Любители на кучета - 119

  • 27 504
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 460
Оле, плюшена душица мамина Hug Добре дошли, как се казва?

# 61
  • Мнения: 516
Прекрасен е злият ви питбул! Да ви е здрав ❤

# 62
  • Мнения: 18 401
Парочистачката е безценна за основно почистване, за дезинфекция, бели по текстил (килими, дивани), фуги/процепи и всякакви труднодостъпни места.

Роборок имат ли серия за домашни любимци, както IRobot? Аз съм със стар модел на IRobot, въпреки че е без навигация, чисти без забележка, но трябва да го разнасям от стая в стая. А и е вече на 5 години, експлоатиран без милост.

За приучването на хигиенни навици, освен всичко споменато, вечер Вълчан спи в оградено пространство и издържа по цяла нощ. Е, някой път и в 6:00 сутрин чуква с лапата, за да ни уведоми, че му се пишка, но като за 3-месечно, не мога да искам да стиска от 22h, когато му е последното извеждане, до 8 сутрин.

# 63
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Благодаря за новата темичка! 🥰





Ние ползваме парочистачка от година и нещо, много по-удобно ми е от гъзурчене с парцали и стирки. Grinning И не ползваме никакви препарати.

# 64
  • тук-там
  • Мнения: 5 678
Мокка и Нъки се научиха, че на плажа се плажува и след игра с топка в морето се хоризонтират и не мърдат докато сме на плажа. Вижте неописуемата им лиготия:

# 65
  • Мнения: 7 110
Ако може- записвам се. Един, който беше много безстрашен, когато беше бебе, но сега гръмотевиците го скриват там, където слънце не огрява.
И въпрос - каква парочистачка за дивани бихте препоръчали? Не че господинчото ще бъде във възторг от факта, че някой може да си помисли да му променя уюта, който сам си създава от косми, и косми, и косми ...

# 66
  • Мнения: 138
Ако може- записвам се. Един, който беше много безстрашен, когато беше бебе, но сега гръмотевиците го скриват там, където слънце не огрява.
И въпрос - каква парочистачка за дивани бихте препоръчали? Не че господинчото ще бъде във възторг от факта, че някой може да си помисли да му променя уюта, който сам си създава от косми, и косми, и косми ...

Да го нагушкам тоз красавец докато гърми и трещи.
На нашето не му прваят впечатление, виж обаче жегата...Усещам, че ще се спи на климатик това лято, за моя радост и ужас на останолото домочадие.

Мока и Нъки, прекрасници послушни :*

По повод на парочистачка за мебели...ами то е пара под налягане 120 градуса. Принципа на всичките е един и същи. Не знам какви са ти очакванията, космите няма да изчезнат като парочистачка. По-скоро можеш да ги посъбереш, защото ще станат влажни. Освежава дамаската иначе.

Ние сме с нещо като разстройство (много, много меко имирише на бебешко пюре). Диването преяде вчера, за което вината нося аз, ама не мога да си призная у дома, за това тук. И днес милия, даже и банан не иска, обикновено смита половин. Не е ял, спи като новородено, и си кара диета. Ориз му сварих, но и той така стои. Ще се втали преди мен за почивката.

Целувки и прегръдки за всички, весели разходки, сухи се е видяло, че няма да са.

Редактирам: чудя се кой да намачкам първи Монка бонбонка или кучо. Така им се радвам всеки път като ги видя таз банда без команда, а скоро и с ново попълнение Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7 110
GVH, за да си виждам диваните с обичайната им дамска си търся парочистачка. С космите борбата е безвъзвратно загубена. На този фронт бием с тупалката на прахосмукачката и мопа.  Чисто хайванче ми е и много си пази територията иначе.

# 68
  • под тепетата
  • Мнения: 9 272
mtz, имаш си био, еко-меко възглавници 😁
Рони, чета от таблета и се пуля, пуля, но освен рошав пантоф друго не можах да различа!
От тоя дъжд пълнея😬Ми то само готвим и ядем. Пък днес за задушница и комшийките подадоха...
Малката булка

Последна редакция: сб, 19 юни 2021, 16:34 от bilqna_69

# 69
  • София
  • Мнения: 13 599
Лочат ли вода Нъки и Мока?

# 70
  • тук-там
  • Мнения: 5 678
От морето не, но иначе на плажа излочват поне кг в купичката си. Мъкнем заради тях 2 шишета. Много е топло тук - 36 градуса. Носим и за тях чадър, защото иначе рискуваме ние да сме без.

# 71
  • София
  • Мнения: 13 599
Аз за от морето питах. Голяма гнус настава ако пият. Лабрадорът ми лочеше яко и после... боксерът не. Ходи обясни защо и как.
Завиждам за жегата.

# 72
  • Мнения: 18 401
Вълчан посяга на морската вода, само когато е жаден. Щом близне от морето, вадя бутилката. Очаквах, че ще лочи и ще трябва да вкарвам в употреба лекарствата, които мъкна, но за щастие  за момента удържа положението. Може би и средиземноморската вода му е неприято солена. За съжаление не така стои въпроса с водорасли, въглени и всякакви екскременти, до които се докопа. Около нас има много животни и от колкото сме го дръпнали, два пъти по толкова е успял да докопа. Днес се отпусна и да поплува повече. Засега само след хвърлена пръчка влиза във водата, но пък като бвиди, че е по-далече, не се запъва на брега, а тръгва след нея.

# 73
  • тук-там
  • Мнения: 5 678
За жегата не завиждайте - парализираща е, ако няма вятър. Миналото лято, когато Мокка беше на 7 месеца и Нъки на 3, пиеха морка вода и дрискаха. Това лято не сме имали инциденти - поумняха и не лочат вече. Жегата ги мъчи обаче доста, миличките!

# 74
  • София
  • Мнения: 13 599
Щом влизат във водата, имат сянка и прясна вода са ок. Все пак са австралийци

Общи условия

Активация на акаунт