Отговори
# 690
  • Мнения: 1 065
Преди правих по 75мл после 105 слагах 2 лъжички и половина и 3 и половина 😃. Сега ме мързи след 2 месеца безсъние се предадохме, правя 150 каквото остане в купата на котката. Много е доволна...🤣🤣🤣

# 691
  • Варна
  • Мнения: 747
Момичета,забелязвате ли ги от време на време да си поемат по-трудно въздух,все едно поемат дълбоко въздух?
Даже някой път се чува и хъркане,но не е от носа,не е и от гърдите...все едно има заседнало мляко в гърлото,не знам как да го опиша.
Утре сме при ЛЛ така или иначе,но се чудя дали и при вас се случва

# 692
  • Мнения: 109
Момичета,забелязвате ли ги от време на време да си поемат по-трудно въздух,все едно поемат дълбоко въздух?
Даже някой път се чува и хъркане,но не е от носа,не е и от гърдите...все едно има заседнало мляко в гърлото,не знам как да го опиша.
Утре сме при ЛЛ така или иначе,но се чудя дали и при вас се случва

И аз съм забелязвала от време на време такова нещо. Отделно, че понякога по 1 път на ден покашля все едно си чисти гърлото и кашля много ама много силно, личи си, че не е кашлица от болест,а по-скоро все едно си чисти гърлото от слюнка, но е много силно като звук. При някой Има ли подобно нещо и дали да ходя при педиатърката, защото е така откакто се роди, не е започнало изведнъж.

# 693
  • Мнения: 93
Момичета,забелязвате ли ги от време на време да си поемат по-трудно въздух,все едно поемат дълбоко въздух?
Даже някой път се чува и хъркане,но не е от носа,не е и от гърдите...все едно има заседнало мляко в гърлото,не знам как да го опиша.
Утре сме при ЛЛ така или иначе,но се чудя дали и при вас се случва

И аз съм забелязвала от време на време такова нещо. Отделно, че понякога по 1 път на ден покашля все едно си чисти гърлото и кашля много ама много силно, личи си, че не е кашлица от болест,а по-скоро все едно си чисти гърлото от слюнка, но е много силно като звук. При някой Има ли подобно нещо и дали да ходя при педиатърката, защото е така откакто се роди, не е започнало изведнъж.
И при моето дете е така, попитах педиатърката, каза че е нормално, но ти все пак попитай за твое успокоение.

# 694
  • Мнения: 36
Айде момичета регистрирайте татковците в Каменица, получават 24 бири като подарък 😁🤗

# 695
  • Мнения: 231
И аз идвам с въпрос 😁 Бащите помагат ли ви ? С какво и как ?

# 696
  • Мнения: X
И аз идвам с въпрос 😁 Бащите помагат ли ви ? С какво и как ?

Помага със закуската, прави кафе, понякога гледа бебчо, когато трябва да купя някои продукти. Нашия татко се занимава  много с децата, помага и в домакинството.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 747
Емаа,тъкмо това влизам да напиша за каменоцата 😁
Успокоих се за хъркането 😊 Ще питам все пак утре

# 698
  • Мнения: 93
И аз идвам с въпрос 😁 Бащите помагат ли ви ? С какво и как ?
Вечер, след като изкъпя бебето, той го облича, храни, оставя ме да си релаксирам в кухнята с чаша вино. През уикендите той го гледа почти, за да мога да си свърша нещо, да изляза или просто да си почина.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 747
Момичета,да светя часовника... Колко тежат вашите бебчета на 2 месеца?
Ивайло е 59см и 5,500кг (3кг и 51см е роден).
Баткото беше 5,500кг на 3 месеца и ми се струват много. Доктора казва,доста е ама нищо му няма,да си хапва...
Водя се по кутията на Хип (правя му 120мл вода,а вечер 150мл вода)

# 700
  • Мнения: 231
Anna93 Ние сме на 09.09 на консултация. Но в момента нашето момче е  5,500 61см. Роди се 3,500 50см. На миналата консултация беше 4,600 и лекарката каза, че е отличник 😁 Та смятам, че 5,500 не е много.. Ще видим.
Иначе правя по 120мл мляко и понякога му идва малко в повече и връща. 150 до сега не съм правила.
Аз искам да попитам мамите със секцио. Дойде ли ви цикъла? На мен ми дойде и е страшно болезнено и обилно.. четох, че пъврия месец е нормално, но дали ще се оправи по-нататък ? Worried

# 701
  • Мнения: 369
Тъкмо днес бяхме на консултация и първа ваксина. 5,700кг е , бъзикаха се че трябва да е на диета ама нищо не казаха,предвид това че се роди 3,800кг. Яде 120-130мл, 5 пъти на ден. След 2 седмици сме пак, на втори прием от ваксината.

# 702
  • Мнения: 181
Anna93 Ние сме на 09.09 на консултация. Но в момента нашето момче е  5,500 61см. Роди се 3,500 50см. На миналата консултация беше 4,600 и лекарката каза, че е отличник 😁 Та смятам, че 5,500 не е много.. Ще видим.
Иначе правя по 120мл мляко и понякога му идва малко в повече и връща. 150 до сега не съм правила.
Аз искам да попитам мамите със секцио. Дойде ли ви цикъла? На мен ми дойде и е страшно болезнено и обилно.. четох, че пъврия месец е нормално, но дали ще се оправи по-нататък ? Worried
Аз родих на 12.07 и до сега все още нямам цикъл ,чакам го и аз да видим как ще е,преди да забременея беше много слаб,3,4 дни и никакъв дискомфорт

# 703
  • Мнения: 492
Моето момиче на консултацията за 2-рия месец беше 4,800 и 59 см. Роди се 2,800 и 49 см., изписаха я 2600гр. Мисля, че е добре предвид, че се роди в началото на 37 г.с и си върви по-мъничка от самото начало Hug Качва около 1 кг. на месец, на смесено хранене е.

Момичета, исках да попитам дали сте или смятате да се ваксинирате срещу коронавирус, докато кърмите? Thinking

# 704
  • Мнения: 36
Не знам сега колко тежи, на 17.08 беше 4600 54 см (роди се 3650 51 см). Яде по 6 пъти на ден, сутринта примерно изяде 100 мляко, понякога иска 150. Сега му дадох кърма изяде 150, но продължава да си върти главата и да търси, а половин час преди това изпи 50 мл вода, не знам къде ги събира, ама не искам да му давам още, че да не вземе да върне. Нали не е почнал още с рева, ще пробвам някак да го приспя.
Относно цикъла вчера ми дойде, не усещам болки, преди седмица имах гадни в корема и леко прокървяване.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 14:58 от Ема Енчева 699948

Общи условия

Активация на акаунт