Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 92)🍒

  • 32 239
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 740
Това са награди на феновете и затова не разбирам какво толкова се палят хейтърите. Реално вотът се определяше от публиката - феновете гласуваха. Явно наистина нашият фендом е огромен, затова обрахме наградите. Така че, каквото и да приказвт хейтърите, истината е една - сериалът ни е обичан и харесван по целия свят, гледан е повече от останалите сериали, има повече фенове и така. Сори нот сори, както се казва. Wink

# 736
  • Мнения: 10 183
Пеперудке, късмет и от мен Flowers Four Leaf Clover всичко ще се нареди .... Hug
Gift Heart

# 737
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Новата тема Key
https://www.bg-mamma.com/?topic=1346719&nomobile=1 House With Garden

Май никога не съм правила нещо толкова цветно Joy

С благодарност към Бърборанка за актуалната шапка. Heart Ако ви се вижда размазана мога да я подменя със статичен кадър от същата сцена.. Варианти са ми предоставени много.
 Включително и маргаритки.🌼

# 738
  • София
  • Мнения: 5 740
Така е - този път залях Марги с предложения за шапки… Искахме да ви изненадаме приятно, затова не сме ги споделяли с вас. Гифчето с целувката ни беше общ фаворит, заради екстремо вертикалния размер на десктоп версия може да е леко размазано, но на мобайл е окей. Просто няма как - като вдигна качеството на макс, за да не е размазано на десктоп, гифът става 14 мб при допустими 5…

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 1 908




Момичета, отдавна не бях виждала смутен от въпросите за любовта мъж!
Изчервяването отдавна не е това, което беше.......
Толкова е чисто чувството им, толкова е прекрасно, силно и едновременно крехко....
Като че ли се притеснява да не го разсипе, да не го урочаса.........

Щастливи са и дано не обръщат внимание на хейтърите. Такива ще има винаги.

Тук се влюбих в Керем,



а тук в гласа му!

https://youtu.be/vVdVga0OOgU

И още съм омаяна от този мъж!

Слънчев и топъл ден, момичета!
ГУШ!

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 11:16 от Tonnybs

Общи условия

Активация на акаунт