Любители на кучета - 119

  • 28 928
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 632
Какви лекарства давате на морето? На нас ще ни е първо море с куче.

# 76
  • София
  • Мнения: 13 757
В смисъл? Дават се при повод. По принцип нищо им няма на морето. Само ако пият вода се просират. Лапите могат да изпръхнат от горещ пясък, иначе са си ок.

# 77
  • Мнения: 2 452
Ние пък ще ви заведем много нависоко, в планината/Лори в Алпите!🙂  

# 78
  • Мнения: 2 633
Аххх, Rоо rоо.. Вземете ни и нас с Тайра следващия път. Аз това предпочитам пред морето 😍
Направо си се представих на пикник там.. Пуууу ни вЪ ѝ срам 🤭

Тайра има гости.. 😂

# 79
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И аз искам при Лори! Обещавам да нося нещо вкусничко за пикника! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 632
В смисъл? Дават се при повод. По принцип нищо им няма на морето. Само ако пият вода се просират. Лапите могат да изпръхнат от горещ пясък, иначе са си ок.
То ясно,че при повод. Въпроса е какво давате тогава. Да си подготвя превантивно.
Моята до сега не е имала разстройство и нищо не съм давала. За това питам Blush

# 81
  • Мнения: 7 114
У дома държим Диадог за разни състояния, но най ефективно си остава 24 часа без храна.
По Великден понеже не повярва на късмета си, че попадна в такава голяма локва, опита и да пийне няколко гълтока, но не се разтече.

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 08:56 от рони

# 82
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
Глад е най-доброто и при хората.
Тук има нашествие на комари. Започнах да ги пръскам с нашия репелент.

# 83
  • Мнения: 18 503
Нося Диадог и Ентерол.

И аз го пръскам с Бочко. Мен ме е страх от гадините, които разнасят лайшманиоза и пръскам около ушите и гръбчето. Много му е неприятно и вече само да види спрея и бяга.

# 84
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Roo, в коя част сте с Лори, австрийската с много то зеета? Аз пръскам с разредени етерични масла-чаено, лавандулово. Днеска нахлузих ботушите и излезнах сподирена от опашката-внука и Ози. Насред пътя се срещнахме с приятели с три броя кучета. Един бял красавец Айк и две моми. Малко се притесних как ще реагират, но слава богу не си разреших да покажа нервност и всичко беше ок!

# 85
  • София
  • Мнения: 13 757
Казали са ти вече. Глад 24 часа. Има и диетични сухи  храни.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Пием си кафенцето на терасата и се надяваме да не вали поне до обяд

# 87
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
А ние се надяваме на малко дъжд, че не се диша тези дни:

# 88
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275

Неделно мързелуване.
 След като изчистих за стотен път се наместват на чистичко маймуни проклети. Joy

# 89
  • Мнения: 1 291
Нашата Кая е на 7 месеца вече и преди десетина дни имаше капки кръв по ламината, но от тогава никъде нищо. Много лае, навън постоянно души, явно е разгонена. Другият месец да е живот и здраве, може и да я кастрират.
Ето ви едно бебе Кайче на 35 дена:



И Кая на 7 месеца:

Общи условия

Активация на акаунт