Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 3

  • 66 896
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 83
Здравейте. Подготвяме изследванията за първоначален преглед. Виктория ни е написала: серологични изследвания. Какво по точно включват те за Биотекском?

# 346
  • Мнения: 48
И аз бях питала. Отговора от тях е
Серологични изследвания за ХИВ,СПИН,Сифилис,Хепатит В и С.

Здравейте. Подготвяме изследванията за първоначален преглед. Виктория ни е написала: серологични изследвания. Какво по точно включват те за Биотекском?

# 347
  • Мнения: 2 443
И важат, ако не се лъжа шест месеца.
Така че, ако имате някакви им пратете тях. Така или иначе там ще ви ги направят наново.

# 348
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, пожелавам на всички борещи се за рожба успех и честито на успелите. На 23 ти октомври има представяне на клиниката в София, записах час.Някой знае ли дали на представянето ще има лекари за консултации или само Виктория ще бъде?

# 349
  • Мнения: 753
Къде ще бъде представянето?

# 350
  • Мнения: 587
Здравейте момичета, пожелавам на всички борещи се за рожба успех и честито на успелите. На 23 ти октомври има представяне на клиниката в София, записах час.Някой знае ли дали на представянето ще има лекари за консултации или само Виктория ще бъде?
На миналото представяне (Юли/Август 2020 г.) бяха само Викториите - сътрудничките. Не мисля, че лекари от клиниката идват до София изобщо. Викториите са запознати в детайли с дейността на клиниката и едва ли има въпроси, на които не биха могли да ви отговорят като за формАта, за който идват тук, а именно представяне и запознаване.

# 351
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, пожелавам на всички борещи се за рожба успех и честито на успелите. На 23 ти октомври има представяне на клиниката в София, записах час.Някой знае ли дали на представянето ще има лекари за консултации или само Виктория ще бъде?
Здравейте, на представянето в България присъстват само координаторките на българския отдел.
Лекарите, работещи в клиниката не пътуват за презентацията.
На всички въпроси, може да отговори и Виктория, главния координатор за България.
Прегледите мисля поне за сега се правят на първото интервю в Украйна.

# 352
  • Мнения: 2 443
Знаете ли колко са БГ преводачите в клиниката?
Аз чета тук в темата, че са две Виктории. 
Ако те ще са в София кой ще превежда в Киев?

# 353
  • Мнения: 50
Знаете ли колко са БГ преводачите в клиниката?
Аз чета тук в темата, че са две Виктории. 
Ако те ще са в София кой ще превежда в Киев?
В българския отдел има още двама човека, които са перфектни с българския, няма място за притеснение,
организацията както всички преди са писали, е на ниво

# 354
  • Мнения: 587
Момичета, тези от вас, които са пътували с Ryanair, знаете ли дали е задължително предварителното разпечатване на бордната карта преди отиване на летището в Киев? Разрешено ли е да се ползва бордната карта направо от телефена или е задължително на хартия да бъде?  Понеже трудно ще намеря принтер тук..

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 10:39 от milenahot

# 355
  • Мнения: 2 635
Понеже трудно ще намеря принтер тук..
В хотелите ползвани от клиниката ще разпечатат каквото свързано с пътуването ги помолите. Питате на рецепцията, те ви дават имейла на хотела, пращате им файла и веднага разпечатват.
Също така ксерокопират нещо, ако ви трябва копие.

# 356
  • Мнения: 587
Понеже трудно ще намеря принтер тук..
В хотелите ползвани от клиниката ще разпечатат каквото свързано с пътуването ги помолите. Питате на рецепцията, те ви дават имейла на хотела, пращате им файла и веднага разпечатват.
Също така ксерокопират нещо, ако ви трябва копие.
Ще пробвам с "лелите" на входа - ние сме в ж.к. София, а не в хотел.

# 357
  • Мнения: 2 635
Ако при тях не може, то не ви ли е наблизо Киев365?

# 358
  • Мнения: 587
Ако при тях не може, то не ви ли е наблизо Киев365?
Добра идея, благодаря! Flowers Hibiscus

# 359
  • Мнения: 753
Никой не ми отговори та питам пак Wink Къде ще е представянето на клиниката в София?

Общи условия

Активация на акаунт