Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 3

  • 66 725
  • 755
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 8
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.

# 316
  • Милано
  • Мнения: 949
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.
Ние пристигане след 1 през нощта...дали ще работят магазините?Мъжа ми е ваксиниран,аз не..

# 317
  • Мнения: 8
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.
Ние пристигане след 1 през нощта...дали ще работят магазините?Мъжа ми е ваксиниран,аз не..
Нямам представа. Аз кацнах в 16ч следобяд.

# 318
  • Мнения: 590
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.
Ние пристигане след 1 през нощта...дали ще работят магазините?Мъжа ми е ваксиниран,аз не..

Струва ми се, че за условие, наложено от правителството на всички , влизащи в страната, едва ли ще залагат на работещи/неработещи магазини за СИМ-карти за изпълнение на това условие.. Не мисля, че ако магазинът за СИМ-карти не работи, връщат пътниците обратно.

# 319
  • Мнения: 113
Привет, момичета! Има ли от вас дами, които след ваксиниране са забременели? Замислям се дали да не се ваксинирам, преди да започна процедурата.

# 320
  • Мнения: 2 419
Привет, момичета! Има ли от вас дами, които след ваксиниране са забременели? Замислям се дали да не се ваксинирам, преди да започна процедурата.
Здравейте, ако сте решили да се ваксинирате ( и вие и мъжът ви) пишете на координаторките колко време трябва да мине от ваксинацията ви до началото на процедурата ви.

# 321
  • Мнения: 590
Привет, момичета! Има ли от вас дами, които след ваксиниране са забременели? Замислям се дали да не се ваксинирам, преди да започна процедурата.

Мисля, че поне 6 месеца след ваксиниране ще ви накарат да изчакате преди да стартирате процудерата, което обезсмисля начинанието, понеже след 6 месеца антителата ви ще намалеят значително и отново ще трябва да се ваксинирате.
Аз за ваксинирането питах двама репродуктивни доктори - и двамата посъветваха да не се ваксинирам при предстоящи процедури, тъй като влиянието на ваксината върху бременната жена и развитието на бременността не са достатъчно проучени, за да се поема рискът.

# 322
  • София
  • Мнения: 2 051
Колкото доктори, толкова и мнения, аз се ваксинирах, два месеца след това правих трансфер, доктора каза да е минал поне месец след втората игла за да се успокои имунитета.
В темата за ваксините също се разисква от време на време този въпрос, в общи линии май само в Бг не съветват да се ваксинираш, имаше съфорумка, която живее в САЩ и сподели, че също и препоръчват да се ваксинира.
Ето линк към една публикация
https://aej-bulgaria.org/pregnant-women-vaccinated/?fbclid=IwAR2 … ZsNnpFHiZK0V_mGB8

# 323
  • София
  • Мнения: 7 480
Аз бих предпочела да се ваксинирам и да изкарам ковид леко, отколкото да ме тръшне по време на бременността или след това и да не мога да си гледам децата. И за двете няма проучвания, няма и да има. Всеки сам си решава.

Хотел Венеция е на около час път с градски транспорт. 3 спирки с маршрутка и после метро. С Uber или Уклон вероятно е същото като време, ако не и повече, но нямаш досег с толкова много хора. В настоящия момент може би е по-подходящо.

# 324
  • Мнения: 13
Здравейте! Моля някой да се свърже с мен или да каже как минават стимулациите там, пункция. Насочила съм се натам, но имам притеснения. Поздрави и успех на всички

# 325
  • Мнения: 590
Здравейте! Моля някой да се свърже с мен или да каже как минават стимулациите там, пункция. Насочила съм се натам, но имам притеснения. Поздрави и успех на всички
Стимулацията и пункцията са за донорката, а не за вас. Вие сте реципиент; на вас ви се прави трансфер.

# 326
  • Мнения: 475
Рецепиента също има стимулация. Само че стимулира матката, а не яйчниците.

# 327
  • Мнения: 2 577
Момичета, един малко тъп въпрос, но си събирам багажа за десетдневния престой и се чудя какви дрехи да взема. Има ли там обществени перални, където да си изперем дрехите по някое време? Струва ми се доста време, а не искам да вземам много дрехи, че багажът е ограничен все пак.

# 328
  • Мнения: 13
Здравейте! Моля някой да се свърже с мен или да каже как минават стимулациите там, пункция. Насочила съм се натам, но имам притеснения. Поздрави и успех на всички
Стимулацията и пункцията са за донорката, а не за вас. Вие сте реципиент; на вас ви се прави трансфер.

При мен ще се прави стимулация и пункция

# 329
  • Мнения: 191
Здравей, нас при всичките ни престои в Киев ни настаняваха в Киев 365. Там имаше опция за химическо чистене на дрехите. В стаята имаше оставена ценова листа. Можете да се възползвате. Ако не се лъжа имат и собствена пералня, една двойка от БГ, при едно от ходенията ни, казаха, че са давали дрехите си в пералнята на хотела. 😊
Желая ви лек полет и успех 😊


Момичета, един малко тъп въпрос, но си събирам багажа за десетдневния престой и се чудя какви дрехи да взема. Има ли там обществени перални, където да си изперем дрехите по някое време? Струва ми се доста време, а не искам да вземам много дрехи, че багажът е ограничен все пак.

Общи условия

Активация на акаунт