Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 64

  • 24 098
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Много е сладка, Ничия, успех да има в учението! 🥰

Курдов, стискам палци за работата.

И аз ям като невидяла, ужаас!

Приятен ден, милички.
Аз пека едни рибки, това ще е днес със салатка. Сандвича сутринта не го броим хаха.

# 706
  • Мнения: 28 475
Много сте хубави Ничия, малката е твое копие. Да е жива и здрава и много ученолюбива!

# 707
  • Мнения: 5 354
ni4iq, прекрасни сте. Да ти е жива и здрава малката и успех в училище.
КУРДОВ, стискам палци.

Аз обмислям подновяването на старата машинка с ново SSD. Заслужава ли си? Старата информация ще я запаметя на външен хард, но дали със SSD-то ще се разбърза?

# 708
  • Мнения: 2 107
Ничия, грее красавицата ти, нека е все така здрава, весела и спокойна! Чудесни сте!
Балки, хич ме няма по техниките🥵
Младежът ми е с летен вирус, температура и няма сили, душата ми е в петите.😭
При мен храненето стана пак хаотично, несериозна работа 🤬
Правя по малко зимнина и така, няма нищо ново и интересно. Ще бъда отпуск две седмици, че нали скоро ще навърша половин век 😂😂😂
Поздрави на всички ви 💝

# 709
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Бандичка, 💖

Ох, голям Трессс с първокласничката, 🤪. След еуфорията на първия учебен ден, последваха два дни на тотално отричане и нежелание за училище. Trollface А има приятелчета от градинската група, ама аде, ей тъй на мама сърчицето да тупка, кат лудо.
Всичко ми е адски хаотично, но надявам се, ще влезем в ритъм скоро. 🤓

Благодаря ви от сърце за пожеланията! 💖💖💖
И аз пожелавам една здрава, успешна и присъствена учебна година! 🍀🌸

Пращам ви много целувки на всички, до скоро! 😘😘😘😘😘😘

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 11:44 от Juls14

# 710
  • Мнения: X
Много късмет на първолачето, Жулс! Ще свикне, миличката.
Моят отсега повтаря, че не искал на училище, защото ще са други деца и госпожи.. обяснявам аз, но не и не.
Приятен ден, банда. Аз правя тиквички и пържолки, после ще чистя!

# 711
  • Мнения: 3 347

За кафе е късно,та по едно чайче да ударим...
Спуквам се да готвя от вчера след обяд,гадост,много ми е неприятно това,но пък палачинките не са ми даже никак,мнооого унищожих Close.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Поздрави от човека-паяк, жената-котка или ...."Лудата Ангелинка" Stuck Out Tongue Closed Eyes
В събота изринах кочинката, като започнах от южната тераса (детска градина "Гълъбина" Smiling Imp ) и свърших със северната...Но и аз "свърших". Прозорци, пердета, килими.....кой каквото се сети...От умора да спя през нощта. В неделя се събудих в 6,00.Станах в 7,00 и пих кафе на чисти прозорци (без пердета, защото поръчах нови, които ще дойдат в четвъртък). Така, де, вместо да ги пера, ги изхвърлих и ще сложа нови. Ово е стАндарт ! Stuck Out Tongue Closed Eyes  Майтап! Старите бяха вече прегорели и им дойде реда, след като видях, че в Домко има намаление. Grin
Та, вчеря цял ден се излежавах. Ту на диванчето, ту във фотьойла...Е, от време на време се поразмърдвах и ...ремонтирах тапетите на 3-4 места, на които Тайра беше оставила явни отпечатъци.

Днес, вече съм тавряз (тази пък дума от къде ми дойде Thinking ) и съм готова за нови подвизи.
И както всеки понеделник, ме е обхванала решителност за битка с лакомията. Weary Grin

Не искам да знам от колко стартирам...но ситуатцията  с дрешките, особено панталонките е.....бЕгай!

Ваш ред е Wink

# 713
  • Мнения: 2 844
Привет, банда!
Почивката свърши - не е гот да си на работа Imp
Иринита Kissing Heart ти винаги си готова за подвизи! А за килата - не вярвам Stuck Out Tongue Winking Eye
На Шушка и на принцеста на Ничия  - да им е прекрасно в училище, да учат с кеф, за радост на учителите си и родителите си! Heart
Ще свикне детенце Джулс успокой се Kissing Heart
Ничия честита да си мило момиче! Здрава, много щастлива с любимите си хора! Весел празник! Heart
На учителите в темичката ни - да е присъствена и по- спокойна учебната година! Heart
Курдов и аз участвам в преброяването, контрольор съм - тук също масово се отказват преброителите.Много тъпо го измислиха - да удължат електронното преброяване , и в същото време да тръгват и преброителите.
Спорна да е седмицата ви, банда! Heart

# 714
  • USA
  • Мнения: 2 149
Привет банда Heart Exl
Видях Ничия и нейната принцеса, те са като копи-пейст, сладурки Revolving Hearts
Малката Шушка, и тя порасна Heart Милото, гадно си е да ходиш на училище, право е детето Heart Eyes
Не се преработвайте, ей! Heart Hug Kissing Heart
]

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 18:24 от SkyBlue

# 715
  • София
  • Мнения: 2 008
Благодаря ви , милички , за пожеланията за малката.
Инджи Heart
Днес прибавям една годинка - равносметката е че имам само за какво да благодаря Heart
Иска ми се да ви почерпя Heart

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 07:10 от ni4iq

# 716
  • Мнения: 3 347
Ничия ЧРД!Много позитивно казана равносметка,възхищавам ти се момиче Heart Eyes!Все така усмихната и грееща да си,щастие в семейството,и удовлетворение от това,коета вършиш Heart!

# 717
  • Мнения: X
Ничия, честит рожден ден! 🥰

# 718
  • Мнения: 28 475
Ничия, честито и тук девичке! Усетих, че сме от една кръвна група! Желая ти здраве, удовлетворение, успехи и незабравими емоции!

# 719
  • Мнения: 5 354
Ничия, да си жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт