Гобленарски раздумки - 147

  • 52 381
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • sof
  • Мнения: 437
Днес максималната Т се повиши до 0' и градуса и го ударих на живот Навън да ви кажа, свърших си някаква работа, ама много студено!
Хексилина, пластмасовата панама я пробвах с един комплект от Mill Hill и не ме очарова, то хем се гъне, хем не става за гергеф; пък модела имаше и фр. възли, които ми бяха абс. невъзможни за изпълнение, и вместо тях накрая сложих мъниста, които даже повече подхождат за снежинките, дето трябваше да се изобразят; показвала съм някога тук при вас.
Тихерула, ми следващия ти е страхотен! Как разбирате за всички тези прелестни модели, хора, аз не знам къде да гледам? Цветята са пълно очарование, чак ги гледам с ентусиазъм, такива хубави и реалистични!
olenka63, това е сериозен напредък във фона, то лукът ще ни изненада изведнъж и по-скоро, отколкото пишеш. Очаквам!

# 706
  • Мнения: 1 687
Dinkov2 ,благодаря ти. Аз си мислих да си взема доста.... уж ако ми хареса да направя няколко неща. Гледам тези малките бутилчици които пускат и ми се иска нещо като ключодържатели или висулки да направя. Мислих си, че това е най доброто, но....
Ще взема едно парче да опитам, но няма да прекалявам с големината. Трябва да помоля щерката да погледне дали няма при нея в оня магазин с многото панами. Не ми е хрумвало изобщо.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 610
Тихерула невероятен пейзаж, дай ни повече инфо от къде може да се закупи.....
Динков красота голяма..
Оленка натисни педала яко и му виж сметката вече, чакам с очакване Innocent   какво следва, какво ще се покаже...

# 708
  • Карлово
  • Мнения: 406
pyypi това е разработка  на Химера . https://katrusiny-rukodelki.com.ua/product/p614083420-shema-dlya … vyshivaniya-html/ Може да се купи само схема , а може и готов комплект . Схемите са по 130 гривни приблизително 8 лева. Имат невероятни гоблени с относително малко цветове около 60. Имат група  във фейса, където могат да се видят отшиви
Скрит текст:
.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 610
Много красиви, наистина!Благодаря тихерула!

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 610
Да се похваля, дойде ми коледния подарък Grinning

# 711
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
скоро да се похвалиш с напредък по него Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 630
Четвъртък е! Да не пропусна да покажа напредъка. Вече му се вижда края.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Привет, момичета Simple Smile Да не съм с гол Привет, ще ви покажа едно етапче: До края на годината ще стане това:

# 714
  • sof
  • Мнения: 437
Участвам в четвъртък-а!
Pyypi, много готино! Ти ще правиш ли цялата серия на Janlynn първо, или ще почнеш новото веднага, следя.
did_tag, интересно е много, дай подробности, то изглежда семплери и подобни са на върха на модната вълна в бродериите напоследък.
Така съзерцавам миналогодишния SAL на Modern folk embroidery, ама е сериозна хапка за мен, аз на Pandemic на Long Dog още се колебая да започна ли, тя там междувременно пуска и други интересни нещица...ммм ставам ненаситна в лошото време, а в студа имам временце и да се поразвихря на спокойствие. В същото време и такива слънчеви многоцветни плажни красоти като teddybearm ме влекат!

Офелия на Мирабилия, след средата сме, счупихме и една игла...

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Jeannette Douglas пуска всеки месец безплатен модел. http://www.jeannettedouglas.ca/

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 610
Динков ето и отговора:

Жанлин зарязан за сега....
Момичета прекрасни неща...лятното пейзажче на финал....Did_dag  с нова  придобивка...семплер Heart Eyes Каква е панамата, нещо меланж но не е Аида нали?
А Динковче много красив, грабва окото!

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 12:10 от pyypi

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Динков ето и отговора:

Жанлин зарязан за сега....
Момичета прекрасни неща...лятното пейзажче на финал....Did_dag  с нова  придобивка...семплер Heart Eyes Каква е панамата, нещо меланж но не е Аида нали?
А Динковче много красив, грабва окото!
Панамата е 16 каунт Рустик. Нямаше лен в магазина и замени. От М-р Гоблен си я купих.

# 718
  • Карлово
  • Мнения: 406
Добър ден!
 

Екваториален етап. Екваториалните палми на плажа ме размечтаха. Динков, много бързо препускаш! Страхотен четвъртък! Браво на всички!

# 719
  • Мнения: 3 961
Здравейте, отдавна не съм се разписвала тук. Реших да използвам четвъртъка, за да покажа какво шия сега.
Bent creek calendar на ленена панама, започнат преди поне 5 години.

Общи условия

Активация на акаунт