Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 93)🍒

  • 33 456
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Как мислите Серкан ще възприеме факта, че Еда е майка на Кираз?

Опции:

# 735
  • Мнения: 10 127
Според италианките, Керем е потвърдил, че в момента пише сценарий за игрален филм Wink

# 736
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Key Новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1349045&nomobile=1 House With Garden

Благодарности на Бърборанка за прекрасната шапка; на Налбантова за това, че ми се връзва на акъла и докато не постигне задоволителен резултат не се отказва - оказа ми съдействие за частта с Керем и спретна гифчето с най-вълнуващата (според мен) част от писмото.
Благодарности и на всички вас, които поддържате темата жива и споделяте преводи, снимки, информация. love001

Ако вече се чувства творческо безсилие при мен или просто защото на някоя от вас й се иска да се пробва с изготвянето на нова тема, знаете си - преотстъпвам Sunglasses

# 737
  • Мнения: 1 522
Много е красив Керем,
Всичко си му е Тамъм Simple Smile
В някои снимки наистина изглеждаше "повехнал" изморен и отслабнал, нооо на живо си е ОК Simple Smile
Прекрасни са,
Нямам нищо против да снимат, с удоволствие ще ги гледам... Толкова се радвам, че ги открих Simple Smile
Началото на сериала е супер силен, идея нямам и личното между тях, със сигурност дава допълнителна енергия... Но са просто невероятни... До 15 серия примерно гледах Керем/Серкен скули, устни, очи,... След 28 серия гледам само ОЧИТЕ на Ханде/Еда.... Прекрасни са, прекрасни и двамата....

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 21:43 от nanni_123

Общи условия

Активация на акаунт