Отговори
# 105
  • Мнения: 1 866
Мисля, че идеята за нова тема е много добра. А тука да си пишат тези които искат да се доизясняват. Защото между словесните хватки някои хора питат разни неща, но изглеждат направо неадекватни.  Grinning Може ли някой компетентен да я пусне? Аз знам само да правя копи-пейст и не знам дали ще мога да прекопирам така всичките красоти.  Embarassed Иначе ако ми обясните - ще я свърша тази работа. Включвайте се и другите дето четете и кажете да пуснем ли нова тема, че да не стават пак недоразумения Mr. Green

# 106
  • Мнения: 1 341
Аз съм За нова тема,но както писах и преди,изобщо нямам на идея как се пуска  Embarassed
Тъкмо е новата темичка вече ще ви се похвала с нови снимки8 на Ема да я видите каква ми е красотица станала  Heart Eyes

# 107
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Синео4ка  Hug
Майра, това беше първото за което се сетих, макар че може и да не съм много права! Просто се подразних, че като се зададе въпрос относно децата ни понякога не се включва никой, а за такива неща се изписват цели страници, но пък може аз да не съм наред Crazy
А относно месечинката- помайтапих се, никой не е длъжен да ми поздравява детенцето! Naughty
Рени, четох, четох постовете си и не намерих нищо с което да съм обидила ИвелинаМ, просто казах това което мислех и да ти кажа не съм само аз на това мнение!
Мислех още много да пиша  но явно не съм разбрана правилно, така че няма смисъл!
Колкото до новата тмичка- пускайте си я, но не мисля че нещата ще възвърнат предишният си вид!
Бай  Peace

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
И аз съм за нова тема!

# 109
  • Мнения: 1 584
Аз също съм ЗА нова тема, че зададаните въпроси днес увиснаха без отговори Sad

# 110
  • Мнения: 1 298
Диди няма да споря сега  Naughty
Искам да кажа че дори и друга тема да пуснете на мен все още ми е криво  Crossing Arms

# 111
  • Мнения: 1 866
Влизам да кажа, че Надето ми писа и ми обясни как да пусна темата и ще го направя, само ме изчакайте, че съм под напрежение да не объркам нещо Grinning Как да нарека темата : става ли по същия начин и само да напиша тире - НОВО НАЧАЛО? Пускам така, а ако някой иска да сменя заглавието после, ще го направя. Айде до скоро!   Grinning

Рени, със сигурност няма да ни стане по-добре, но поне да оставим тук да си довършим разговора за проблема, да се изясним, а там да си пишем за бебоците, че иначе наистина е тъпо да се прескачаме така.

# 112
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Заключвам! Каквото можахте-направихте.

# 113
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Ако мога и аз да пусна едно последно слово...

Честно казано, момичета, съм доста изненадана от нападките към Асинка. По принцип не чета Отчетните, освен ако не се наложи.

Изглежда масонските ложи, в които влизането става само с пропуск, процъфтяват тук, ако ме разбирате  Grinning (joro01 ще ми прости, че заемам любимата му фраза).

Смея да твърдя, че явно не това, че Асинка е пуснала нова тема е раздразнило някого (защото всеки има право да пуска тема и всеки има право да не пише в нея или да не чете).

Мисля, че и тя носи известна вина - за това, че поднася всичко на тепсия, ако щете...

Щом това положение не ви устройва и има раздразнени/обидени/огорчени - остава да ви предложа да използвате конвенционалния метод, който изглежда работи за повечето форумки: има си форум 'Кърмене' - който има нещо, свързано с кърменето/захранването да пита/обсъди/сподели - там. Има си форум 'Адаптирано мляко' - който има нещо, свързано с АМ/захранването да пита/обсъди/сподели - там.

Така може би ще е по-лесно и няма да има форумни междуособици на тая тема...  Thinking
Мога само да си представям как се чувства Ася, но честно казано, това, което прочетох вчера и днес, леко ме хвърли в оркестъра (а вярвайте ми, форумната ми кожа е истински дебела и не се срутвам лесно при тромбона).

Лек ден на юлските майки и бебета  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт