💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 353
  • 722
  •   1
Отговори
# 255
# 256
# 257
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

# 258
  • Мнения: 137
От намалението  в Сефора.

# 259
# 260
  • Мнения: 2 242
Ето този, но ми бяха пуснали и мостра на същия серум в поръчката и ги отворих и двете. Различават се по аромат, като пълноразмерната опаковка мирише малко гадно. Та се чудя да нв би да има някакъв проблем с него, въпреки, че не е с изтекъл срок?
Кой продукт обсъждате? Може ли снимка?

Възможно е да има лека разлика в ароматните композиции на различните партиди - тази на мострите и тази на пълноразмерния продукт. Ще забележиш и че цвета му ще започне да избелява (това е от натуралните оцветители). Ако е в срок не би трябвало да има проблем с него, тъй като е в airless опаковка и няма как някой да го "развали" преди да е стигнал до теб.

От къде го купи, казаха ли ти от мястото нещо?

# 261
  • Мнения: 1 020
https://www.cosmeticsbulgaria.com/
Взех го от този сайт, мисля, че се води официален за тази марка. Дамата, на която писах ме помоли да снимам и мострата и продукта, за да могат да попитат производителя дали всичко е наред. Предпллагам, че скоро ще имам отговор.
Ето този, но ми бяха пуснали и мостра на същия серум в поръчката и ги отворих и двете. Различават се по аромат, като пълноразмерната опаковка мирише малко гадно. Та се чудя да нв би да има някакъв проблем с него, въпреки, че не е с изтекъл срок?
Кой продукт обсъждате? Може ли снимка?

Възможно е да има лека разлика в ароматните композиции на различните партиди - тази на мострите и тази на пълноразмерния продукт. Ще забележиш и че цвета му ще започне да избелява (това е от натуралните оцветители). Ако е в срок не би трябвало да има проблем с него, тъй като е в airless опаковка и няма как някой да го "развали" преди да е стигнал до теб.

От къде го купи, казаха ли ти от мястото нещо?

# 262
  • София
  • Мнения: 9 477
Най-голямата разфасовка слънцезащита от ДМ

# 263
  • Мнения: 2 077
Всичко е от Елитис

и този път имаше в наличност всички дни

# 264
# 265
# 266
# 267
  • Бургас
  • Мнения: 279
Всичко е от Елитис

и този път имаше в наличност всички дни

Маските на  7Days и те ли са от Елитис?Никога не съм ги виждала в нашия,но той и без това сякаш не е зареждан отпреди пандемията...

# 268
# 269
  • Мнения: 6 930
Две съкровища 😍


Общи условия

Активация на акаунт