Отговори
# 705
  • Мнения: 105
Anna93 Ние сме на 09.09 на консултация. Но в момента нашето момче е  5,500 61см. Роди се 3,500 50см. На миналата консултация беше 4,600 и лекарката каза, че е отличник 😁 Та смятам, че 5,500 не е много.. Ще видим.
Иначе правя по 120мл мляко и понякога му идва малко в повече и връща. 150 до сега не съм правила.
Аз искам да попитам мамите със секцио. Дойде ли ви цикъла? На мен ми дойде и е страшно болезнено и обилно.. четох, че пъврия месец е нормално, но дали ще се оправи по-нататък ? Worried
Здравей, аз родих на 6.07 и нямам все още, но и кърмя доколкото съм наясно може и да не дойде скоро. От около седмица корема ми е огромен ( вчера един човек ме пита момиче ли чакам 😒) преди ми ставаше така корема преди цикъл, та съм в очакване и надежда да не е болезнено.

# 706
  • Мнения: 177
Аз родих на 16.07 към днешна дата тежи 4.880 53 см родих го 3.200,казват,че наддава добре,кажете относно ваксината ротавирус какво мислите,тъй като не е към задължителните

# 707
  • Мнения: 1 384
Вчера бяхме на гастро и на рутинния преглед каза че задната фонтанелка не се била затворила..на вашите бебоци педито прави ли измерване на главичката и следи ли тази фонтанелка? При нас не е правено такова нещо..

# 708
  • Мнения: 231
Мами, нашето момче ака веднъж на 2 дни. Но сериозно акане. Памперса пропуска всеки път и бодито става мазало… вече 3 бодита хвърлих. Добре, че все се случва да сме си вкъщи. Какво да правя.. в памперсите ли е проблема, че пропускат ? И има ли начин да му помогна да ака по-често, за да не прави всеки път бомба 😁

# 709
  • Мнения: 105
Момичета, да попитам за ваксините във втория месец наведнъж ли ще ги поставят на бебетата ви. Знам че е грешно, но обкръжението яко ми набива филма и все чувам "ауу как двете на веднъж, аз отделно ги слагах". Все си казвам щом са го измислили така, значи не е толкова опасно и като цяло какво мога да очаквам след поставяне. Ако може да споделите мнение или опит.

# 710
  • Мнения: 263
Бодитата се перат лесно. Или с домашен сапун натърквам преди това или със сапун за пране на ръка или пръскам с някакъв спрей за петна. После с Тео бебе и няма никакви белези повече. Иначе и ние ще слагаме всички ваксини заедно- 2те задължителни и ротавирусната. Да минава и ако дава реакция да бъде на веднъж. Така практикуват почти всички педиатри, защото е така по имунизационен календар.

# 711
  • Мнения: 128
Момичета, да попитам за ваксините във втория месец наведнъж ли ще ги поставят на бебетата ви. Знам че е грешно, но обкръжението яко ми набива филма и все чувам "ауу как двете на веднъж, аз отделно ги слагах". Все си казвам щом са го измислили така, значи не е толкова опасно и като цяло какво мога да очаквам след поставяне. Ако може да споделите мнение или опит.

Ще слагаме всичко както каже педиатъра. Тя ни е ЛЛ от както се роди големия демек от 13 години и и имам пълно доверие. И на първите деца така са били и не сме имали проблеми. Даже сега са подобрени и комбинирани ваксини. Може да се очаква температура, отпадналост или повече да плаче. Спокойно няма нищо страшно. Сега сме взели куул пач лепенки, но за пръв път ще ги ползвам.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 747
И ние сложихме сега двете на веднъж. С баткото също слагахме по двете на веднъж,даже нито веднъж не ми е вдигал температура от ваксина. (с него имах колебания дали да разделям,ама все пак беше първо дете и също се вслушвах 😁)
Сега имаше малка температура и видимо не му беше ок и за това дадох Панадол,мина,замина и така чак до другия месец 😁
Иначе всеки път лепя куул пач

# 713
  • Мнения: X
Здравейте! Знам, че е много рано, понеже моят бебчо след 10 дни навършва два месеца, но да ви попитам - вашите мъници обръщат ли се в посоката на звука на играчката? Например ако главата му е надясно, а вие дрънкате с играчка отляво, обръща ли се по посока на звука?

# 714
  • Мнения: 177
Моето да, и аз като й говоря извърта глава. Но трябва да е след сън, когато е в добро настроение и не е изморена. Забелязвам, че когато вече и се доспива не реагира на нищо колкото и да й дрънча и тикам играчки в лицето 😂 което си е нормално.

# 715
  • Мнения: 369
Обръща се и като говорим , и на играчки. На 2м.е.

Някой татко да си получи бирите? 🤣 Регистрирах моя и сега ме пита през ден хахах

# 716
  • Мнения: 93
Обръща се и като говорим , и на играчки. На 2м.е.

Някой татко да си получи бирите? 🤣 Регистрирах моя и сега ме пита през ден хахах
Моят също си ги чака, а се регистрира преди може би около седмица.

# 717
  • Мнения: 36
Пише до 60 дни
Обръща се и като говорим , и на играчки. На 2м.е.

Някой татко да си получи бирите? 🤣 Регистрирах моя и сега ме пита през ден хахах

# 718
  • Мнения: 489
Момичета, помагайте! Бебка не иска да се вози в количката... направо не знам какво да правя, неяъзможно е да излезем на разходка. Ако спи и излезем - успяваме да се разходим, докато спи, но като се събуди започва рев и писъци. Ако пък си е будна, плаче през цялото време и не стигаме по-далеч от пред блока. До преди седмица нямахме този проблем, не знам какво стана изведнъж... На вас случвало ли ви се е? Thinking

# 719
  • Мнения: X
И моето бебе е така. Иска да е в мен и да се оглежда. Момента, в който я върна в количката започва да плаче.
Купила съм ергономична раница и чакам да стане на 3 месеца, за да мога да я слагам в нея.

Общи условия

Активация на акаунт