Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 93)🍒

  • 33 576
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 084
Още една нова снимка на Керем. Пишат, че са от студиото на Ибрахим Селим.
Днес съм в настроение да изпишем темата. Nerd
И за мен е рано, да се снимат отново заедно. Но пък от друга страна сега са яхнали вълната. За филм с тях се говори от месеци. Дори и да го снимат сега, ако наистина информацията е вярна, ще излезе догодина. Обичам ги и всичко бих гледала, на всичко съм съгласна. Satisfied

# 706
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз пък нямам нищо против повторните партньорства. Никога не са ми пречили и не съм била разочарована. Даже напротив - сещам се за няколко много успешни такива: Леонардо Ди Каприо и Кейт Уинслет, Хелена Бонъм Картър и Джони Деп, Никол Кидман и Том Круз, Джордж Клуни и Брад Пит, Ема Стоун и Райън Гослинг, Дрю Баримор и Адам Сандлър, Том Ханкс и Мег Райън, Мила Кунис и Джеймс Франко, Ричърд Гиър и Джулия Робърдс. Мога да продължавам, но все ще са холивудски актьори. Просто турски сериали не съм гледала чак толкова много, че и за повторни партньорства да знам. Сещам се само за едно - гледала съм Баръш и Елчин в игрален филм заедно след Любов под наем. Ами, харесаха ми. Но явно на мен повторните партньорства не ми пречат. Тъкмо обратното. Като харесам двама актьори като двойка, все заедно искам да ги гледам. Simple Smile

# 707
# 708
  • София
  • Мнения: 5 740
Въпрос с повишена трудност - Серкан ли гледа по-влюбено Еда или Керем - Ханде? Grinning

# 709
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ами то няма съществена разлика в погледа - и Керем подобно на Серкан е като омагьосан Stuck Out Tongue Winking Eye

Оо, ще се радвам ако не спирате да пишете, че така като останат броени мнения, надничам по-често и съм в очакване кога ли ще потрябва нова тема и дали ще е изобщо вечерта или ще остане за утре в работно време...

# 710
  • Мнения: 10 225
Бро, то сигурно и те не знаят ... Wink

отново в тренда Wink

П.С.
Според арабите с Гугъл:
"Става въпрос за два отделни филма. Единият ще е написан от Керем, той ще е и продуцент, като главната женска роля ще я изпълнява жена му, а за мъжка роля още не се съобщава на кого ще бъде поверена. Жанрът ще е драма. Вторият филм, за който се коментира днес е за цифрова платформа и в него като главни роли ще са Ханде и Керем. Жанрът не се упоменава."
Wink

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 19:29 от mi_si

# 711
# 712
  • София
  • Мнения: 5 740
Гърлс, този път аз припадам. Толкова е чаровен… На мен ми е красив дори, не знам за разбирачите, но моите лиги изтекоха… Ill


Толкова завиждам на тази сладурана в момента… Много хубави думи е написала за Керем в поста под снимката. Слагам линк: https://www.instagram.com/p/CQq4J5br9Dw/?utm_medium=copy_link

# 713
  • Мнения: 10 225
Бамби още на почивка ли е?

... или може да очакваме включване ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Само да вметна - вчера пак са ни давали по Фокс и днес отново сме в класацията на Сомера Wink

Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 5 084
А никога нямаше да почука на вратата й отново. Trollface

4 епизода по-късно



Тук има мини лайф на шоуто.

https://twitter.com/hanker4ever/status/1409554328734638090

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 19:59 от midnight__sun

# 715
  • Мнения: 10 225
Sparkling Heart Коментарът беше "Блазе му на Керем - без забележки"

# 716
# 717
  • Мнения: 10 225
Нашият пак в бяло Wink

Wink

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 20:09 от mi_si

# 718
  • София
  • Мнения: 5 740
Нали знаете какво казват за хората, които носят бяло?? Grinning


Не знам… Търсете Бърборанка в рая. Може и в ада да е… след последните й помисли. Joy

# 719
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Отива му бялото.
Пак за перчема ще мрънкам обаче Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт