Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 3

  • 66 816
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 72
Здравейте, вие сигурно сте с пакет от 5 опита, щом имате тази опция за стимулация.  Бихте ли споделили повече за вашето състояние, години и показатели, че са се съгласили на стимулация?


Здравейте! Моля някой да се свърже с мен или да каже как минават стимулациите там, пункция. Насочила съм се натам, но имам притеснения. Поздрави и успех на всички
Стимулацията и пункцията са за донорката, а не за вас. Вие сте реципиент; на вас ви се прави трансфер.

При мен ще се прави стимулация и пункция

# 331
  • Мнения: 613
Знаете ли вече, къде ще сте настанени? При нас 2 от 3 посещения бяха в апартаменти с пералня.
Вземете си топли дрехи. Вероятно следите прогнозата, но аз предавам на живо от Киев - студенко е вече 😁

Момичета, един малко тъп въпрос, но си събирам багажа за десетдневния престой и се чудя какви дрехи да взема. Има ли там обществени перални, където да си изперем дрехите по някое време? Струва ми се доста време, а не искам да вземам много дрехи, че багажът е ограничен все пак.

# 332
  • Мнения: 2 603
Виктория все още не ми е писала къде ще ни настанят, макар да заминаваме утре.
Благодаря за насоките и съветите! 🙏🌸
И още един въпрос.
По принцип ми става много лошо във всяко превозно средство, включително и самолет. Обикновено пия Дименхидринат, но не знам дали е подходящо след трансфера. Разни хомеопатични и народни лечения не ми помагат изобщо.
Ако някой е имал същия проблем, моля да сподели какво е вземал преди полета? 🙏

# 333
  • Мнения: 198
Виктория все още не ми е писала къде ще ни настанят, макар да заминаваме утре.
Благодаря за насоките и съветите! 🙏🌸
И още един въпрос.
По принцип ми става много лошо във всяко превозно средство, включително и самолет. Обикновено пия Дименхидринат, но не знам дали е подходящо след трансфера. Разни хомеопатични и народни лечения не ми помагат изобщо.
Ако някой е имал същия проблем, моля да сподели какво е вземал преди полета? 🙏

Задължително й пишете отново и искайте потвърждение, че резервацията Ви е получена. Трябва да Ви изпрати къде ще сте настанени.

Аз пия тези, макар че не съм питала Виктория дали са ок:
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010012229

# 334
  • Мнения: 48
В апартаментите на Житная има перални. В х-л Венеция има платено пране -цена на плик.- не помня цена./аз си купих леген и изпрах 4-5 дрешки.
  /
Момичета, един малко тъп въпрос, но си събирам багажа за десетдневния престой и се чудя какви дрехи да взема. Има ли там обществени перални, където да си изперем дрехите по някое време? Струва ми се доста време, а не искам да вземам много дрехи, че багажът е ограничен все пак.

# 335
  • Мнения: 2 603
Благодаря на всички за отговорите и помощта! 🙏🌹
Във Венеция ще бъдем този път. Много далеч ми се вижда от Центъра, ще се разхождаме май повече из квартала, ако има къде.

# 336
  • Мнения: 613
Доколкото знам, Венеция е много по-близо до Центъра, в сравнение с Киев 365 и апартаментите в Софийския квартал.
Можете да се възползвате и от услугите на Uber Simple Smile
Дано да случите на слънчеви дни, подходящи за разходки. Тази седмица имаше и такива.

Благодаря на всички за отговорите и помощта! 🙏🌹
Във Венеция ще бъдем този път. Много далеч ми се вижда от Центъра, ще се разхождаме май повече из квартала, ако има къде.

# 337
  • Мнения: 2 603
Миналия път бяхме в Ибис, сравнявам с него.
От нерви няма да ме свърта в хотела, каквото и да е времето. Пък и мисля, че е добре да се разхождам преди трансфера, не да лежа.

# 338
  • Мнения: 48
Има чудесна гора на 5 мин. и велосипеди може да вземете от хотела.
Миналия път бяхме в Ибис, сравнявам с него.
От нерви няма да ме свърта в хотела, каквото и да е времето. Пък и мисля, че е добре да се разхождам преди трансфера, не да лежа.

# 339
  • Мнения: 2 428
За гаденето дъвчех дъвка още като се кача в самолета  ( колкото и да я мразя).
Не ми стана лошо въпреки, че "зяпах" през цялото време навън и през деня и през нощното пътуване.
Съответно с помощта на дъвката изравнявах налягането и нямах проблеми и с ушите.

# 340
  • Мнения: 587
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.
Здравейте, СИМ картата от летището с каква валута я купихте? Аз имам долари, останали от друго пътуване и се чудя дали е енобходимо да обменям И евро.. И също така, на кой оператор си взехте карта?

# 341
  • Мнения: 8
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.
Здравейте, СИМ картата от летището с каква валута я купихте? Аз имам долари, останали от друго пътуване и се чудя дали е енобходимо да обменям И евро.. И също така, на кой оператор си взехте карта?

Здравейте, оператора не си спомням платих с украински гривни.

# 342
  • Милано
  • Мнения: 953
Здравейте, на летището продават украински карти, аз си взех моята за 10евро. Вземете си и се регистрирайте с този номер.
Ние пристигане след 1 през нощта...дали ще работят магазините?Мъжа ми е ваксиниран,аз не..

Струва ми се, че за условие, наложено от правителството на всички , влизащи в страната, едва ли ще залагат на работещи/неработещи магазини за СИМ-карти за изпълнение на това условие.. Не мисля, че ако магазинът за СИМ-карти не работи, връщат пътниците обратно.
Магазините работят 7/24 .Свързах се с летището.

# 343
  • Мнения: 753
С долари в Украйна не работят, те едва и евро ми взимаха. Предпочитат си гривни.

# 344
  • Милано
  • Мнения: 953
Привет, момичета! Има ли от вас дами, които след ваксиниране са забременели? Замислям се дали да не се ваксинирам, преди да започна процедурата.

Мисля, че поне 6 месеца след ваксиниране ще ви накарат да изчакате преди да стартирате процудерата, което обезсмисля начинанието, понеже след 6 месеца антителата ви ще намалеят значително и отново ще трябва да се ваксинирате.
Аз за ваксинирането питах двама репродуктивни доктори - и двамата посъветваха да не се ваксинирам при предстоящи процедури, тъй като влиянието на ваксината върху бременната жена и развитието на бременността не са достатъчно проучени, за да се поема рискът.
Аз питах нашата координаторка и тя отговори,ме тъй като ваксината все още в изпитателен срок е  нужно най -малко период от 3-4 месеца.Отделно приемаме хормони,които са предпоставка за тромби,ваксината също...Тук,в Италия бременни не ваксинират.

Общи условия

Активация на акаунт