Отговори
# 660
  • Мнения: 3 283
Планове:
Приятели ни дадоха една ваничка и сега само ще вземем подложка някаква за нея. Доколкото се ориентирам къпането вече не се препоръчва да е всеки ден, та и на мивката мислим да мием Simple Smile

Пък как ще се получи в действителност ще се види.

# 661
  • Мнения: 747
Синът ми го къпахме в корито от 8ми ден, като се прибрахме. Много му харесваше, не е плакал и за нас беше забавно и приятно. В някои вечери съм го къпала и на чешмата, като съм била сама с него. Иначе на всеки памперс му измивах на чешмата дупето, вместо мокри кърпи. Така ми препоръча педиатърката.

# 662
  • Мнения: 539
И аз в началото на чешмата - най-лесно е. И в болницата така ги къпят Simple Smile Иначе и ваничката е супер обикновена, важното е да е на стойка, за да не ти отиде кръстът, и с едно бебешко хамаче - то е най-удобно, пробвах 5 вида стойки преди това.

# 663
  • Мнения: X
Ние ще взимаме ваничката на Стоке ( ХЛ размер ) защото просто няма къде да държа друго корито в банята ни и тази ми допада че се сгъва и става ултра компактна а и в последствие може да се ползва доста време като място за игри в водата Simple Smile И да си я нося на плажа вместо надуваем басейн. Общо взето може и на почивка да я вземеш та такава ще взема а вече от кога ще се къпем там живот и здраве малката ще си покаже.

# 664
  • Мнения: 398
И ние ще вземем ваничка със стойка. Момичета, жегата ме убиваа 😀 ние утре ще ходим да си вземем климатик,защото просто не се издържа..много ме уморява и ми пада кръвното и съм като парцал 😀 до към обяд що годе търпя,но послеееее…….ад

# 665
  • Мнения: 360
Отначало на чешмата, така знам от приятелки ... То така или иначе като го полееш хубаво на чешмата дори и само след смяна на памперса си е кажи речи изкъпано, колко човече е 😊 След това ваничка, но незнам каква и едва ли ще я взимаме от самото начало та да се чудим и нея къде да слагаме...

# 666
  • Мнения: 780
Ние сега сме на море - Поморие. Мокря се до бедрата не цялата, имам забрана. Купихме една от онези детски пръскалки и любимия ме мокри. Направо завиждам на тези, които живеете на морето. Тука на плажа ми е супер. Не е толкова горещо. Максимум 30 градуса. Стоя на плажа от 9 до 6 като към 11 влизам под чадъра и само там стоя. Играем игри, говорим си, подремвам следобед на шезлонга. Рай ми е. Чак не ми се тръгва.

# 667
  • Мнения: 182
Аз къпех под чешмата докато имах сили да ги държа с една ръка (около 2 месеца), спестяваше ми разправиите по пълнене на ваничка, миене на ваничка и тн. След това в корито със стойка, и без това си ме боли кръста, никакъв друг вариант не можех да си представя. Не съм къпала всеки ден, и сега не мисля да го правя. Но дупета миех по няколко пъти, то си е неизбежно.
И мен за пръв път в живота ми жегата ме мъчи адски. Досега винаги съм се чувствала идеално лятото, но в момента полудявам, не мога да ям, да спя, нищо не ми се прави. С децата излизам след 7 вечерта, но и те са големи вече и жегата и на тях не им понася. Стоим до 10-11 навън и всички сме доволни (не е точно режим за деца, но обстоятелствата го налагат, пък и нали е лято, а наесен ще трябва здраво да се стягат редиците, та сега разпускаме максимално).

# 668
  • Мнения: 1 694
Момичета, хемоглобинът ми е паднал на 101. Ще говоря другата седмица с АГ, но в моята клиника нямат практика да пускат допълнително изследвания, директно изписват желязо. Обаче аз се чудя дали да не пусна допълнително да видя откъде е този дефицит... какво трябва да пусна- желязо и Б12 ли? На гладно ли?

# 669
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Много е неприятно сега в жегата. Ние сме западно изложение и след 14 ч напича сериозно, та чак до залез. Откак съм станала преди 2 ч съм изпила литър вода, до довечера ще станат поне 3 л. Старая се да пускам минимално климатик, но от 14 следобед до сутринта до 6 е невъзможно да се седи и спи без. Успокоявам се, че остана само август, септември поне нощите са прохладни и колкото и да е топло, такива жеги няма.

# 670
  • Мнения: X
В12 , Желязо , В6 , Общ белтък и албумин. Не на гладно Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 694
В12 , Желязо , В6 , Общ белтък и албумин. Не на гладно Simple Smile
Супер, това всичко са кръвни, нали?

# 672
  • Мнения: X
Абсолютно , и всички тия неща може да сочат за нисък Хемо.

# 673
  • Мнения: 5 134

Супер, това всичко са кръвни, нали?
Да, кръвни са.

# 674
  • Мнения: 1 694
Аз ще говоря и с АГ, но с предните бременности беше същото и от прием на желязо нищо не ми се вдигна... затова сега се чудя как да процедирам, дали на своя глава да си пусна допълнителни, защото лекарите не обичат така да си самоназначаваме разни неща

Общи условия

Активация на акаунт