ОСМИ клас 2020/2021 - Хайде, осмокласно ято - иде топло, щуро лято! :)

  • 27 579
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Скрит текст:
Обаче МОНчовците кефят с първото изречение от анотацията си за резултатите от НВО при десетокласниците:
"Десетокласниците се представиха по-добре на изпита по български език и литература (БЕЛ) отколкото на този по математика на първото национално външно оценяване, което се проведе миналата седмица." Някак си трябва да се замаже ефектното следващо изречение:
"Средният резултат по БЕЛ е 22,50 точки от максимум 50  (45%). Успехът по математика е по-нисък – средно 13,84 (27,68%)."
Изобщо не съм изненадана от резултата. То и от НВО 7-ми клас щеше да е същия, ако не се кандидатстваше с него и нямаше специална подготовка и юркане от родители.

# 721
  • Мнения: 569
У нас всички чакаме само морето. Едва дишам в тази жега. А, моята мома днес паднала "в една кал". Почти не й виждам очите, ама нека, полага й се.

За нво 10 клас мисля, че в Елхово малко са предобрили. Толкова ми стана смешно.

Чакам резултати от нво 7 клас с едни приятелки. Ей, голям зор, много напечено, като във филм на Спилбърг. Цял ден ми пишат, та си представяйте колко работа свърших днес.

Имам тениска с Мики Маус-мога да пия бира, значи.

Лиани поздранления за младежа! Голям успех.

Дени, честит празник!

# 722
  • София
  • Мнения: 3 471
Има ли шанс изобщо резултати за НВО да бъдат публикувани  след 17ч  или уикенда? И аз чакам с приятелки, но се чудя дали  да не спираме с тия вълнения и да останем на голия алкохол

# 723
  • Мнения: 8 285
Нашите си правиха снимки някъде преди седмица, когато са провели един час на класа в парка. Чудесни снимки - цветя, фонтани и усмихнати младежи и девойки. И познайте кой липсва в картинката. Мамин златен. Той снимал, защото не обича него да го снимат. От десетина снимки на една го видях - в гръб.

Висока двойка - това е култово .
- Мамо, писаха ми две, ама не се притеснявай, висока двойка е 🤣

Не е имал висока двойка, но на ниските шестици е цар.

# 724
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Има ли шанс изобщо резултати за НВО да бъдат публикувани  след 17ч  или уикенда? И аз чакам с приятелки, но се чудя дали  да не спираме с тия вълнения и да останем на голия алкохол

Не мисля. Май до сега винаги в работен ден са ги обявявали.

# 725
  • София
  • Мнения: 2 162
sssani, според мен няма да ги пуснат днес, щом досега не са. В понеделник чак. И аз ги чакам заради племенника. Възхищавам се на сестра ми, която дори не знае как да влезе в системата на МОН да му провери данните - пълно спокойствие.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 471
ПОнякога дори завиждам на спокойни хора.Аз не го умея това състояние в нищо Simple Smile

# 727
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
И аз чакам резултатите на седмокласниците заради приятелско дете.

В понеделник ще бъде изявата по испански. Дано не се притесни, че има доста да чете пред публиката.

# 728
  • Мнения: 48 237
Около мен няма 7 класици, за щастие. Simple Smile Една приятелка с 6 клас, ама още е спокойна Joy Догодина ще пия с нея, тамън ще се е възстановил черния ми дроб Joy

# 729
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
И моя се крие на общи снимки, или е зад другите, или на метър отстрани. Най-хубавите ученически снимки има до 4 клас, един татко от класа беше професионален фотограф, ходеше на всички празненства, екскурзии и рожденни дни и хващаше прекрасни кадри с ярки цветове.

# 730
  • София
  • Мнения: 7 213
И около мене няма седмокласници.
А пък да ви кажа тези мега спокойните хора не заслужават нищо друго, освен огромна завист. 😁
Мене много ме е яд понякога, че съм се пръкнала от противоположния модел.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 543
Около мен има доста седмокласничета. Чакам и аз резултатите. А и тренирам за догодина.

От тези резултати по НВО 10 клас нищо чудно за нашите деца да отпаднат. Много ще сринат авторитета на МОН.

Миналата седмица по-дъждовното време ми беше точно по-мярка.

Чакаме само оформянето по немски, но учат до последно с госпожата, няма празно.

# 732
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Две котета се гушкат... Сипахме си.

# 733
  • Мнения: 3 491
Аз се зачудих, че е на снимката. И не само е на снимката, а и се смее:grinning:, даже много му е смешно.
Влудява ме днес, първо със съученици броди. Представили са се  и на Сани:grinning:, а сега с бивши съученици. И не чува като му звъня. На петото позвъняване вдига.
Много добре си ми беше, когато излизаше само в квартала...

# 734
  • Мнения: 6 641
Просто майка, страхотни котенца!🙂

Амянда, браво на младежите! Така се прави❤

Аз се чудя , кога ще благоволят да въведат годишните оценки. Само три са въведени.

Green, да си изкарате страхотно в Италия да качиш някоя снимка тук, моля!❤

Общи условия

Активация на акаунт