Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 93)🍒

  • 33 575
  • 737
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 984
Вай, вай на Хандето нищо не и остана скрито... Керем бей, ай стига с тази работа, ами вкарай севгилито у пътя... Sunglasses

ПП: И за един приятел питам, Керем кога ще си покажаш баклавата, голямо криене:rolling_eyes:... Не, че баклава обичам  Smiling Imp

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 11:57 от Slawena

# 691
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301








Така като се замисля май си права, Мики. Между другото на мен ми минаваше през ум дали няма да се откаже екипа да превежда втори сезон, но те ме изненадаха приятно. Продължават. Heart

# 692
  • София
  • Мнения: 5 740
Не виждам причина да се отказват, Марги, при положение че сериалът е толкова гледан и има такъв интерес към него. Дори само от бг-мама си личи. Виждала съм да превеждат къде, къде по-негледани сериали. Wink

# 693
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нямам наблюдения, Бро и хич не съм наясно как процедират. Но си го помислих това, ако имат много други сериали за превеждане и не могат да отделят време за всички дали пък точно нашия няма да отпадне.

Почти няма турски сериал, който да съм гледала ако не е с бг аудио Joy

# 694
  • Мнения: 812
Revolving HeartsДобър да е деня Ви!
SweatОтносно, Керем бей който се потял видите ли ...!?! Ще се поти, така ли се задържа тази хубавица и гък няма да каже ... Sparkling Heart
За реброто Адамово, което да премахне или не Ханде? Две да премахне, все тая. От биографията и знам, че е плувкиня което е развило целия и гръден кош, а там т.н. естетична хирургия има много ограничени възможности. Прекрасна е, Ханде! Animal DolphinДа не се пипа всичко си има то е хармонично и красиво! Питам защо да не го покаже? FlushedСетете се какви по - разголени, карикатури сте виждали по плажовете ...Animal See No Evil
Flowers HibiscusЛек и успешен ден!

# 695
  • Мнения: 2 047
нова

от Abta
в социалните медии през седмицата от 21 до 27 юни.#SenÇalKapımı Най-често използваните изрази са тукСтрелка надолу
@sencalkapimi__
#EdSer

Ханде стори

 "Различен"

# 696
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аз пък първо видях това, където е с папионка и ми се сториха съмнителни - спретнати като за сватба. Като се загледах - фотошоп Satisfied

# 697
  • Мнения: 5 084
Здравейте, момичета! Relaxed Flowers Cherry Blossom

В Туитър коментират, че Керем ще бъде гост тази вечер на Ибрахим Селим.

Керем не знам дали ще е изпотен, но определено трябва да си пази Ханденцето. Сега може да е спокоен, нали е на женско море. Trollface Миналата година я бъзикаше, че само работела и работа, работа, работа и е в главата, но сега си смениха местата.

Тази последната снимка я съспоставих веднага, с тази от първият им трейлър.



Толкова много им отива, да са двамата заедно. Пу, пу.

# 698
  • Мнения: 2 047


Говори се че ще снимат филм двамата който е написан от Керем

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 17:11 от sani1212

# 699
  • Мнения: 5 084
Купуват си билети за шоуто на Ибрахим довечера, без да са сигурни дали ще гостува Керем.

За първата бомба, ако Керем пише сценария, хубав и щастлив край не ни очаква. Satisfied
А втората бомба дано е това, което си мисля. Trollface

# 700
  • Мнения: 583
Тъкмо прочетох поста на Ясин. Той попринцип дава вярна информация, така че му вярвам. Освен това Керем беше споменал в някакво интервю мисля, че пише сценарий на филм. Сигурна съм, че ще е много добър. Щом ще започнат снимките след края на сериала, значи някъде август-септември се пада. Сега да се чуди човек да се радваме, че ще има филм ли, или да тъжим, че финалът на сериала наближава.😁

Аз също се чудя дали да си купя билет за онлайн гледане довечера. В български лева струва около 5 лева. Обаче пък нямам гаранция, че Керем ще участва със сигурност, та се опасявам да не дам парите напразно и да гледам гост, който не ми е интересен.😄 Май ще се въздържа.

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 17:30 от O.A

# 701
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сега да се чуди човек да се радваме, че ще има филм ли, или да тъжим, че финалът на сериала наближава.😁
...
Въпрос с повишена трудност Stuck Out Tongue Winking Eye

Лично аз не си падам по повторните партньорства, признавам. И ако ще играят пак заедно се питам не трябва ли малко да изчакат. Все пак толкова скоро след края на едното да подхващат друго ми се вижда наистина прибързано...

# 702
# 703
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
И за мен е много рисковано това партньорство толкова скоро след сериала. По-добре би било да поизчакат малко, ама пък както си решат.
Ибрахим Селим не е рекламирал нищо. Па за такова гостуване поне реклама би трябвало да има, знам ли...

# 704
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Керем на снимката по-горе ми изглежда вече по-нормално, че в кадри от сериала нещо отслабнал в лице ми се струва Smirk

Общи условия

Активация на акаунт