Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Честита Никол, 4ehal4e! Поизмъчили сте се, но се надявам вече всичко да е наред и да сте здрави и двете. Бързо възстановяване. Heart

Страхотна нова тема, Лиилоо! Благодарим за старанието. Hug

И малък ъпдейт и от мен - мишлето тежи вече 2050гр., извадили са го от ковьоза и си е на легълце. Храни се със шише... бързо се уморява все още, но ще свикне с повечко практика. Wink

# 16
  • Мнения: 31
Hello на всички мамита!

Liiloo Отново чудесна тема! Винаги се стараеш толкова много за всички нас!
4еhal4e Честито за бебе Никол! Да расте здрава и бързо да наддава! Бързо възстановяване и на двечките!

Аз да се отчета и да ви се похваля, вчера в 10:30 се роди моята малка принцеса Ясмин! В 36+3 през нощта ми индуцираха раждането тъй като ми откриха холестаза и стойностите ми бяха много високи. Родих в 36+5, нормално, поисках си епидуралната инжекция, защото вярвате ми или не имах брутални контракции...преди епидуралната бях с разкритие 2 см. 3 часа по- късно бях с 8 см. Раждането започна в 9:45 и приключи успешно в 10:30. Беба тежи 3180 гр. Правиха ми и епизотомия, за тези които им предстои или им е правено, съвет от мен слагайте си лед, облекчава. Понеже нямаме пълни 37 г.с. сега е в кувьоз и под наблюдение, но е добре, всичко е наред и даже ми я дават да се гушкаме. Мамита, пожелавам на всички да си гушнат малките бебчета съвсем скоро!

# 17
  • Мнения: X
Честита радост на чехълче и jjdilah! Нека сте здрави 💐
Бързо възстановяване!

# 18
  • Мнения: 331
Честито бебче и на JJDILAH. Много здраве и щастие ви желая и бързо възстановяване! Hug

SummerStorm, браво на борбеното момче, много е пораснал, дано скоро си го приберете вкъщи Flowers Four Leaf Clover

Как хубаво ни тръгна новата тема, с две принцески Simple Smile . Благодарим, Лиилоо Hug

# 19
  • Мнения: 85
Какво казват вашите доктори, от кога се влиза в 9я месец? От началото на 36 седмица ли или трябва да се изкара цялата и чак тогава? Четох в Интернет.. уж е от първия ден на 36та, но ако е ставало на въпрос, моля споделете Hug

# 20
  • Мнения: 11
Ех, все така да ни върви новата тема, с хубави новини.

Добре дошли на Никол и Ясмин, да са здрави и много да радват семействата си.

Браво и на порасналото момче Михаил, малката борбена душичка 🤗

На нас ни остава само да имаме още мъничко търпение и да напълним темата с нови бебоци 😍

Muki Аз мисля, че е от 36та.

# 21
  • Мнения: 366
Честито бебчета! Да са здрави и много щастливи 😊🍀🎊

# 22
  • Мнения: X
Муки, 37+0.
Когато определяхме датата за секциото (до която не стигнахме) с главния лекар той каза: 37+0 минимум.
И пак е много индивидуално, как ще се чувства бебчето 'отвън'. По-едрите се справят по-добре.
На мен в 36+4 ми дадоха кортикостероиди за дробчетата не бебето.
Попитах: нали сме само 3 дни преди 37 седмици,казаха: имало значение.

# 23
  • Мнения: 1 381
Ухааа, две бебенца за отрицателно време. Браво, мамчета. Живи и здрави бъдете. ❤
В 36 г.с си влиза в 9ти.
Аз изключително трудно спя вече..на където и да се обърна ме боли корема, гърба и всичкоооо, наистина 9ти месец бил тегав 😑

# 24
  • Мнения: 105
Честити да са Никол и Ясмин🍀🐣🐣🤗 да са много здрави и да носят само радост.
Браво на Мишлето, скоро ще си е вкъщи 🤗
Бързо възстановяване момичета

# 25
  • Мнения: 181
Прекрасна нова тема.Време е на се отчета малко и аз.В сряда влизам за секцио в 38+5 ,стискайте палци вс да мине добре.Да се оплача нз дали някоя от вас го е имала ,но долу на слабините на сгъвките имам лек обрив и подуване,нз с какво да го мажа вече,но е доста некомфортно понеже гащите се трият точно там и боли.Ако някоя е имала подобно нещо да даде съвет,ще съм благодарна!
аз съм така вече от няколко дни,вчера коментирах с аг каза да се мажа с каненестен крем ,купих го мазах вече 2 пъти и веднага ми облекчи🙂

# 26
  • Варна
  • Мнения: 746
Честити бебчета ❤️ Да са много,много здравички ❤️🍀😍

# 27
  • Мнения: 346
Ихаа колко хубави новини тази сутрин!
Честито бебче, чехълче! Нека бързо да наддава, а на теб бързо възстановяване!

JJDILAH - тази ужасна холестаза... Честито бебче и на теб! Нека малката Ясмин бъде здравичка и много щастлива!

SummerStorm още малко и ще гушкате малкото борбено геройче.

Лилоо много благодарим за темата, както винаги е страхотна!

Аз от няколко вечери почти нямам сън заради адски киселини.. вече сода, прясно мляко, зелена ябълка-нищо не помага. Стане ли 20:00-21:00 почва да ме стяга стомаха, но бързо минава. Утре съм на тонове, хем да се уговорим за епидуралната упойка (дано малката тази нощ не избърза да излезе преди тази работа да е свършена).
И моят лекар ми каза, че в 9-ти месец се влиза в 36г.с, но най-добре било бебчето да се роди след 37г.с.

# 28
  • Мнения: 318
Честити бебчета,мили мами 🌷 Да растът здрави и спокойнички🎈 Браво и на мишлето,дано скоро се гушкате у дома 🧿

Аз пък спя като пън…много трудно се будя 🤭😆

# 29
  • Мнения: 116
Честито, JJDILAH! Нека е много здрава и щастлива принцеса Ясмин 💗🙏!
Много се радвам и за мама Summerstorm! Нашият пръв борбен мъник скоро ще си е вкъщи 😇🤗

Общи условия

Активация на акаунт