Имате ли хоби??

  • 7 006
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 040
От скоро рисувам картини по номера и ми доставя истинско удоволствие.Много е разтоварващо.Уча чужди езици, не знам дали е точно хоби, но го правя с любим и отдавна мечтан език.Всеки ден по- малко.Решавам кръстословици и чета книги.Бих искала и да започна спорт.С хобитата животът е пълен и смислен!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 548
От типично женските хобита шиенето ми е най на сърце. Като ученичка рисувах. Сега го правя предимно с цел да си визуализирам нещо, което ще шия или изработвам. Последно ших две градски ранички и ги изрисувах с текстилни бои. И нещо съвсем нетипично женско - обичам да поправям разни неща или да правя такива, които да ми улесняват живота. Вкъщи майстор не влиза, освен за нещо по-силово или изискващо инструменти и знания, които не ми се занимава да придобивам или ще направя много бавно, поради липсата на опит.

# 17
  • Мнения: 794
Имам огромно желание да мога да отделям достатъчно време на хобитата ми, но за съжаление рядко ми се получава или е едното за сметка на другото.
Например, обичам да ходя на фитнес, колкото и банално да звучи. На мен ми е много разтоварващо, но все пак са необходими около 2 часа, които особено след работен ден, много скъсяват свободното време.
Освен това, обожавам да чета и да гледам криминални сериали - за това предимно уикендите остава време. Много обичам и да готвя, все още не съм много добра, което обаче ми е мотивиращо. Чакам да стане готова новата кухня и смятам да отделям значително повече време. Blush
Хобитата са необходимост според мен. Няма нужда да са най-интересното или печелившо нещо, но са храна за душата и определено най-добрият начин за почивка.

# 18
  • Мнения: 4 403
Спорд мен хобитата са живец.
Познавам хора, които нямат никакви хобита, никакви интереси. Едни такива апатични, точно без живец са ми. Особено мъжете - сплескват се на дивана и гледат в точка.
Не ми харесва.

Аз самата обичам да рисувам - нокти и картини; не професионално. Обичам и да тичам, така си прочиствам главата, но напоследък мързелът и лошото време надделяват. :/
Отделно обичам пътувания, нови градове. Правя по 500-1000 снимки (не селфита!), когато отида някъде Simple Smile

# 19
  • Мнения: 18
Моите хобита са от миналия век Simple Smile обожавам да шия гоблени, плета на една кука и чета книги.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 726
Скоро аз също открих рисуването на картини по номера и мисля, че ми стана хоби. Страхотно е и ми е начин да си почина и отдъхна от ежедневието.

# 21
  • Мнения: 4 682
Хоби е да си доставиш сам удоволстие в живота.Аз обичам всичко което се прави / твори с ръце - градинарство, плетене, гоблени, пъзели, кулинария. Разтоварващо ми действа четенето, подреждането и разходките. Телевизията ми е като болна тема- дистанционното е като срастнало с ръката ми .Проблема ми е времето -много малко ми остава свободно за  хоби.

# 22
  • Мнения: 3 330
Работата ми е динамична и съм сред различни хора, поради което хобитата ми са уединяващи. Когото е студено шия гоблени, плета, а подходящо време ли е, грабва фотоапарата и обикаляме из страната. Книгите са постоянното ми хоби, както и посещенията на културни мероприятия.
Мъжът ми си има неговите занимания. Странни са ми хората без хоби. Не бих си представила в свободното си време да лежа, чопля семки, гледам безразборно ТВ или да вися пред блока.

# 23
  • Мнения: 3 307
Аз съм от тези, които не биха инвестирали пари в хоби, освен ако главата ми не измисли някакъв начин това да ми донесе приходи в бъдеще. Винаги като започна да творя някакви неща и мозъка ми започва да твори успоредно някакви бизнес идеи.
Плащам за финтес карта, но не ми е хоби, правя го за здраве. Чета много, но ползвам библиотеката, така че не ми е разход.
Дори и фитнес картата ми си изплати дълга Grinning Сега работата ми е в склад и всяка една секунда търча с кашони, клякам, ставам  и в края на деня съм свежарка. Преди абсурд да издържа на това.

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Postcrossing-размяна на пощенски картички с хора от цял свят
Фотография
Градинарство
Любител готвач съм
Плетене

# 25
  • Мнения: 6 445
Плета, снимам и правя бижута.
 
Четенето не ми е хоби, то е като дишането - естествено. Пътуванията, концертите, киното и градинарстването не са ми хоби - те са част от живота на семейството ни.

# 26
  • Мнения: 5 139
Нямам хобИ, имам хобиТА! Grinning Всичките са скъпи и заемат място, разбира се. Някои са ми от години и ги практикувам 1-2 пъти годишно по повод с приятели, но си ги броя за хоби, защото са част от мен и до днес.

Преди имах групичка, с която въртяхме огън, сега само, ако някой каже "Ще вземеш ли поя на морето" 😋
Ходенето по баирите си ми остава страст, но за съжаление по една или друга причина не ми се случва толкова често, колкото преди.

От по-честите - правя картички, понякога албуми, дребни бижута, мъча епоксидна смола сега
От спортните - миналата година се запалих по пилон и обръч, но заради контузия трябваше да паузирам и сега пак мисля да се записвам 🥰

И гледам да чета, колкото мога. Пътувам много до работа и успявам да поотхвърля някое заглавие - детективски, urban фентзи, някоя-друга на общо основание и по-детски.

Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 18:51 от Inferiya

# 27
  • Мнения: 2 629
Наскоро си взех много кижки за четене. Книга рисуване по номера, от време на време рисувам. Но сега не ми остава време, тече яка подготвка за държавен. 😬

# 28
  • Мнения: 8 948
Рисувам.
Пиша.
Работя с полимерна глина.
Отглеждам рози.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 476
Поддържам модна страница в Инстаграм. Съответно това е свързано с шопинг, дрехи, снимки и т.н. Отдавна обмислям да си купя фотоапарат и лаптоп, но не ми достигат средства засега.

Общи условия

Активация на акаунт