iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 122

  • 46 990
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 36 186
denis,  според теб какво
Скрит текст:
количество може да се дава от https://de.iherb.com/pr/garden-of-life-baby-vitamin-c-liquid-1-9 … l-oz-56-ml/103132 на три годишно  дете ? В сайте пише 2мл?
Благодаря!
п.п. оказа се много горчиво на вкус. Преди съм вземала за впръскване и беше приятно сладко.
Според мен, от този вит. С , 2 до 4 мл ... не се приема директно - трябва да се добавки към сок, вода... някаква храна, пюре... Съхранявай в хладилник - течният вит. С се окислява бързо.

iHerb® код:   YUL919
5$ намаление - за първа поръчка
5% за следващи

# 661
  • Варна
  • Мнения: 3 278
За през Англия не знам, но до Германия поръчките се придвиждат бързо, даже доста бързо. Simple Smile
Поръчка направена на 20.08., на 31.08. вече ми беше в склада на ggbg в София.
Вчера получих имейл за пристигнали пратки в Берлин, поръчките са правени 23-25 август. Т.е. за седмица от САЩ до Германия.
Е, имам и пратка от 20.08., която още не е пристигнала в Германия... тръгна нещо по-късно от склада им.
Май ще взема да ги сменя тия Габиели и да пробвам ggbg... При мен от iherb до Германия стига за седмица, но после 2 седмици чакам курса на Габиели..

# 662
  • София
  • Мнения: 6 347
Скрит текст:
За през Англия не знам, но до Германия поръчките се придвиждат бързо, даже доста бързо. Simple Smile
Поръчка направена на 20.08., на 31.08. вече ми беше в склада на ggbg в София.
Вчера получих имейл за пристигнали пратки в Берлин, поръчките са правени 23-25 август. Т.е. за седмица от САЩ до Германия.
Е, имам и пратка от 20.08., която още не е пристигнала в Германия... тръгна нещо по-късно от склада им.
Май ще взема да ги сменя тия Габиели и да пробвам ggbg... При мен от iherb до Германия стига за седмица, но после 2 седмици чакам курса на Габиели..
ggbg имат курсове всяка седмица (и UK, и DE).
Скрит текст:
Преди години ги бях сменила с едни други (доставки Англия, или нещо такова), че офисът им в София ми беше много по-близо. Но, след като ми замотаха едни ботуши и си ги получих почти лятото, платих двойна доставка, дето по тяхна грешка ги доставили в офиса им в Пловдив и мен таксуваха за размотаването, и се върнах към ggbg.

# 663
  • Мнения: 4 607
Ще поръчвам до Германия..Проблем ми е, защото Омегите не могат да се поръчват..След това, че установих че някои могат, но зависи от вида на доставка. С тази може DPD Duties & Taxes included, а  с тази Hermes Duties & Taxes included Free for orders $40.00+ не може..Не разбирам защо.. Вие с коя доставка поръчвате?

# 664
  • Мнения: 2 828
При мен Омегите на life extension и oslomega не може изобщо до Германия, независимо Хермес или другатаDPD
На carslon тези с EPA могат, с DHA не може

Хубаво беше да има яснота при превозвачите и да пускаме Омегите през Англия
До сега и до още малко съм заредена от миналата година
Сега, не ми се мисли как ще напасвам доставка

# 665
  • Мнения: 1 750
Не съм пускала поръчка от след юли, не съм ползвала и превозвач, обаче явно няма да стане.
Исках да си поръчам протеолитичните ензими,  те ми направиха 200лв с тотал 300лв (приблизително). От време на време ми излиза безплатна доставка, но отгоре в едно розово поле ми изписва, че сумата ми надхвърля допустимата, с лев и нищо, с два лева. Като се опитам да махна безплатната изчезва. Какво ли не добавях, от Калифорния голд,  ами баялдисах! Накрая цъкнах кръстчето и не знам с какви нерви ще разцъквам пак.

# 666
  • Мнения: 2 828
Пакета ензими, който препоръчва тук denis се доставят до Германия

Ако са тези, смело ги поръчайте през Германия чрез превозвач
Скрит текст:





Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 18:35 от Щефи

# 667
  • Мнения: 1 750
Ще пробвам, благодаря! Серапептазата ми беше на д-р Бест, сега ще видя тая.

# 668
  • Мнения: 4 607
Привет, Денис.Flowers Hibiscus
Този магнезий заслужава ли си, да го пробвам
https://de.iherb.com/pr/natrol-high-absorption-magnesium-cranber … -60-tablets/69075
По принцип взимам магнезиев бисглицинат, но няма този, който искам. Магнезиевият малат дразни ли стомаха или горе долу е същото като хелатирания ?

# 669
  • София
  • Мнения: 36 186
... следващ, предполагаем

 код  25CARE  25 % намаление  
на Bath & Personal Care products
- валиден 72 часа
- без условие за минимална сума на поръчката
- многократен
- валиден от 03 до 06.09
( от 20:00 до 20:00ч н.вр.)
ПП.
Ако харесвате и ползвате темата за Iherb, моля, добавяйте и персонален код, от тези, които се публикуват в нея (защото, така или иначе се генерира такъв код, при всяко отваряне на линк от този сайт (бгмама)).
Не го ли направите - бонусите отиват за бгмама.




Привет, Денис.Flowers Hibiscus
Скрит текст:
Този магнезий заслужава ли си, да го пробвам
https://de.iherb.com/pr/natrol-high-absorption-magnesium-cranber … -60-tablets/69075
По принцип взимам магнезиев бисглицинат, но няма този, който искам. Магнезиевият малат дразни ли стомаха или горе долу е същото като хелатирания ?
Здравей!
Магнезиев малат това е Магнезий + Ябълчена киселина ... органичен продукт ( намира се в плодовете - ябълки, портокали, лимон, грозде, дини, череши, киви  ... моркови, домати, броколи ...) , но като киселина е възможно да дразни стомаха, да повлияе зле и при някои заболявания ( бъбреци и т.н.)... но, също така влияе добре на КЗ ( при ИР...) , на мускулите, нервите, мозъка, на съня и т.н.
Т.е. има си както своите ползи, така и по-неприятни странични ефекти.
Ако се приема правилно и в правилни дози, при здрав човек не би трябвало да създава неприятни странични ефекти ( гадене, повръщане, болки стомаха, диария и т.н.)... по принцип, самия магнезий ( само той, не веществото с което е свързан) - ако не се приема правилно - дава тези странични ефекти.
Магнезият се приема в ниски дози ( 100мг) , няколко пъти на ден ( 2-4 или 5 зависи от теглото на човека който го приема). Високите дози, освен че не могат да се усвоят 100% но дават и споменатите странични ефекти.
Или, започни с прием на 100мг, ако нямаш странични проблеми, може да увеличиш на 200мг ( еднократна доза) или да приемаш напр 2х200... ако искаш.
И да не забравяме, че от Магнезиев малат до Магнезиев малат може да има голяма разлика и това зависи от качеството, чистотата на суровините, технологията на производство, другите елементи, формата на прием ( прах, табл. капс. ...)... или, ако от една марка ( производител) магнезиев малат получаваш неприятни странични ефекти, то при друга, е много вероятно, да ги няма.
И конкретно да въпроса ти - когато Магнезият е свързан с АК, това щади повече стомаха.
Дали Магнезиевият малат ще ти създаде СЧДискомфорт?! - не мога да отговоря ... проблемите със стомаха, при различните хора, също са различни Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 сеп 2021, 07:54 от denis.

# 670
  • София
  • Мнения: 6 347
Хубаво беше да има яснота при превозвачите и да пускаме Омегите през Англия
До сега и до още малко съм заредена от миналата година
Сега, не ми се мисли как ще напасвам доставка
А защо не можете да поръчвате през Англия? Определен превозвач има проблем ли?
Аз ползвам ggbg и си доставят и от UK, единствено вдигнаха таксата, заради митническите разправии.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
Здравейте, извинявам се, но нямам време да изчета всичко.И аз отдавна не съм поръчвала.Досега винаги директно съм поръчвала от ихерб.Видях новото положение със ДПД, цената ме устройва каквото излиза, мога ли да си поръчам директно или е по-добре да използвам посредник? Пак ли в пощата ще дойде или с някой куриер.Досега не съм ползвала посредник и ще ми трябва време да разуча, а нямам никакво време в момента и скоро не се очертава да имам.Ще съм  много благодарна ако някой отдели време да ми отговори.

# 672
  • Мнения: 2 828
Аня, към момента ползвам Габиели и се надявах след отпуските вече да са си оправили нещата с доставки от Англия.

Ще се принудя да правя и другаде регистрации.


Галчудо,  с DPD и предплатени такси до България, доставката е със Спиди до адрес.
Няма минимална сума за сега, над която е безплатна доставката до България.
Обърни внимание, че освен предплатено ДДС, има и солидна сума доставка.
Варианта е, или да се търси намаляване с продукт на принципа на налучкване, или да се ползва превозвач, където над 40$ доставката е безплатна.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Галчудо, в моята кошница обикновено четири или пет еднакви продукта дават безплатна доставка.

# 674
  • Мнения: 4
Денис,
Знам че е коментирано много пъти, ама честно не ми се чете.. Извинявай.
Кожата на лицето ми е много сбръчкана и изтормозена, сякаш изведнъж се сбабичосах. Моляте за добавки, който да ми помогнат. Да не са много скъпи.. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт