Любители на кучета - 119

  • 28 995
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Леле, каква аристократична госпожица е тази Кая! Прелест!

# 91
  • Мнения: 3 644
Ние морето го гледаме от терасата си, но докато не отменят изискването за маски ще се плацикаме в басейнчето. Чернокосместите обаче само гръб ще подпират на него заради хлорина във водата.

# 92
  • Мнения: 913
Миналата тема я изтървахме с Кари, но в тази да се отчетем, естествено пак в хоризонтално положение:




# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Бях на гладна кучешка диета няколко дни (не съм влизала в темата). И сега му отпуснах края - ми то направо пир от данъци... как ми липсвахте.

При нас повече човешки емоции и ангажименти, та животните са на заден план (човешкото магаре ходи на матури).

И ето снимка след матурата на гости у баба му


Радвам се да видя и Маги, че е добре. На всички мога спокойно да пожелая да са кучета на mtz или roo roo. Толкоз свят някои двукраки не са видели!
Елислава, бебето кога го чакаме?

И последно за космите как се справям - не се справям. Вървим си налепени с космите на Саско (твърди и пробивни) - нямат махане.
До сега съм имала косматите добитъци - колито Джеки и дон Томазо. По ужасни от на Саске космите обаче няма...

# 94
  • София
  • Мнения: 84
С Роузи плащаме данък и се извиняваме за пропуснати десетки постове. Тийн животът ни увлече... дивак от класа е дребната вече. Кога им свършва пубертетът на животинките?🤣

# 95
  • Мнения: 516
Мария, как е малката пакостница? По-рано днес се сещах за вас, докато правих едно картофено пюре и дадох една лъжичка на Кио… Ти си знаеш защо.😂

# 96
  • Мнения: X
Ей, Рила направо ни стопи лагерите от вчера. Върхът беше откраднатата филия с Нутела........ Тая сутфин в 5:30 започна да скимти - извеждах я. Разстроено куче. Няма да яде днес. Прибрахме се и няма да легне като нормално същество да си доспим всички, а обикаля... И сега легна да спи, а ние ще работим. Е кажете ми, честно ли е това?

# 97
  • Мнения: 2 433
PimKie може да обикаля, защото я боли корема. Кая когато е с разстроен стомах винаги давам пробиотик с лъжица кисело мляко, иначе обикаля и не си намира място.
Ние се прибрахме от почивката и мога да заявя, че съм повече от доволна от хъба хъба! Всеки ден ни пращаха клипчета, кучетата се чувстваха добре, а аз бях спокойна и когато си ги взехме бяха в същата форма, в която ги оставихме. Бях им запланувала баня, но им се размина, защото си миришат съвсем ок.

# 98
  • София
  • Мнения: 38 773
Добро утро!
Тази докторка, дето ни подстрига, нещо ни метна. 1. Каза, че има рана от алергия или нещо, а според мен я беше защипала. Раната зарастна.
2. Каза, че има фалшива бременност. На кучето му няма ни-що.
Ето ви снимка:

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 665
Знам, че тук всички сте с добри души и искам да помоля за палчета, за бащата на Бизу, Анди, благодаря.

Това ми писа днес неговата мама.



Моля ви, стиснете палци.

# 100
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имате лапички от нас! Дано се установи причината и почнат лечение навреме!

# 101
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
И от настиснати лапи и палци.
Илангче,термина ми е около 20.10,надявам се да устискам до 1-ви,за когато сме насрочили секциото.С плацента превия и контракции от време на време съм и забрана да напускам София(даже морето отменихме за разочарование на детето)...

# 102
  • под тепетата
  • Мнения: 9 400
Няма страшно, Ели! Ще има и други морета за детето.
 Esstela, стискаме и дано се открие причината!
И мен така ме вдигна Ози в 2 часа. После си легна успокоен .Вчера усещам, че е прекалено тих и си лежи кротко - кротко на дивана. По едно време мъжа ми вика - виж му нокътя, разцепен е и ще го задере някъде. Докато вземем ножицата, нашият подви опашка и се ската. Одрязахме го , но явно беше от преди час-два  и прясно, та се се скатаваше.

# 103
  • Мнения: 516
Стискам палци на бащата на Бизу!
Ели, успех и на теб ❤
Да ви покажа как изглежда дългокосместа Акита ину. Не знам на кого е това куче, но ми останаха очите в него, прилича на лъв. Не знам как може да ги водят брак в кучилото, уникални са 🥰
 

# 104
  • София
  • Мнения: 84
Пълен щурец. Майка ми я гледа онзи ден, и се беше притеснила, че ми е изяла фиба за коса, но после се оказа, че е хрупала виме (от тези сушените наградки) 🤣
Ще я оставям за първи път за дълго - 10 дни на море и реших да не я водя тази година, защото наистина е щура като тийн. Да й отмине пубертетът и после ще има море за нея 😁 слава богу майка ми се съгласи да я гледа на драго сърце.
Мария, как е малката пакостница? По-рано днес се сещах за вас, докато правих едно картофено пюре и дадох една лъжичка на Кио… Ти си знаеш защо.😂

Общи условия

Активация на акаунт