Гобленарски раздумки - 147

  • 52 373
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 580
Пипи, над задните бутчета на котенцето се показва кракът на печката-тъмносивото, а след него са цепеници за нея.
Лукът е между двата крака на масата, но по-високо.Simple Smile

# 691
  • sf
  • Мнения: 10 149
Сега шия Венеция. Имам вече Рим, Париж, Берлин и Лондон. И да, искам ги всичките 😆

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 610
Оленка и Донси страхотни сте момичета!:relaxed:

# 693
  • Мнения: 15
Здравейте! След 8 годишна пауза се връщам отново към шиене на гоблен . Но се появи проблем единият ме цвят от гоблена липсва. Нямам и схемата кой символ на кой номер отговаря . Та въпроса ми е има ли някоя от вас  която е шила този гоблен?

# 694
  • Мнения: 63
Здравейте, за начинаещ човек гоблен с щампа ли е най-добрият вариант?

# 695
  • Мнения: 707
Здравейте, за начинаещ човек гоблен с щампа ли е най-добрият вариант?
Според мен най-добрият вариант за начинаещ е да се вземе лесно малко гобленче със схема и до 10 цвята.
Щампата аз лично не я харесвам, и не те учи да работиш със схема.
Друго много важно е да се учи от човек, не от клипове и рисунки. Много тънкости се учат само на живо .
Успех !

# 696
  • Мнения: 227
Здравейте, момичета!
Бих искала да поръчам гоблен  RTO M428 Изгрев

Някой може ли да ми помогне на лични  с информация за телефон на дамите, които правят поръчка.
Нямам фейсбук и не мога да го поръчам от там.

# 697
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
напълнихте ми душата. Simple Smile
видях и зимно, и лятно, и есенно гобленче, видях феята и кухнята...
страхотите шевици, яйцата на котето Simple Smile не сте стояли със скръстени ръце.

Simple Smile

# 698
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Аз срам, не срам идвам. Нищо не съм шила почти. Има едно светло синьо, почти като панамата и вечер въобще не го различавам. Мръднала съм малко, реших да мина за да имам  стимул ...
Вие сте невероятни. Толкова красиво е всичко.
Имам два въпроса. Остават конци от Dimension гоблените. Как ги съхранявате, смесвате ли ги от различните гоблени. Дали има понякога разминаване в цветовете.
Имам желание да се хвана и да си подредя всичко. Изключвам няколкото кутии с различни започнати неща вътре.
Къде в България продават пластмасова панама. Само такова нямам в къщи ... Искам да опитам някоя дреболия да ушия.
И да не е само приказка ето малко етап...
Скрит текст:


Лека вечер на всички.

# 699
# 700
  • Карлово
  • Мнения: 406
Добро мразовито четвъртъчно утро ! Минавам да се отчета. Хексилина, абсолютно си права- групата е голям стимул. Много е актуален този гоблен със зимата през прозореца.
При мен беше
Скрит текст:
И сега

# 701
  • Мнения: 1 687
Тихерула, разкошен е. Аз като вляза и видя, че са показани гоблени и сядам уж. Обаче има и доза мързел.... Седна ли обаче, шия.
Вижда му се края на целия цирк около мен, става вечер и по светло, надявам се да го ушия. Точно една година го въртя. Около февруари го почнах.
Аrmeria,  благодаря. Ще огледам какво точно имат. Имаме едно идване края на март и ми се иска някоя дреболия да си купя.
Погледнах, че има човек от групата от моя район.
Скрит текст:
Живея на 30 км от Казанлък. Можем да изпием по едно кафе някъде. Ние ходим до там като се приберем. В Стара Загора също.
Лек и слънчев ден. Аз днес ще "боцкам" електронни платки Simple Smile

# 702
  • Мнения: 580
Хаиде и аз да покажа:
Преди:

Сега:

Мисля, че с бавна стъпка се приближавам към лука.
Тихерула, при теб края се вижда. Неуморна си.

# 703
  • Карлово
  • Мнения: 406
Тихерула, при теб края се вижда. Неуморна си.
Луд умора няма   Wink  Laughing , само че съм още даалеееече , в началото на третият лист. А има още 2... 21 на....73 см е в готово. Имам голям  стимул -отсреща съм сложила следващия
Скрит текст:
и искам , толкова много да го започна ,че шия всяка свободна минута

# 704
  • Мнения: 580
Оооооо, този здрач в града е прекрасен.
Мен ме чакат още 23 листа.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт