ми е много объркващо, чак странно, че не мога да го запомня или поне наизустя Crazy
Така е наистина. На мен регулировчикът ми беше много ясен. Ти ако не го разбираш сега го остави. Така или иначе като ходиш на теория пак ще ти го обяснят.
Аз смятам да не ходя на теория, та ще разчитам само на инструктора и на себе си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт