Имате ли хоби??

  • 7 008
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 417
Здравейте ,страхотна тема Simple Smile
аз какво да Ви кажа....   театър ,филми на ужасите, история, гримове , дори чистене  и.... бяло вино хаха Simple Smile Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 4 548
Тия дни имах възможността да си начеша крастата, като разглобя старата си пералня. Целта беше да я олекотя, за да я  свалим лесно до боклука. Само дето двата казана не разделих. Външният се оказа пластмасов и достатъчно лек. Като за машина дето не си знае годините, всички винтове се предадоха без много зор. Подредихме със сина всички големи чаркове до кофата за разделно събиране вечерта и сутринта някой вече ги беше отнесъл.

# 62
  • София
  • Мнения: 65
Аз обичам много да решавам кръстословици и да карам кънки на лед. Ако някой знае дали/къде има тренировки по фигурно пързаляне за възрастни в София ще се радвам да сподели. Аз само за деца откривам.

# 63
  • Мнения: 675
Аз обичам много да решавам кръстословици и да карам кънки на лед. Ако някой знае дали/къде има тренировки по фигурно пързаляне за възрастни в София ще се радвам да сподели. Аз само за деца откривам.

На Славия имаше преди години, сега не знам.

И за да не е спам, от скоро имам аквариум и много му се радвам. Още изграждам екосистемата, растенията се адаптират и се заформя азотен цикъл, рибите ще дойдат след седмица-две.

# 64
  • Мнения: 2 528
О-хо това на Славия беше преди 100 години...
Сега базата е в плачевно състояние.
Не знам дори дали имат пързалка.
По скоро в зимния дворец в Студ. град да провери.
И аз обичам, обожавам да карам кънки на лед.
Но последно съм ходила на свободно из зимните пързалки, които правят из Сф. А и тук лятото трябва да се поддържа форма на ролери, с което се губи част от адреналина на леда.

# 65
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Вече в България има изкуствени пързалки. В един от софийските молове имаше, не помня кой точно. Май Мол Парадайс. Може да се провери в интернет.

Тя все пак питаше за частни уроци за възрастни. В чужбина ги предлагат, но в България едва ли.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 10:48 от Dana Scully

# 66
  • София
  • Мнения: 13 101
Да, в Парадайс има, но е малка. Изглежда ми твърде детска. Моите деца са ходили, но аз там не бих.

Общи условия

Активация на акаунт