Пазаруване от НМ, тема 52

  • 39 410
  • 755
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 664
Идеално рокле като материя, цена и дължина за предстоящите жеги.
Малко съм като покривка, но обичам всякакви комбинации на черно и бяло.

# 61
  • Мнения: 1 467
Линк/номер?

# 62
  • Мнения: 10 191
Проверявайте си мейлите, че идват кодове!
НМ074 -25%, НМ075 -15%. Важат до 04.07.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 1 685
GrinningБлагодаря, погледнах!
HM075 за 15% и HM074 за 25%, валидни до 04.07.2021г.
Отново са обвързани с профили и мейли.
Писали сме заедно. Много съм доволна! Търпението ми ще се възнагради Grinning

# 64
  • Мнения: X
Код HM075 не важи за намалени неща.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Не стават на моя профил пак. Пуснах 7 чифта чорапи за кецове с НАСА на дребното, да се радва.

# 66
  • Мнения: 2 664
И при мен сега дойде на основния мейл.
Роклята излиза с търсачката - Рокля с буфан ръкав.

# 67
  • София
  • Мнения: 22 984
И аз за сефте с имейл- за 15% 🤣 Ако отида до физически магазин дали ще мога да пазарувам намалени неща, някой знае ли?

# 68
  • Мнения: 10 191
Текстът и условията за -25%:
“ Посетете hm.com или някой от нашите магазини и вземете 25% отстъпка за един артикул и безплатна стандартна доставка! За да се възползвате от офертата онлайн, влезте в профила си и използвайте личния си код HM074 на hm.com. За да използвате офертата в магазина, просто покажете това съобщение на каса. Побързайте - офертата изтича на 4.7.2021.* ……
… Отстъпката важи за нови поръчки и не се комбинира с други отстъпки, намаления или специални колекции….
За да използва офертата в магазина, клиентът трябва да покаже това съобщение на каса, за да получи отстъпката. ….
Това с магазините дали е работещо- или е общ текст- не мога да кажа със сигурност. За -15% е същият текст за магазините.

# 69
  • Мнения: 1 575
За 15% не пишат, че не важи за намалените:
"Благодарим Ви, че сте наш клиент! Посетете hm.com или някой от нашите магазини и вземете 15% отстъпка за следващата си покупка и безплатна стандартна доставка! За да се възползвате от офертата онлайн, влезте в профила си и използвайте личния си код HM075 на hm.com. За да използвате офертата в магазина, просто покажете това съобщение на каса. Побързайте - офертата изтича на 4.7.2021.*"
И аз исках да използвам за намалени, но не хвана. Ако някой пробва в магазин, моля да сподели.

Аз искам да попитам за мъжки дънки с дължина 30 ще станат ли за ръст 172-173см.

# 70
  • Мнения: 667
Имам код за 25% не намаля. Слагам намалени и не намалени  много странно 🥺

# 71
  • Мнения: 10 191
Пробвай само с един артикул в кошницата дали ще хване -25%.
Още не съм тествала нищо аз.

# 72
  • Мнения: 1 143
Имам имейл, но не ми хваща кода и на мен. Слагам един ненамален артикул, но не става..

# 73
  • Мнения: 416
Днес пристигнаха до морето тези сандалки за малчо, но той още е болен и не знам дали изобщо ще ги ползва Sad(( Иначе са супер и за тази цена.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0969047004.html

Поздрави от Обзор с моя бански от миналата година, много ми е удобен.
Ще проверявам и за кодове, а междувременно чакам и един безшевен super push сутиен естествено пак от намаление с код и безплатна доставка Grinning
На кое казвате Дългуча?

# 74
  • Мнения: 667
Пробвай само с един артикул в кошницата дали ще хване -25%.
Още не съм тествала нищо аз.
Не става 🥺

Общи условия

Активация на акаунт