Коктейли с лед и морски миражи- НЕМСКА тема 219

  • 17 745
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 262
значи един приятел сложи соларен панел   и го върза за климатика . ще го питам как върви с тока

# 31
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Сладурчета, някой търсеше палатка. ПрИмоции в Алди и Лидл следващата седмица

# 32
  • Мнения: X
А нЕкой готови коктейли в стъклени бутилки като за туй време няма ли да ни пуснат?! На времето имаше много добри в РЕВЕ, ама ги спряха. После пуснаха някакви евтинджос, които за нищо не стават... Joy

# 33
  • Мнения: 6 447
Хоум-офис лято се очертава, при нас е напечено, отпуски - йок. Хубавото е, че хоум-офиса ми няма проблем да е в Родопите, в Бургас, в Гърция. Там ще е.

Коктейл в шейкъра забърках - ягоди, бяло вино, лед.

# 34
  • Мнения: X
Аз хоум офиса не го пускам. Ако трябва НЯКОГА да присъствам на място - просто ще напусна. И те го знаят, и на вас ви го казвам. Joy

# 35
  • Мнения: 7 261
Открих басейн- сезона. Седях 5 часа под слънцето, как оцелях, не знам. Ама се чувствам супер фит. Утре пак, ако е хубаво времето.

# 36
  • Мнения: X
Фрау Дона, а коктейли пи ли - да си в тон със заглавието на темата, не за друго Stuck Out Tongue Winking Eye

# 37
  • Мнения: 7 261
Да, пих, ама като се прибрах вкъщи. Даже два, джин с тоник, ама доста силнички.

# 38
  • Мнения: 9 152
И аз пия мнооого тия дни .... ама безалкохолни коктейли Relieved
Зелен чай с лимон и бъзов сироп, тоник със сок от праскова и кайсия, лимонади с пресен сок от лимон и газирана вода, оранжади със зелен чай  и пр.

От училището на сина ми ни уведомиха, че от понеделник ще имат спорт и ще отпаднат маските в класната стая.

# 39
  • Мнения: X
То пиенето е задължително. От вчера сме със жълт код в Кьолн. Някакви листовки имах в пощенската кутия, да пием на всеки час течности, да наблегнем на плодове и зеленчуци, да проветрябваме само късно вечер и рано сутрин, когато е хладно... щорите да седят пуснати, пердетата затворени... квото се сетиш щуротии.

Аз днес след тренировка към 08:40 си взех един душ, навън беше 22 градуса - за първи път от седмица сутринта да е под 28... голям кеф на терасата да си изляза и да ме подуха вятър. Сякаш съм нов човек. Ся е пак жега, но още 2 дни и падат до под 25 градуса... поне за седмица. След туй пак ще ви хленча. Joy

# 40
  • Мнения: 6 447
Бъзов сироп правихме няколко дози тази година, много обичат бъзова лимонада, ще го изпием бързо.

Маските в клас отпадат,  да.

# 41
  • Мнения: X
Аз пия воден кефир от сушени череши, лимон и малко мента за разкош. Наздраве!

# 42
  • Мнения: 7 039
Бъзов сироп имам от миналата година останал и тая година май няма да правя. Нои ние си живеем с мъжо само, няма кой да го пие. Пием по шише на две години. И все се чудя с какво да го смесвам, за да го употребим. По-нагоре видях комбинация с лед и бяло вино, ще пробвам.
Направих един чийзкейк с ягоди преди малко, утре е Задушница. Винаги ми е много криво, като си паля свещичка в къщи, а не мога да ида на гроба на мама и тате.

# 43
  • Мнения: 9 152
Pipi_, Hug
не съм стъпвала на гроба на баба и дядо от много години... Погребани са в град, в който откакто те си отидоха, нямам път.
Паля свещи ( когато успея да се добера до православна църква), поръчвам литургии и чета молитва в къщи за тях, черпела съм колеги за техен помен. Това помага на душите им.

# 44
  • Мнения: X
Нова тема значи. Аз мислех, че всичките сте с мохито по бикини или боксерки размазани на някое зее.  😆

Гробовете на баби и дядовци са ми болна тема напоследък. Покрай изолацията по време на пандемията много ги мислих моите. Задача номер едно ми е като си отида във Варна да им направя хубава плоча. Те са в общ гроб и ще дам за модел една снимка като танцуват прегърнати.  ❤
Признавам обаче, че избягвам да ходя на гробищата, защото ми е много тежко като отида там. Все повече възприемам кремациите като по-удачен вариант.

PapaPanda, и аз не пускам хоум офиса. Във вторник като бях на работа шефът каза, че ще е хубаво да ходя да се виждаме, аз му казах, че ще отида в четвъртък. Днес е четвъртък. Станах и си казах "Да бе, да" и не отидох. 😆 Там вече ще ходя само ако ми трябва нещо конкретно.  Приключих със старанието.

Последна редакция: сб, 19 юни 2021, 01:35 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт