дрешки "втора употреба"

  • 5 341
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Само ако може да се уточним, за какви дрешки "втора" употреба става въпрос. Защото ако е от магазините втора употреба там не бих влязла. Събират дрехите от сметищата по Европа, топят ги в препарати и ги продават. Но ако е да купя от някоя мама нещо запазено, защо не. Дали позната ще ми нададе боклуците си само и само да се отърве от тях или ще си избера нещо хубаво от непознат човек-не виждам нищо лошо. Нека някоя от вас да каже, че не е взела нищо от познати. Е, сигурно има и такива, но не са много.

# 16
  • на село
  • Мнения: 1 028
Имам дрешки втора употреба и не виждам нищо лошо да ги ползвам. Е, носим ги само в къщи, но материите са доста добри и на бебка и е удобно с тях.

# 17
# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Май само аз,купувам дрехи за Божа от там newsm78.Да,не виждам нищо лошо.Сукман на Next  за 1.08,а и друго дете такъв няма да има,дънки за 0.87ст.прото е перфектно за хлапе,което расте с часове.Само да уточня,че това не го правя от липса на средства,а го приемам един вид като хоби.С две думи за мен е като лова!

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 15:23 от siska79

# 19
  • Мнения: 127
Аз също купувам.Не знаех че има такава забрана.Много от дрешките са почти нови и красиви.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не.

# 21
  • Мнения: 6 461
От магазин втора употреба никога не купувам дрехи.


# 22
  • Мнения: 5 401
От магазини за втора употреба и аз не купувам за нито един член на семейството. Но за малкия съм вземала и мисля да вземам от Продавалника. Дрешките са запазени, малко носени. Човечетата растат толкова бързо, че нямат време да ги износят.  Hug

# 23
  • Мнения: 3 042
От магазини втора употреба дрехи не купувам.

Но дрехи втора, че и трета употреба щерката и малкият носят. С братовчетка ми се сменяме запазените и непотребни ни вече неща. Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 9 860
Да,купувам от един и същи магазин такива дрехи-и за децата,и за нас.Не мисля,че са по-миризливи и гадни от дрехите от Илиянци,пипани от кой ли не и въргаляли се къде ли не!Е,миришат на препарат,но едно пране с добър омекотител и изсушаване на слънце решават проблема.Не виждам нищо странно и срамно да пазарувам оттам,всеки си преценява! Peace

# 25
  • Мнения: 1 733
Аз купувам - невероятни гащеризони Бенетон и дънки, и ризки - не виждам причина да не ги купя, при положение, че са почти нови! Освен това ги пера поне два пъти, така че няма проблем! В крайна сметка е същото, когато купуваш нещо от форума!  Единствено не бих купила бодита или  друго бельо втора употреба.

# 26
  • Мнения: 1 181
досега не съм купувала, може би не съм попадала на нещо хубаво. Но от приятелки съм ползвала много дрехи.

# 27
  • Мнения: 4 362
Не бих купила, разбира се. Даже има забрана в магазините "втора употреба" да се продават детски дрешки.

първо се информирай добре  Peace ,забраната е за дрехи под 1 година.

Аз купувам - невероятни гащеризони Бенетон и дънки, и ризки - не виждам причина да не ги купя, при положение, че са почти нови!

Именно!Да не говорим за повечето дрешки /поне във нашите магазини/ са с етикетите.Не се бъркайте дрехите втора употреба с адва вида: едните са бракувани/извън мода/ другите наистина са си второ качество  Peace

попадна ли на нещо красиво и със етикет-купувам,аз не се възвисявам толкова,щом е хубаво ,а особено качествено защо да не го купя,дали ще дам 5 или 50 лв е все тая Peace

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 16:48 от Дея

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Не бих купила, разбира се. Даже има забрана в магазините "втора употреба" да се продават детски дрешки.
Има забрана за дрешки за деца до 1 год.
Аз пък нямам нищо против, когато дрешките са запазени и малко носени, а те в повечето случаи детските са такива. Обувки втора употреба не бих купила.  bouquet

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не, гнус ме е дори и да ги пипна SickКой ли ги е носил, след това  са третирани с различни химикали и как ли няма да ги сложа на детето си Naughty

Общи условия

Активация на акаунт