Я да се преброим и да си дадем кураж. За тези, които карат шофьорските

  • 27 690
  • 611
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 320
Таксата не е ли 24 лв + 1лв за календара / ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!/ ?

# 76
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм от тези, които трябва пак да ги изкарат ooooh!

# 77
  • Мнения: 293
кое, Рени?? листовките ли Laughing

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Laughing Не погледнах какво сте писали по-горе. С листовките нямах проблем, но кормуването ми е мъка Confused

# 79
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Честито на взелите книжка! Да почерпите.
На скъсаните - кураж!

Някой карал ли е този БЧК курс. Аз имам взети само 2 часа кормуване, ама вече съм се записала за курса. В четвъртък от 4 съм там. Има ли някой от вас да се засечем?

Моят инструктор се очертава да е от спокойните, ама ме дразни дето ме кара да заобикялам дупки нонстоп  Crazy Бели кахъри.
Иначе и на мен ми съобщи, че до края на годината нямало свободни дати за изпит в ДАИ и да не се надявам на книжка тази година. Не че съм де ...

Кажете ми, моля ви, трябва ли да си искам някакви материали /листовки, учебник/ от инструктора, защото той ми се прави на дръж ми шапката и нищо не ми е дал до сега  Crossing Arms

Аз си издърпах от торентите на дата.бг едма програма Мототест, издание на Зелена вълна. Съдържа листовките, закона, учебник някакъв и разни други допълнения. Дали е актуална? Някой ползва ли я?
Ако някой я иска, мога да пратя торента по пощата и да си я издърпа!

Аз утре ще звъня на БЧК и вероятно ще ми кажат и на мен да дойда в петък. Ще ти свирна ако стане така.
Също мога да ти подаря листовките- нали ги взех вече и не ми трябват...

# 80
  • Мнения: 1 320
И аз ще звъня утре !

# 81
  • Мнения: 595
Аз съм от тези, които трябва пак да ги изкарат ooooh!

И  аз...От 10 години имам книжка и ни 1 ден стаж.Просто не ставам за шофьор... Embarassed

# 82
  • Мнения: 1 568
Малиии как ви излъгах! Аз съм в четвъртък от 4, а не в петък. В петък съм на фризьор в 4. Побърках се вече  Crazy Много ангажименти, много нещо  Flutter

Курса бил ЦЕЛИ 4 часа. Ужас! Кво толкова ще ни учат  Close

Таксата не е ли 24 лв + 1лв за календара / ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!/ ?
На мъжа ми не са му взели пари за календар. Оставаше и това  Sick Кожодери!
Дали са му някаква книжка да си чета.
Аз не знаех, че става по телефона записването. Иначе нямаше да го разкарвам.

Също мога да ти подаря листовките- нали ги взех вече и не ми трябват...
УРААААА!!! Не очаквах такъв жест! Много ти благодаря! Като си взема изпита, ще ги подаря на следващата желаеща! ВЕДНАГА!

Опитайте да си запазите час в четвъртък! Ще ви чакам!
Хихи форумска среща в БЧК  Joy

# 83
  • Мнения: 117
Успех на всички които карат курсовете сега, аз си взех изпита на 5.09 от раз (направо да не повярваш, щото съм голяма паника в колата).
Ако искате един съвет от съвсем пресен шофьор, ако имате възможност ходете на полигон, на мен лично много ми помогна. Вярно че потроших колата на мъжа ми, но по добре отколкото да плащам за 4-5 изпита.
А курса в БЧК е много досаден, макар че е и полезен, но си мисля че беше повече от 4 часа, почна в 9.30 а свърши към 14.30 с четири почивки - ужас.
Пожелавам на всички успех от първия път.

# 84
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честито на новите шофьорки  bouquet и успех на тези, на които им предстоят изпити Hug! Пожелавам ви да ги вземете от раз! Аз имам хубави спомени от БЧК-то, беше ми много интересно.
Вече мога да се похваля, че карам колата сама newsm44! И детето возя даже Twisted Evil! Толкова съм горда от себе си, че направо ще се пръсна!
Иначе изпита си го взех много лесно. Преди 3 год., тъкмо се записах на шофьорските и разбрах че съм бременна. На изпита бях във 2- 3 мес. и понеже още не ми личеше, инструкта каза на изпитващия, за да не слагам колана. Онзи човек като се притесни, кара вместо мен почти през цялото време, сменяше ми скоростите, въртеше ми волана Joy......и накрая-Честито! Имаш книжка! Ако някой е много на зор, може да се пише бременна, мъжете направо се стресират да не ти стане нещо и хоп, ето ви книжка Mr. Green!

# 85
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Записах се за петък от 10 часа.

Смайли, предложението ми си е в сила, само кажи кога и как да ти ги дам.   bouquet
Жалко, че няма да сме заедно на курса.

vpam какво стана, звъня ли, за кога ти дадоха час?

# 86
  • Мнения: 1 320
взех си час за петък в 10

# 87
  • out of space
  • Мнения: 8 574
взех си час за петък в 10

Супер, заедно ще сме

# 88
  • Мнения: 1 568
Еее жалко, че няма да сме заедно!
Някой записал ли се е за четвъртък в 4?
Ще ви разказвам как е минало като се прибера.

Смайли, предложението ми си е в сила, само кажи кога и как да ти ги дам.

Драсни ми едно телефонче на лични да ти звънна през уикенда, ако е удобно.

# 89
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Момичета, за този курс към БЧК искат ли ви документи някакви или просто се записвате, изкарвате курса и ви дават документ/за завършения курс/? 
Иначе по темата - ходя на курс от 17.10 и до сега съм имала 6 часа кормуване. За сега съм доволна от инструктора но се дразня, че все няма свободни часове и ходя по 1 път седмично. вие колко често сте на кормуване?

Общи условия

Активация на акаунт