Пазаруване от НМ, тема 52

  • 39 388
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 386
За майтап го казах....Не ще да оздравява нещо, явно позабравените други вируси, различни от Ковид, напомнят за себе си, искат пак да са начело в ранглистата.  Иначе май месец бяхме тръшнати от Ковида, така че - празно няма при нас, уви. Пак  с  малко черен хумор казано, но аз съм такава, само вятър и течения в моята астрална карта, затова , де, не че аз съм виновна.....

# 46
  • Мнения: 10 159
Абе майтап, майтап, от здравето по-важно няма, да се оправя детето вече!
А намаленията поради тези причини на мен вече са ми все тая, само ако нещо дотрябва и е изгодно гледам, че са ми последна грижа наистина…

# 47
  • Мнения: 1 223
Къде по етикетите е артикулния номер, по който се търси на сайта?

# 48
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Здравейте! Много ми харесва тази чантичка, но няма размери и не мога да преценя дали телефон и портмонето ще влязат. Обадих се, но нямат размери . Ако някой я има, може ли да сподели.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 679
Здравейте! Много ми харесва тази чантичка, но няма размери и не мога да преценя дали телефон и портмонето ще влязат. Обадих се, но нямат размери . Ако някой я има, може ли да сподели.
Аз я имам, не е голяма, но побира телефон, голям портмоне и ключове.
Има банер за намаление на детски чорапи, а не мога да добавя нищо от тях в кошницата.

# 50
  • Мнения: 1 325
Здравейте! Много ми харесва тази чантичка, но няма размери и не мога да преценя дали телефон и портмонето ще влязат. Обадих се, но нямат размери . Ако някой я има, може ли да сподели.
Зависи от телефона и портмонето.Като сложа ключове, огледало с червило, трябва да избера портмонето или телефона😒.Няма цип, да знаете.И, дръжката не се регулира...много съжалявам за покупката☹😞

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 679
Мда, аз не нося в нея друго освен тези три неща. Не е уау чантата, но става.
Започна ли са намаленията по магазините.

# 52
  • Мнения: 15 356
Чорапи и аз не можах да добавя.
Тая чантичкя я видях,не е супер мини,хубава е .

# 53
  • Мнения: 10 159
Не съм гледала чорапите въобще, но получих сандалите за щерката, за цената им изглеждат супер, подметката е гъвкава и имат вид като на лачени, с блясък на кожата са, отговарят на размера, който поръчах и ни е нужен :
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0964598002.html

# 54
  • София
  • Мнения: 13 142
Вчера в 14 часа направих нова регистрация и още нямам имейл за 10% отстъпка. Sad Скоро някой пробвал ли е? Изпращат ли?

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 1 679
Вчера в 14 часа направих нова регистрация и още нямам имейл за 10% отстъпка. Sad Скоро някой пробвал ли е? Изпращат ли?
Аз мейл не чакам, не съм имала проблем с приемането на кода.
Получих тези кецове, ужасно мирише подметката им, за пръв път ми се случва
Скрит текст:

# 56
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Да се оплача, че са ми анулирали поръчката със сутиена. Sad ест, няма го вече наличен.

# 57
  • Мнения: X
Аз пък рокля поръчах. Рускините твърдят, че е малко като нощница, ама да я видим. Повече ми харесва цвета на клечащата моделка, ама 40 лв разлика заради десен, няма как да стане!
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0979596001.html

# 58
  • София
  • Мнения: 13 142
Вчера в 14 часа направих нова регистрация и още нямам имейл за 10% отстъпка. Sad Скоро някой пробвал ли е? Изпращат ли?
Аз мейл не чакам, не съм имала проблем с приемането на кода.
При мен не го приема. Пробвам още от вчера.

# 59
  • Мнения: 380
Препоръчвам този панталон, за лятото е идеален. Лека, ефирна материя. Леко прозира, но в черно не е проблем. За тази цена е супер https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0963034001.html

Общи условия

Активация на акаунт